Přejít k hlavnímu obsahu

Týdenní horoskop: Nepříjemný začátek týden čeká na Býky, ale i Raky

Info ikona
Horoskop

Hvězdy to třem znamením zvěrokruhu v příštích dnech neusnadňují. S výzvami a překážkami vám zajistí extrémně težký začátek týden. Utěšit vás může snad jen to, že nic netrvá věčně. Hlavu vzhůru!

Jaká škoda! Zatímco většina znamení zvěrokruhu může očekávat pohodový začátek týdne, tři znamení zvěrokruhu v příštích dnech takové štěstí nemají. Během týdne od 21. března se hvězdy přeskupují a staví vás před mnoho výzev a překážek. Pro vás teď platí jediné: Zavřete oči a jděte vpřed! Protože na konci týdne vás budou čekat lepší dny.

Štír

Štíři to na začátku týdne nemají lehké. Mars a Saturn jsou "kazisvěty", kteří způsobují apatii a podrážděnou náladu. A Venuše také není v této fázi dobrou oporou pro vodní znamení. Ale nebojte se, ke konci týdne, kdy budou Merkur a Pluto v trigonu, se věci zase otočí – dobrá nálada se brzy vrátí.

Býk

Pokud jsou Mars, Venuše a Saturn ve znamení ve stejnou dobu, může to u Býka na začátku týdne rychle způsobit stres a špatná nálada ho přemůže během chvíle. S pomocí Jupitera však zemské znamení dokáže přesměrovat energii a sklízet pozitivní výhody po celý týden. Ke konci týdne byste konečně mohly úspěšně pokročit především ve svých plánech a projektech.

Rak

Raci mají na začátku týdne slunce ve svém znamení a to může vést k nepříjemným situacím. Obavy však brzy pominou, když se Merkur a Jupiter připojí k vodnímu znamení. A Neptun a Uran se také v následujících dnech vynasnaží přivést optimismus zpět. Takže o víkendu bude svět pro Raky opět vypadat lépe.

zdroj: kniha Horoskopy na každý den

Newsletter

Svet Zeny logo

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.