Přejít k hlavnímu obsahu

Období Berana 2022 startuje a vy máte jedinečnou šanci zmáčknout tlačítko restart

Info ikona
horoskop

Období Berana právě začíná a vy máte jedinečnou šanci zjistit, čím jsou tyto chvíle výjimečné. Zde je návod, jak co nejlépe využít zcela nový astrologický cyklus.

Jako hlavní ohnivé znamení, známé tím, že přebírá iniciativu a žene vás kupředu, je Beran dokonalým znamením, které každou jarní rovnodennost odstartuje zcela novým astrologickým cyklem. A pokud máte pocit, že rok 2022 začal pomalu, sezóna ovládaná dynamickým a akčním znamením by vám mohla přinést vzrušení, vášeň a vzrušující atmosféru, kterou jste postrádali.

Jděte za svými cíli

Slunce se letos bude pohybovat ve znamení Berana – vládne Marsu, planetě akce, sexu, síly a odvahy – od 20. března do 19. dubna. Slunce v Beranu je považováno za vznešené, což znamená, že je schopné dosáhnout nejvyššího potenciálu, díky čemuž je tato sezóna uzpůsobena k tomu, abyste se cítili sebevědomě, dobře a odhodlali se jít za svými cíli.   

Romantická energie bude pokračovat díky vibracím Ryb

Zatímco se slunce přesouvá do Berana, několik planet nadále visí v proměnlivém vodním znamení Ryb, kterému vládne zasněný Neptun. I když se můžete cítit nastartováni k tomu, abyste posouvali míč kupředu za velkými cíli ve stylu Berana, Venuše, planeta vztahů, prochází Rybami od 5. dubna do 2. května, takže je pravděpodobnější, že se necháte strhnout denními sny a budete nosit barevné brýle, zejména pokud jde o socializaci a lásku. 

Info ikona
horoskop

17. dubna si poznačte do kalendáře

Od 10. do 29. dubna se posel Merkur pohybuje Býkem, uzemněným, pevným zemským znamením, kterému vládne Venuše, a udává smyslný tón v komunikaci a myšlení. Pokud jste single a mluvili jste s někým, kdo má zřejmě partnerský potenciál, tento tranzit by mohl věci zpomalit, ale také zvýšit vaši schopnost myslet pragmaticky oproti impulzivně. Pokud jste k někomu připoutáni, přichází sladký čas. 17. duben by mohl být obzvláště krásným dnem pro mentální spojení, protože Merkur vytvoří přátelský sextil k Venuši a nastaví pohodový, soucitný tón. 

Důraz bude určitě kladen na vztahy – se sebou samým a ostatními

31. března může novoluní Berana posílit vaše soustředění na to, čeho chcete pro sebe dosáhnout – a jak to plánujete uskutečnit. Bude klást důraz na sebereflexi, sebeuvědomění a sebedůvěru. A protože Měsíc tvoří konjunkci s Merkurem, planetou komunikace, můžete se inspirovat k tomu, abyste svou smělou vizi vyjádřili slovy.

Posuňte vztah na další úroveň

Na druhé straně 16. dubna znamená úplněk v hlavním vzdušném znamení Vah. Každý úplněk je do jisté míry o vztazích, protože zvýrazňuje tlak a tah mezi dvěma opačnými znameními: tím, kterým se právě pohybuje Slunce, a tím, ve kterém se nachází Měsíc. Ale protože Váhy ovládají Venuši, planetu lásky, tento konkrétní úplněk je tu, aby zvýraznil vrcholné body ve vztazích. A protože seriózní Saturn, který je především o závazku, tvoří harmonizující úhly vůči sebevědomému Slunci a Měsíci, je ideální čas položit pevné základy a posunout trvalé pouto na další úroveň.

Ospalost a neschopnost být aktivní 

Mars, který ovlivňuje naši energii a sexuální život, má v tomto ročním období ještě větší váhu než obvykle, protože je vládcem období Berana. A zatímco zahajuje toto časové období v progresivních, společenských Vodnářích, obrací naše zaměření na skupinové aktivity a humanitární záležitosti, 14. dubna sklouzne do zasněných Ryb, kde zůstane až do 24. května. Kdykoli se planeta akce pohybuje přes proměnlivé, romantické vodní znamení, můžeme být chtiví, ospalí a ne zrovna supermotivovaní. 

Ideální čas pro spirituální vývoj

Síla Ryby však spočívá v kultivaci spirituality, emoční inteligence a imaginativních činnostech. To znamená, že dosažení pokroku během tohoto období bude jednoduše vyžadovat předefinování úspěchu. Mohlo by to být spíše o hojení starých emocionálních zranění, podpoře vnitřního míru a trávení času nad kreativním projektem, než o agresivním vrhání se vpřed za velkými cíli.

zdroj: InStyle, Horoskopy 2022

 

Newsletter

Svet Zeny logo

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.