Přejít k hlavnímu obsahu

Herci Simonu Rexovi byla nabídnuta horentní suma, aby lhal o vztahu s Meghan Markle

Info ikona
meghna markle

‚‚Bylo to hodně peněz, myslím, že mi nabídli 70 000 dolarů," pronesl herec a kolega Simon Rex. Chtěli po něm, aby lhal o vztahu s Meghan Markle. Co se stalo?

Britské bulvární noviny byly velkou součástí toho, proč Meghan Markle a princ Harry ustoupili od svých královských povinností – a jak to tak vypadá, měli k tomu dobrý důvod.

Lži o vztahu za tučnou sumu

Během nedávného rozhovoru v podcastu bývalý kolega vévodkyně ze Sussexu, Simon Rex, řekl, že mu několik britských bulvárních médií nabídlo peníze, aby lhal o jejich vztahu.

V době, kdy byla Meghan herečkou, se s Rexem objevili v roce 2005 v televizní show Cuts. Rex v podcastu Hollywood Raw řekl , že se nikdy nic nestalo. ‚‚Nikdy jsme se ani nelíbali. Jednou jsme se potkali velmi netradičním způsobem. Byl to jen někdo, koho jsem potkal v televizní show a šli jsme jednou na oběd. To je všechno."

‚‚Řekl jsem ne spoustě peněz," říká herec

‚‚Když se toto stalo, několik britských bulvárních plátků mi nabídlo, že mi zaplatí spoustu peněz, abych řekl lež. A to, že jsme se skutečně sešli na rande," řekl. ‚‚Řekl jsem ne spoustě peněz, protože jsem necítil jako správné lhát a rozvracet královskou rodinu."

Veronika Arichteva nechala fanoušky nahlédnout do svého nového domu. Rekonstrukce je v plném proudu!

svetzeny.cz

Děkovný dopis je zarámován

Rex nejmenoval dotyčné bulvární noviny, ale řekl: ‚‚Bylo to hodně peněz, myslím, že mi nabídli 70 000 dolarů." Rex tweetoval o situaci v roce 2022, čímž potvrdil příběh. ‚‚Je to pravda. A já jsme si zarámoval děkovný dopis, který mi napsala. Má velmi pěkné písmo," napsala Rex.

V květnu 2018, krátce před svatbou Meghan a Harryho, The Sun poskytl údajný exkluzivní rozhovor s Rexem, ve kterém prý Meghan odmítla jeho žádosti o druhé rande. Minulý rok Meghan a Harry oznámili, že podnikají právní kroky proti několika britským bulvárním médiím. 

zdroj: InStyle.com