Přejít k hlavnímu obsahu

Začíná jarní rovnodennost: Dle horoskopu si Berani musí dát pozor na peníze, Lvi na sousedské vztahy

Info ikona
Jarní rovnodennost

Dne 20. března 2022 nastane jarní rovnodennost. Konečně končí zima a z astrologického hlediska nastává čas pro nové začátky. Víte, které aktivity se pro tento den hodí? Astroložky radí, co v tento den dělat. Rovněž se dočtete, co vás dle horoskopu čeká a nemine.

Jarní rovnodennost – čas pro nové začátky

Již zítra, 20. března 2022, nastane jarní rovnodennost. Na severní polokouli je jarní rovnodennost dnem, kdy zima končí a oficiálně začíná jaro. Ve stejný den také začíná astrologická sezóna Berana. Název odráží to, že délka noci a dne je stejná. Každý rok nás čekají dvě rovnodennosti, jedna jarní a jedna podzimní. Co však jarní rovnodennost značí z hlediska astrologie? Na tuto otázku odpovídá zkušená astroložka Narayana Montúfar: „Březnová rovnodennost je velmi významným okamžikem v mnoha různých kulturách a praktikách, včetně pohanů, wiccanů a astrologů, protože velmi vypovídá o vztazích mezi Zemí a Sluncem v tomto ročním období. Po skončení zimy to znamená návrat světla, které přináší delší dny, novou úrodu a reset, pokud jde o plodnost. Ladíme se na tuto energii tím, že vycházíme z naší ulity, abychom zasadili semínka nového začátku.

Numerologie: Pohled na hodinky přesně v celou není náhoda. Zjistěte, co značí časy 00:00, 01:00, 02:00 a další

svetzeny.cz

Během jarní rovnodennosti platí, že se hranice mezi duchovním a skutečným světem ztenčuje. Tradičně o jarní rovnodennosti probíhá očištění od staré energie a připravujeme se na nové začátky. Je to období znovuzrození. Co o jarní rovnodennosti dělat? Je to vhodný čas pro to, abyste vykoušeli nové věci, udělali si pořádek doma, připravili si cestovní plány na období prázdnin či vystoupili ze své komfortní zóny.

Info ikona
Spring equinox

Dle horoskopu si Berani musí dát pozor na peníze, Lvi na sousedské vztahy

Energie jarní rovnodennosti ovlivní každé znamení jinak. Je potřeba také věnovat pozornost odlišným věcem. Na co se musíte připravit vy?

Beran nerad plýtvá časem, ale o jarní rovnodennosti přece jen zpomalí. Budou před ním stát příležitosti, ze kterých si musí vybrat jen jednu. Musí si dávat pozor na vztahy, chování na sociálních sítích, peníze a rizikové investice.

Býk si stejně jako Beran také dopřeje odpočinek. Je to ideální čas pro wellness a péči o sebe. Býci musí věnovat pozornost svému zdraví, práci a identitě.

Blíženci o jarní rovnodennosti značně „ožijí“. Budou v dobré a veselé náladě. Někteří z nich se začnou učit nový jazyk. Musí si dávat pozor na odkaz, který budují.

Někteří Raci se o jarní rovnodennosti budou muset vypořádat se ztrátou, kterou nebudou moci ovlivnit. Měli by věnovat pozornost rodině a společným penězům.

Nedaří se vám v nějaké oblasti nebo se stále vracíte do toxického vztahu? Vypočte si, zda nemáte karmický dluh z minulého života

svetzeny.cz

Lvi budou mít chuť o jarní rovnodennosti vykonat velké věci. Ještě v nich podnítí touhu zazářit, která jim je i za normálních okolností přirozená. Pozor si musí dát na sousedy, sourozence a vztahy.

Panny čeká změna jejich zajeté denní rutiny. V tomto čase by si neměli brát vše tolik k srdci. Pozor si musí dávat ohledně práce a zdraví.

Lidé ve znamení Vah by si měli dávat pozor na to, co komu říkají. Bude platit, že mlčeti zlato. Zejména se to týká jejich práce. Celkově by se měli lidé narození ve znamení Vah zaměřit v tento čas na správnou komunikaci.

Štíry čeká intenzivní jarní rovnodennost. Budou se cítit plní energie. Měli by provést jarní očistu mysli i domácnosti. Pozor si musí dávat na vztahy s blízkými i v práci.

Střelci mohou o jarní rovnodennosti excelovat. Nadešel čas, aby zazářili. Pozornost by měli věnovat svým sociálním vazbám a denní rutině.

Kozorozi se musí připravit na to, že se mohou potýkat s problémy, které řeší už delší dobu. Zejména, pokud jde o finance.

Vodnáři se mohou o jarní rovnodennosti nudit, což se jim často nestává. Možná se vrhnou do renovace, seznamování se nebo si najdou nový koníček. Pozor by si měli dávat na narušení denní rutiny.

Lidé narození ve znamení Ryb zatouží po party, dle astroložky by si měly dávat pozor, aby to nepřehnali s alkoholem. O jarní rovnodennosti by měli věnovat pozornost detailům a hlídat si peníze.

Zdroje: Refinery29, RD

Začíná astrologický nový rok. Co čeká každé znamení zvěrokruhu v lásce? Střelci mají šťastný rok, nezadaní Býci zažijí klíčový rok

svetzeny.cz