Přejít k hlavnímu obsahu

Tarotová předpověď od kartářky na týden od 13. do 19. listopadu: Blázen vám umožní nalézt vlastní identitu

Info ikona
Kartářka předpovídá budoucnost s tarotovými kartami u stolu

Kartářka Alice Cross pro vás připravila tarotovou předpověď na týden od 13. do 19. listopadu. Dozvíte se v ní, který den je třeba si dát pozor na milostné intriky, protože by pro vás nemusely dopadnout dobře, nebo třeba který den vám karta Blázen odhalí vaší identitu a podpoří nové začátky.

Info ikona
Rytíř mečů

13. listopadu – Karta Rytíř mečů

Využijte vaši chytrost. Rytíř velí, ať se dáte do pohybu. Stagnace nikam nevede. Dnešní den je jako stvořený pro chytré nápady, které mají rychlost a rozvoj. Věnujte pozornost všemu, co se vám dnes bortí nebo nejde podle vašich představ. Určitě není nutno nad tím hudrovat, ale je třeba tomu dát pevné základy a nepokračovat v tom, co je jen sněním. Mečový rytíř představuje archetyp rytíře bojujícího za svého pána. Bojujte za svou rodinu, za své nadřízené, ukažte jim, co ve vás je. Postavte se za ně, pokud se domníváte, že mají pravdu a snaží se, a jste o tom přesvědčení. Buďte loajální, dnes není prostor pro nečestné jednání. Pokud máte novou práci, zaměřte se na to, jak se budete reprezentovat. Je to důležité. Přitom buďte věrni svým ideálům a hodnotám. Při obchodních jednáních jděte do boje chytře a rychle. Vydejte ze sebe to nejlepší! Buďte mistři v komunikaci, ta vám dnes vyhraje jednání. Má dnes váš partner ztřeštěné nápady nebo vám řekl, jak vám to sluší? To je přesně energie Rytíře mečů, samý flirt a žádné závazky. Milostným intrikám se dnes vyhněte obloukem, nemuselo by to dopadnout ve váš prospěch. Výzvou mečového rytíře jsou emoce. Ve společnosti přeměňte vztek v šarmantnost a hýřivou komunikaci. Dnešek je stvořen pro vzdušnou lehkou konverzaci, která se může zvrhnout až v emoční výboj, emoce dnes nechte svobodně plynout, rozvíjí ve vás emoční inteligenci, která je součást lidské společnosti, tak se jim nebraňte. Prožijte dnešek naplno!

Info ikona
Král pentaklů

14. listopadu – Karta Král pentaklů

Dnes je den, který vyzývá být praktický a moudrý. Král pentaklů vás vybízí a kontroluje, zda jste si ujasnili své plány a povinnosti. Konejte! Dnes díky svým zkušenostem můžete vyřešit záležitosti, které jste odkládali. Využijte ve prospěch vytrvalost a silnou vůli. Dnešek je jako stvořený pro logické a praktické myšlení, bez zbytečných emocí a intuitivních vhledů. Můžete se poradit s někým, kdo již má zkušenosti a může vám pomoci. Král pentaklů je karta produktivity. Představuje potenciál, kde lze realizovat viditelné a praktické dovednosti ve vašem životě. Emoce vás ovládají a na realizaci máte milion výmluv? Zkuste si zajistit větší stabilitu a klid, abyste mohli využít praktický život ke svému pohodlí. Nezapomeňte, že král mincí umí být spolehlivý, ale také umíněný a nemá rád změny. Dnes proto nepodléhejte žádným změnám, o kterých byste nebyli přesvědčeni, že jsou ty pravé. Dnešek je předurčen pro růst a dosažení dokonalosti. Král pentaklů vám pomůže tvořit vaši práci efektivně, abyste vše stihli včas.

Týdenní horoskop od 13. do 19. listopadu: co čeká každé znamení podle hvězd

svetzeny.cz

Info ikona
Tarot 6pentaklu

15. listopadu – Karta 6 pohárů

Dnešek je ve znamení rodinného kruhu. Karta 6 pohárů vás spojuje s rodinou. Přitáhla si dnes vaši pozornost fotka někoho z vaší rodiny? Tak to je přesně ono! Pošlete pozdrav dotyčnému nebo mu zavolejte a pozvěte ho na večeři. Tomu, kdo má chuť se pustit do rodinné kroniky či alba, to půjde dnes od ruky. Dnešní den strávený přítomností nebo myšlenkou se svými blízkými je úžasně strávený váš čas, který naplní den radostí a vzpomínkami. Věnujte se rodině, nechte se unášet pocity tohoto období, které vás unesou pryč od reality. Vyprávějte si historky z dětství, mládí i stáří, bude to poučné a někdy i komické. Každá doba má svoje světlé i temné stránky a vyprávěním je předáváte generacím, které prahnou po informacích. Kdo by ve shonu denních povinností zapomněl, pozastavte se a věnujte úsměv či milý pohled, i ve spěchu lze projevit lásku a vděčnost, že máte kolem sebe úžasnou rodinu.

Info ikona
Karta Spravedlnost

16. listopadu – Karta Spravedlnost

Spravedlnost je slepá. Buďte bohyní Themis, řeckou bohyní představující právo neboli zákonný pořádek. Udělejte si pořádek ve všem a hlavně sami v sobě. Moudrá rozhodnutí se stávají zázrakem a vy je můžete konat na počkání. Jste obklopeni tolika vlivy, že už nevnímáte napojení na sebe. Musíte znát, co je pro vás spravedlnost. Dnešek je o zastavení se a srovnání si priorit. Jsou to rozhodnutí a úklid, který nemusí být hned vidět, sami si všimněte na tarotové kartě, jak oči nehrají vůdčí roli. Nenechte se dnes ničím rozhodit, nepodléhejte iluzím, užijte si rovnováhu jak ve svém vnitřním naladění, tak ve svém okolí. Buďte za každé situace klidní, zmatek by vám dnes moc nepomohl. Když vás cokoli rozčílí, hledejte zklidnění, uvařte si bylinkový čaj či si dopřejte relaxační koupel. Nenamáhejte oči. Víte, jaká je úžasná relaxace pro oči, když jsou ve tmě? Tak je dnes nezatěžujte počítačem či telefonem, ať mají prostor na regeneraci. Dnes je ideální den pro přípravy smluv, dohod a právních záležitostí. Pokud si nejste jistí v právní oblasti, vyhledejte raději právníka než sepisovat něco na koleni.

Info ikona
Blázen

17. listopadu – Karta Blázen

Tato divoká karta značí začátek cesty k nalezení své vlastní identity a novým začátkům. Dnešní den je plný neobvyklých událostí! Nestarejte se o logiku, namísto toho v sobě objevte odvahu a začněte vnímat cestu k vlastní osobnosti. Tato cesta je jak vnitřní, tak vnější, a je třeba, abyste ji prošli sami. Využijte své instinkty, které vás budou provázet, a věnujte pozornost všemu, co vás překvapí. Podvolte se svým emocím, ať už se jedná o bláznivou lásku nebo momenty slepoty vůči pravdě. Karta Blázen vás přivádí k dětinskému nadšení pro život. Zastupuje tu část vaší osobnosti, která se probouzí, když se zamilujete nebo toužíte po dobrodružství. Je to jakési vnitřní dítě nebo blázen, který nejedná rozumově a nebojí se neznámého. Blázen vás vyzývá k intuitivním volbám a tomu, abyste naslouchali svému srdci. Tato karta symbolizuje, že v životě je možné dosáhnout čehokoliv, pokud jdete za svým srdcem a necháváte se vést vírou, aniž byste se báli rizik. Dnes byste měli nechat minulost za sebou a neumožnit jí ovlivnit váš současný stav. Můžete být dnes člověkem, který prožívá zmatky, ale zároveň i moudrým bláznem, dobrodruhem nebo zasvěcencem nových světů. Dnešní den vám dává možnost projevit svou vášeň a odvahu.

3 znamení, které budou mít v roce 2024 štěstí. Patří mezi ně i to vaše?

svetzeny.cz

Info ikona
Král mečů

18. listopadu – Karta Král mečů

Dnes je den, kdy je třeba využít svoji inteligenci a objektivitu. Tarotová karta Král mečů vás vyzývá, ať máte mysl otevřenou. Jděte si dnes cestou bez kompromisů, ale spravedlivou. Buďte upřímní a mějte smysl pro klidné jednání v neklidné době. Je třeba mít v životě správný přehled, k tomu vám mohou pomoci knihy a samostudium. Můžete se setkat s někým, kdo vám poskytne užitečnou radu. Nebojte se rozhodování, ale nezneužívejte své autority nebo intelektuální převahy. Využijte tuto energii eticky, ale cílevědomě. I vy jste dnes dobrými rádci, buďte otevření k diskuzi. Dnes dotahujte vše do konce.

Info ikona
9 pentaklů

19. listopadu – Karta 9 pentaklů

Poselství tarotové karty 9 pentaklů je, že na sebe můžete být pyšní. Jste úžasní a zvládáte naplněný život. Využijte svoji samotu a chytrost k myšlenkám, které vám pomohou k uskutečnění čehokoliv, co potřebujete. Konečně poznáte, že vaše úsilí bude plodné. Všímejte si přírody kolem sebe, co potkáte dnes, je odraz všeho, co se vás v životě dotýká, nebuďte k ničemu ani k nikomu lhostejní. Nasajte energii z přírody a nechte tělem proudit chladnější počasí. Dnešní den je pro zachycení příležitosti v pravý čas. Karta 9 pentaklů vás ujišťuje, že si žijete v blahobytu a je to jenom díky tomu, co jste sami zvládli. Kdo je nespokojený a cítí nouzi, měl by se zkusit zaměřit více na svoji nezávislost a samostatnost, může přijít na to, že některé závislosti nepřináší kýžený blahobyt.

Zdroj: Alice Cross, vystudovaná alchymistka specializující se na tarotové výklady, historii alchymie, symboliku a tarotovou numerologii. Přetváří získané alchymistické poznatky do běžného života pomocí transformace. Přináší k vám alchymii moderní, ale zároveň tajemnou a tisíce let neměnnou. Je zakladatelkou prvního online alchymistického českého portálu Alchymistka.com.

Zdroj článku