Přejít k hlavnímu obsahu

Začíná astrologický nový rok. Co čeká každé znamení zvěrokruhu v lásce? Střelci mají šťastný rok, nezadaní Býci zažijí klíčový rok

Info ikona
Horoskop

20. března začíná astrologický nový rok! Co si pro vás vaše znamení zvěrokruhu chystá, pokud jde o lásku, si můžete přečíst zde.

Pokud za sebou ještě nemáte úspěšný start do nového roku po stránce lásky, je tu druhá šance. Protože 20. březen je začátkem astrologického Nového roku – a to přináší nové příležitosti pro každé znamení zvěrokruhu.

Beran

Od konce června do poloviny července 2022 mohou Berani očekávat skvělé okamžiky, díky nimž se budou cítit krásní, atraktivní a žádoucí. Spontánní pozvání a schůzky by měly být přijímány. Akce a adrenalin jsou obzvláště oblíbené, protože 88 % Beranů tvrdí, že jsou spontánní.

Býk

Do 10. května a od 28. října působí na charisma Býka pozitivně zářivá podpora šťastné planety Jupiter. Pro nezadané by rok 2022 mohl být klíčový pro nalezení toho správného partnerství. To můžete podpořit i manifestací. Štírový úplněk (superúplněk) 16. května by vám mohl také splnit přání velké lásky. 

Blíženci

Štěstí v lásce láká Blížence zejména v měsících červenec, srpen, říjen a listopad. V roce 2022 je u nezadaných rozhodně největší pravděpodobnost, že najdou štěstí v lásce při cestování, což je ideální pro toto nevyzpytatelné znamení zvěrokruhu. 

Krasavec Johnny Depp a jeho honosné sídlo. Prohlédněte si luxusní dům za "pouhých" 40 milionu dolarů

svetzeny.cz

Rak

Mezi 18. červencem a 10. srpnem by Raci rozhodně měli mít oči otevřené, protože v tomto období se v jejich znamení prochází planeta lásky Venuše a zdají se být neodolatelní. Raci jsou známí tím, že jsou otevření ohledně svých pocitů.

Lev

Saturn bude procházet "zónou vztahů" Lva po celý rok a každého kandidáta si vyzkouší. Stále jsou příležitosti k flirtování, protože díky Venuši v Beranu od 2. do 28. května nebo Venuši ve Lvu od 11. srpna do 5. září jsou Lvi přímo zbožňováni. Rok 2022 dává Lvův příležitost experimentovat s multi-randením, které pro ně může být naprosto jedinečné.

Panna

Bez ohledu na to, zda randění vede k vážnému vztahu nebo ne, budou Panny v roce 2022 spoléhat na svou intuici. Planeta štěstí Jupiter je v první polovině roku v Rybách příznivá a Venuše vás také provází po celý rok a slibuje smyslná setkání. 

Váhy

Nejpozději od května do října s Jupiterem v Beranu by se měla stará zranění konečně zahojit. To Váhám umožňuje plně se soustředit na novou lásku. Venuše ve Střelci od 16. listopadu do 10. prosince vede k milostnému dobrodružství, ze kterého vám budou motýli lítat nejn v břiše, ale po celém těle. 

Úplněk v Panně: Dle kartářky silně ovlivní naši psychiku i tělo. Napojte se na jeho energii pomocí kouzel

svetzeny.cz

Štír

V březnu Merkur v přátelských Rybách vybízí k hlubokým rozhovorům s potenciálními partnery. Ale troufnou si Štíři skutečně ukázat sami sebe? Od dubna do května se díky Venuši v Rybách a od 23. října do 16. listopadu zdají tajemní Štíři ještě atraktivnější a svůdnější než obvykle.

Střelec

Zejména od června do července prožívají nezadaní Střelci nádherná a výživná setkání. Letos vládne základní energii roku šťastná planeta Jupiter, planetární vládce Střelce. Je tedy na Střelcích, aby tento rok učinili svým šťastným rokem, pokud jde o lásku. V roce 2022 je pro Střelce klíčová iniciativa, protože pokud má uspět, musí se se svým milostným životem vypořádat sám!

Vlasový trend: Účes z devadesátek vás omladí o deset let. Nosit ho může každá z nás

svetzeny.cz

Kozoroh

Venuše je od začátku roku do začátku března ve znamení Kozoroha. V této fázi zažijete romantickou atmosféru, která vám poskytne mnoho úžasných hodin v sounáležitosti. Romantika je zde od začátku do konce – Kozorohové nejsou nadšení z nečekaných vtipů.

Vodnář

Mezi koncem dubna a polovinou července budou milostné životy všech svobodných Vodnářů poháněny lehkou nohou a plynulou energií Venuše Blíženců. Především jejich štědrost je v roce 2022 dobře přijata protějškem. 

Ryby

Úchvatná smyslnost pokvete zejména v březnu a červnu, nezadaní by tak mohli potkat vzrušující protějšek. Celé léto slibuje krásná setkání. Zvláště pokud je šťastná planeta Jupiter v Rybách až do května a od konce října byste mohli potkat svého vysněného partnera a tím i velké štěstí. 

zdroj: Kniha horoskopů na rok 2022