Přejít k hlavnímu obsahu

Začíná astrologický nový rok. Co čeká každé znamení zvěrokruhu v lásce? Střelci mají šťastný rok, nezadaní Býci zažijí klíčový rok

Info ikona
Horoskop

20. března začíná astrologický nový rok! Co si pro vás vaše znamení zvěrokruhu chystá, pokud jde o lásku, si můžete přečíst zde.

Pokud za sebou ještě nemáte úspěšný start do nového roku po stránce lásky, je tu druhá šance. Protože 20. březen je začátkem astrologického Nového roku – a to přináší nové příležitosti pro každé znamení zvěrokruhu.

Beran

Od konce června do poloviny července 2022 mohou Berani očekávat skvělé okamžiky, díky nimž se budou cítit krásní, atraktivní a žádoucí. Spontánní pozvání a schůzky by měly být přijímány. Akce a adrenalin jsou obzvláště oblíbené, protože 88 % Beranů tvrdí, že jsou spontánní.

Býk

Do 10. května a od 28. října působí na charisma Býka pozitivně zářivá podpora šťastné planety Jupiter. Pro nezadané by rok 2022 mohl být klíčový pro nalezení toho správného partnerství. To můžete podpořit i manifestací. Štírový úplněk (superúplněk) 16. května by vám mohl také splnit přání velké lásky. 

Blíženci

Štěstí v lásce láká Blížence zejména v měsících červenec, srpen, říjen a listopad. V roce 2022 je u nezadaných rozhodně největší pravděpodobnost, že najdou štěstí v lásce při cestování, což je ideální pro toto nevyzpytatelné znamení zvěrokruhu. 

Rak

Mezi 18. červencem a 10. srpnem by Raci rozhodně měli mít oči otevřené, protože v tomto období se v jejich znamení prochází planeta lásky Venuše a zdají se být neodolatelní. Raci jsou známí tím, že jsou otevření ohledně svých pocitů.

Lev

Saturn bude procházet "zónou vztahů" Lva po celý rok a každého kandidáta si vyzkouší. Stále jsou příležitosti k flirtování, protože díky Venuši v Beranu od 2. do 28. května nebo Venuši ve Lvu od 11. srpna do 5. září jsou Lvi přímo zbožňováni. Rok 2022 dává Lvův příležitost experimentovat s multi-randením, které pro ně může být naprosto jedinečné.

Panna

Bez ohledu na to, zda randění vede k vážnému vztahu nebo ne, budou Panny v roce 2022 spoléhat na svou intuici. Planeta štěstí Jupiter je v první polovině roku v Rybách příznivá a Venuše vás také provází po celý rok a slibuje smyslná setkání. 

Váhy

Nejpozději od května do října s Jupiterem v Beranu by se měla stará zranění konečně zahojit. To Váhám umožňuje plně se soustředit na novou lásku. Venuše ve Střelci od 16. listopadu do 10. prosince vede k milostnému dobrodružství, ze kterého vám budou motýli lítat nejn v břiše, ale po celém těle. 

Štír

V březnu Merkur v přátelských Rybách vybízí k hlubokým rozhovorům s potenciálními partnery. Ale troufnou si Štíři skutečně ukázat sami sebe? Od dubna do května se díky Venuši v Rybách a od 23. října do 16. listopadu zdají tajemní Štíři ještě atraktivnější a svůdnější než obvykle.

Střelec

Zejména od června do července prožívají nezadaní Střelci nádherná a výživná setkání. Letos vládne základní energii roku šťastná planeta Jupiter, planetární vládce Střelce. Je tedy na Střelcích, aby tento rok učinili svým šťastným rokem, pokud jde o lásku. V roce 2022 je pro Střelce klíčová iniciativa, protože pokud má uspět, musí se se svým milostným životem vypořádat sám!

Kozoroh

Venuše je od začátku roku do začátku března ve znamení Kozoroha. V této fázi zažijete romantickou atmosféru, která vám poskytne mnoho úžasných hodin v sounáležitosti. Romantika je zde od začátku do konce – Kozorohové nejsou nadšení z nečekaných vtipů.

Vodnář

Mezi koncem dubna a polovinou července budou milostné životy všech svobodných Vodnářů poháněny lehkou nohou a plynulou energií Venuše Blíženců. Především jejich štědrost je v roce 2022 dobře přijata protějškem. 

Ryby

Úchvatná smyslnost pokvete zejména v březnu a červnu, nezadaní by tak mohli potkat vzrušující protějšek. Celé léto slibuje krásná setkání. Zvláště pokud je šťastná planeta Jupiter v Rybách až do května a od konce října byste mohli potkat svého vysněného partnera a tím i velké štěstí. 

zdroj: Kniha horoskopů na rok 2022

Newsletter

Svet Zeny logo

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.