Přejít k hlavnímu obsahu

Výběr povolání nebo zájmy mohou prozradit něco o vašem minulém životě. Může jít o splněný dětský sen nebo i nevyhnutelné povolání

Info ikona
minulé životy

Již mnoho lidí popsalo, jak získali vhled do svého současného života tím, že si v minulém životě přečetli a dozvěděli se o výzvách, kterým by mohli v dalším životě čelit. Náhled na váš minulý život můžete získat jednoduše tím, že se podíváte na vaše nejsilnější zájmy a touhy v současném životě, nebo vám něco prozradí výběr vašeho povolání.

Info ikona
Healer

Když je práce zábava

Někdy mají lidé silnou touhu vykonávat nějaké zaměstnání, jelikož je to práce, se kterou mají duševní spojení z minulého života. Pokud jste například byli v minulém životě léčitelem, mohlo by vás v současné době zajímat ošetřovatelství, Reiki nebo zahradnictví. Pokud jste v minulosti byli farmářem, můžete mít zase silnou touhu být v tomto životě kuchařem nebo pracovat v oblasti potravinářství. Někdy činnost odráží dovednosti nebo zájmy z minulého života. Například pokud milujete mluvení na veřejnosti a vedení týmu lidí, mohli jste být v minulém životě například starostou města nebo vysoce postavenou osobou. Poskytnout vodítka k činnostem v minulém životě vám pomohou i cíle, které v oblasti kariéry máte. Pokud například toužíte stát se spisovatelem, může to naznačovat, že jde o činnost, ve které vaše duše nacházela útěchu již dříve.

Info ikona
Children

Příznaky záblesků minulého života

Jak poznat, zda vaše profesní zájmy odrážejí zájmy z minulých životů? Jednoduše. Jedním z příznaků je například to, když máte zájem, který prostě nemizí, i když jste se mu v minulosti vyhýbali. I když mají všichni lidé zájmy, které přicházejí a odcházejí, pokud jde o koníček, který má kořeny v minulém životě, zůstane s vámi, dokud ho nebudete respektovat. Dalším příznakem je také přirozený vztah a talent k určité činnost, aniž byste na ní museli tvrdě pracovat. Existují například příběhy minulých životů, ve kterých děti věděly, jak hrát na hudební nástroje, aniž by se na ně kdy učily. V těchto případech se věří, že se děti naučily na nástroje hrát v minulém životě a znalosti si přenesly s sebou do současnosti. Dalším příznakem je, pokud v práci často zažíváte pocit deja vu. Pokud vám určitá pracovní činnost přijde povědomá, i když ji děláte poprvé, může jít o činnost, kterou jste vykonávali v minulém životě. Posledním příznakem je, pokud toužíte po určitém zaměstnání již od dětství a nikdy jste nezměnili názor ani neodbočili z kurzu. Nejde tak o pouhé dětské vybájené povolání, nýbrž práce, kterou opravdu chcete již od dětství vykonávat.

Info ikona
Magic

Měli jste minulý život?

Příznaků, že jste měli minulý život, je opravdu mnoho. Patří mezi ně například nevysvětlitelné strachy a fobie, opakující se sny či pocity deja vu. Může jít však i o nadměrnou přitažlivost k místu, času nebo kultuře. U dětí do tří let může jít o věci, které říkají a vám nedávají smysl, přestože je o jejich smyslu dítě hluboce přesvědčeno. Dalším příznakem může být také určitá schopnost předvídat nebo pocit, že jste starší, než je váš skutečný věk.