Přejít k hlavnímu obsahu

Horoskop na týden od 31. července do 6. srpna: Lvy čekají prudké změny v kariéře nebo odpovědnostech

Tento týden přináší nejvýbušnější kosmickou energii tohoto roku, protože Mars se setkává s Uranem a Severním uzlem v Býku. Budete dychtit po rychlém pokroku a náhlých změnách, které ve vás však mohou vyvolat úzkost. Naštěstí je tu Venuše, která vás podpoří. Ať už se vám tento týden stane cokoliv, má vás to vytrhnout ze zajetých kolejí.

Beran

Tento týden vás čekají velké otřesy ve vašich finančních zdrojích a majetku. Může dojít k náhlému snížení, ale i zvýšení platu. Možná se také rozhodnete výrazně ztenčit svůj maximalistický šatník. Je třeba si udělat v životě místo na věci, které vám přinášejí radost.

Býk

Tento týden dosáhnete mnoha průlomů ohledně své identity, image a péče o sebe. Už měsíce jste v neustálém pohybu, tento týden se konečně dostanete do fáze, kdy vám bude naprosto ukradené, co si o vás kdo myslí.

Blíženci

Tento týden vám něco nesedí, ale nemůžete na to přijít. Naučte se přecházet věci, které nemůžete ovlivnit. Merkur vstupuje do Panny 4. srpna, což posílí vaši komunikaci, vyjadřování i kariéru. Než převezmete větší odpovědnost, ujistěte se, že znáte všechny detaily.

Rak

Dejte pozor na to, co si přejete. Mohlo by se to totiž splnit. Sny, o kterých jste si mysleli, že jsou nedosažitelné, se pomalu začínají plnit. Veškerý tlak na váš výkon však zatíží váš nervový systém. Dopřejte si relax například v podobě masky na obličej nebo poslechu meditační hudby.

Prokletí očí: Člověka s rysem sanpaku prý potká tragický osud. Mezi nimi byli i Carol Lombard či Elvis Presley. Máte je také?

Říká se, že oči typu sanpaku nosí velkou smůlu a jejich nositele čeká tragický osud. Tento charakteristický typ očí měl například Elvis Presley, který zemřel předčasně na srdeční infarkt, Carol Lomabard, která zahynula při leteckém neštěstí nebo třeba princezna Diana, která zemřela při autonehodě. Čím se tyto oči vlastně vyznačují?
svetzeny.cz
Info ikona
Vesmír

Lev

Tento týden přináší zlomový okamžik pro prudké změny ve vaší kariéře nebo vašich odpovědnostech. Ať už vás čeká povýšení, nebo se musíte rozloučit s něčím milovaným, je třeba učinit rychlé rozhodnutí, které způsobí menší destabilizaci vaší osoby. Pak je na čase meditovat.

Panna

Tento týden ve vás může narůst zájem o duchovní záležitosti. Konjunkce Marsu, Uranu a Severního uzlu dopadá na váš sektor cestování, vzdělávání a spirituality. Právě teď se učíte, rostete a rozšiřujete svou mysl. Jste připraveni na nové informace!

Váhy

Když se Mars připojí k Uranu a neregulovanému Severnímu uzlu, budete se cítit připraveni zbavit se břemen, která vám brání žít život tím nejlepším způsobem. Tento tranzit také může přinést nečekané příležitosti na půjčky, koncerty nebo sponzorství, které může podpořit váš kariérní cíl.

Štír

Přicházejí velké změny pro vaše nejbližší vztahy. Zároveň se vám podaří udělat průlom v něčem, na čem jste pracovali celý rok. Možná vás čeká nečekaná hádka, která vás vytočí. Zkuste se uklidnit dobrým filmem, nebo utečte do své fantazie o příští dovolené.

Hledáte stále své naplnění? Číslo životní cesty vám může pomoci najít vysněnou kariéru

Nevíte, co by vás v životě nejvíce naplňovalo v pracovní sféře? Číslo vaší životní cesty vás může informovat o tom, jaká kariéra vás učiní nejšťastnějšími. Věděli jste, že tajemství vaší kariéry spočívá v numerologii?
svetzeny.cz
Info ikona
Vesmír

Střelec

Tento týden na vás čekají změny ve vašem pracovním postupu nebo každodenní rutině. Přestože jste většinu roku strávili uprostřed mnoha změn, tentokrát budou změny skutečně průlomové. Tento posun by vám mohl poskytnout více času na romantiku, rodinu nebo vaše koníčky.

Kozoroh

Tento týden je načase, abyste se vydali vlastní cestou a dělali věci, které dělat opravdu chcete, místo abyste šli cestou všech ostatních. Ačkoliv je vzrušující získat vše, co jste chtěli, může to být také stresující. Regulujte stres časem stráveným s partnerem nebo nejlepšími přáteli.

Vodnář

Tento týden vás čekají náhlé změny. Od roku 2018 procházíte procesem obrovských změn ve svém domově a rodinném životě, ale nyní vás čeká průlomový okamžik ohledně vašeho osobního prostoru. Velká změna je chaotická, takže budete potřebovat nějaký čas na organizaci.

Ryby

Tento týden se chystají velké změny pro vaše okolí. Celý rok jste se učili, že jedinou konstantou, na kterou se můžete spolehnout, je změna – průlomový okamžik pro reorganizaci vašich rutin. Od 4. srpna budete připraveni na spojení s těmi, kteří k vám vzhlíží.

 

Zdroj: Jaime Wright