Přejít k hlavnímu obsahu

Úplněk v Panně: Dle kartářky silně ovlivní naši psychiku i tělo. Napojte se na jeho energii pomocí kouzel

Info ikona
úplněk

Dne 18. března 2022 nastane úplněk v Panně. Kartářka Alice Cross prozradila, jakým způsobem ovlivní naši psychiku a tělo. Napojte se na jeho energii, co vše je potřeba udělat? Pomoci si můžete i kouzlem.

Úplněk v Panně nás čeká již 18. března

Úplněk v Panně je za dveřmi, nastane již 18. března. Možná jste i vy již pocítili energii zářícího Měsíce na obloze, některým lidem se může v době před nastávajícím úplňkem hůře spát. Pohled na něj je však nádherný. Kartářka Alice Cross o něm říká: „Dlouho jsem kouzlu Měsíce odolávala a vnímala jsem ho jako příjemnou součást mého života, ale když jsem se přestěhovala do Skotska, Měsíc mi svítil do ložnice celé noci a až jsem se z jeho záře několikrát probudila, začala jsem ho více vnímat. A když je úplněk, tak to je naprosto magické.“

Měsíční fáze ovlivňuje jak náš psychický stav, tak stav našeho těla. Z hlediska alchymie je stříbro reprezentováno Měsícem. Je považován za jeden ze tří základních kovů Prima Materia, proto má stříbro a s ním spojený Měsíc přednostní místo na trojjediném trůně transformace.

Tarotová předpověď pro 17.–19. března: Kartářka radí, kdy si udělat pořádek v životě a vysvětluje, co značí Dva a Čtyři pentakly

svetzeny.cz

Dle kartářky silně ovlivní naši psychiku i tělo

Ve dnech úplňku, jak již bylo zmíněno, můžeme zaznamenat narušení našeho spánku. Souvisí to s naší psychikou, konkrétně se otevírá brána pro dosud nezpracovaná témata. Přes den na ně možná tolik nemyslíme, protože jsou tyto myšlenky ukryty v našem podvědomí. Večer za svitu měsíce však vyplouvají na povrch. Je to ale dobře – měsíční světlo působí na naši psychiku léčivě a ukazuje nám cestu, kudy jít. Také vytahuje na světlo negativní myšlenky, které nás trápí. Není se co divit, že mnohé kulty uctívají bohyně Měsíce, například Hekaté. Také se traduje, že lidé narození při úplňku mají dar nadpřirozených schopností a projevují obecně vyšší zájem o magii.

Info ikona
Placeholder image

Napojte se na jeho energii pomocí kouzel

Jak se tedy správně napojit na energii tohoto úplňku? Odehrává se ve znamení Panny, to znamená, že je nutné si ve věcech udělat pořádek. Budeme praktičtější než kdy jindy. Panna také dbá na očistu – nastal čas na detox. Ten by se měl týkat duše v rámci psychohygieny, a také těla. Do pořádku je třeba dát si i vztahy a finance. Je třeba, aby váš rozpočet prošel důkladnou analýzou, zaměřte se hlavně na zbytečné výdaje. Panna se také stará o své zdraví, zaměřit byste se měli zejména na slinivku a střeva. Pokud uděláte cokoliv prospěšného pro tyto orgány o úplňku, může to mít až dvojnásobný účinek.

Blíží se červí úplněk v Panně: Dává nám šanci začít znovu a lépe. Lvi si musí dávat pozor na peníze, Ryby budou řešit vztah

svetzeny.cz

Kdo má rád magii, může vyzkoušet úplňková kouzla. Například jedno z nich pomáhá zvýšit intuici a otevřít „třetí oko“. K jeho provedení budete potřebovat oltář, na který umístíte bylinky, svíčky, květiny, krystaly, kamínky, vonné tyčinky a další předměty dle vašeho uvážení. Měsíc se v alchymii pojí s bílou a stříbrnou barvou, snažte se jej dekorovat v souladu s těmito barvami. Pro provedení rituálu budete potřebovat: rozmarýn, mořskou sůl, bílý vak, červenou niť s jehlou, svůj předmět, červené pero (tužku), zápalky.

Pak začněte čarovat. Na oltář i na zem kolem něj nasypte sůl. Rozmarýn dejte do bílého vaku. Zapalte svíčku. Červeným perem nakreslete pentakl na bílý vak. Poté jej vyšijte červenou nití, jako byste vyšívali cestu intuice, která k vám prostupuje. Až budete mít hotovo, pověste jej nad oltář. V následujících dnech pozorujte, jaké změny vám to přineslo.

Zdroj: Alice Cross, vystudovaná alchymistka specializující se na tarotové výklady, historii alchymie, symboliku a tarotovou numerologii. Přetváří získané alchymistické poznatky do běžného života pomocí transformace. Přináší k vám alchymii moderní, ale zároveň tajemnou a tisíce let neměnnou. Je zakladatelkou prvního online alchymistického českého portálu Alchymistka.com

Horoskop: Mezi nejšťastnější znamení zvěrokruhu patří i Střelec. Raka ani Býka tam nehledejte

svetzeny.cz