Přejít k hlavnímu obsahu

Týdenní horoskop od 13. do 19. listopadu: co čeká každé znamení podle hvězd

Hned na začátku týdne nás zastihne novoluní, které tentokrát pocítíme silněji než obvykle. Planeta Mars totiž udělá konjunkci se Sluncem a Lunou ve Štíru. Všichni dostaneme možnost zamyslet se nad tím, jak se cítíme a co chceme ještě v tomto roce stihnout. Co čeká na zrozence právě vašeho znamení? Nahlédněte do našeho horoskopu.

Beran

Udělejte si tento týden čas sami na sebe, bude to důležité i pro vaše fyzické zdraví. Dopřejte si kvalitní jídlo, aktivní odpočinek a věnujte se svým koníčkům a zálibám. Můžete tím posílit svoji duševní a emocionální sílu. Budete tak připraveni zvládnout všechny výzvy, které vám přijdou do cesty. V tomto týdnu máte velkou šanci na úspěch v zaměstnání. Zvažte dovednosti, které vám mohou pomoci dosáhnout vašich pracovních cílů.

Býk

Tento týden pro vás bude důležité vyvážit osobní a profesní stránky života. Nenechte si pracovní úkoly přerůst přes hlavu, protože už začínáte cítit stres z blížících se Vánoc a mohlo by se stát, že se promítne i do vašeho fyzického zdraví. V polovině týdne vás čekají důležitá rozhodnutí, která mohou ovlivnit závěr letošního roku. Krásné chvíle vás čekají v oblasti lásky a mezilidských vztahů obecně.  

Blíženci

Venuše vstoupila do znamení Vah, což vás nyní může ovlivňovat v milostných rozhodnutích. Nenechte se ale unášet jen srdcem a zapojte i rozum. Některých rozhodnutí byste mohli litovat. Pokud byste rádi svůj vztah posunuli dál nebo jej zásadně změnili, nechvátejte. Všechno má svůj čas. Pevnou půdu pod nohama budete mít v práci, kde sklidíte plody své práce. Nenabírejte si nyní žádné další důležité úkoly a šetřete síly na další týden.

Mohlo by se vám líbit

3 znamení, které budou mít v roce 2024 štěstí. Patří mezi ně i to vaše?

Nový rok přinese spoustu příležitostí a nových situací, ať už dobrých nebo špatných. Jaký bude ten váš rok? Dobrý nebo špatný? Kdoví. Možná v něm bude spoustu pozitivních věcí, které vám budou dělat radost a posunou vás k lepšímu životu. A nebo to také nebude váš rok, objeví se pár problémů a nepříjemností, které budete muset řešit a ne vždy to půjde hladce. Jaký bude rok 2024 zrovna pro vaše znamení?
svetzeny.cz

Rak

V tomto týdnu se vám bude opravdu dařit, a to zejména pokud jde o majetkové záležitosti a finance. Energie jsou v této oblasti příznivé. Neznamená to ale, že by bylo moudré utrácet nad vaše možnosti. Berte v potaz jen peníze, které opravdu máte, nikoli ty, co vám mají přijít na účet. Víkend slibuje zajímavá setkání s lidmi, kteří vás mohou inspirovat. Vypravte se do společnosti, kde se budete v těchto dnech cítit jako ryba ve vodě.

Lev

Pondělní novoluní ve Štíru slibuje dořešení všech nepříjemných situací a názorových střetů. Energie Slunce, Měsíce a Marsu jsou nakloněny budování spokojeného domova a krásných rodinných vztahů. Tento týden planety zařídí, že budete ve společnosti nepřehlédnutelní. Přijměte pozvání na různé večírky či společenské akce, kde budete mít velkou šanci potkat někoho, kdo pozitivně ovlivní váš život. Nezadaní Lvi mohou potkat svoji velkou lásku.

Panna

V tomto týdnu zaměřte svou pozornost na bydlení, domácnost, ale také rodinné vztahy. Budete si přímo lebedit, když si uděláte čas na úklid, který vám vnáší do života klid. Pokud to tak cítíte, vytřiďte z domácnosti věci, které už vám neslouží nebo vám překáží. Zbavte se také věcí, které jste dostali od lidí, kteří vás nemají zrovna v lásce. Ubírá vám to energii. Soustřeďte se na to, aby vám doma bylo po všech stránkách dobře.     

Mohlo by se vám líbit

Mrazivé proroctví Nostradama pro rok 2024: Co nás čeká? Připravte se na další rok katastrof

Věříte na Nostradamova proroctví? Svět je jimi doslova posedlý. A i když byla jeho čtyřverší sepsána naprosto nekonkrétně a zaručeně docházelo k překroucení původního významu tím, jak byla v plynoucím čase vykládána dalšími lidmi, máme tendenci se k nim upínat. Co nás čeká v roce 2024?
svetzeny.cz

Váhy

V těchto dnech je vhodná konstelace na plánování. Přemýšlejte, jak chcete strávit vánoční svátky. Vypravíte se někam na adventní trhy, výlet, nebo za rodinou? Kde strávíte silvestra? Nebo už přemýšlíte nad tím, kam pojedete na hory či letní dovolenou? Ruku v ruce s tím budete řešit také vaši ekonomickou situaci. Snažte se držet více při zdi, protože vás s koncem roku čekají větší výdaje. Je možné, že se rozhodnete posunout se ve své profesi dál a budete investovat do dalšího vzdělání.

Štír

Ideální doba k novým začátkům. Nebude vám chybět energie ani invence. Vzhůru do všeho, čeho jste se doteď báli. Rozhodně se nemusíte držet při zdi, protože jste připraveni na vše, co máte v plánu. Jediné, co vás možná brzdí, je hlava. Díky postavení Slunce, Měsíce a Marsu, je zde naděje na vítězství a prosazení sebe sama. Rozhodnutí nechte na své intuici, případně se poraďte s někým, komu důvěřujete. Zpátky se držte, pokud jde o rozhodnutí ve finanční oblasti. Neuzavírejte žádné smlouvy, aniž byste se poradili s odborníky.

Střelec

Buďte na sebe opatrní a zbytečně neriskujte. Zaměřte se více než kdy jindy na své zdraví. V některých situacích se můžete v těchto dnech cítit poměrně nepohodlně. Stále vás bude přepadat touha měnit pravidla a uzpůsobit si podmínky ve svůj prospěch. Dělejte to ale jen tak, abyste neublížili ostatním, protože jinak to nemůže fungovat. Víkend slibuje zajímavou příležitost jak si rozšířit obzory v duchovní oblasti.

Mohlo by se vám líbit

Velký horoskop na rok 2024: Co vás čeká podle známého astrologa?

Můžeme říct, že by si snad každý přál, aby byl nadcházející rok lepší, než ten současný. A tak s očekáváním vyhlížíme, co nám nový rok přinese. Podle astrologie bude rok 2024 velmi důležitý a každému přinese něco nového. Pro některá znamení zvěrokruhu bude příští rok příznivý, zatímco jiná budou muset být obzvláště opatrná. Přečtěte si, co vás v roce 2024 čeká podle astrologa Chiraga Daruwalla.
svetzeny.cz

Kozoroh

Hned zkraje týdne čekejte důležitou zprávu, která vás může ovlivnit v pracovní oblasti. Nemusí to být na první pohled úplně pozitivní, ale s odstupem uvidíte, že se věci dějí pro vaše dobro. Čekají vás změny v práci, pokud jde o kolegy nebo spolupracovníky. Vsaďte na upřímnost, protože ta se vám nakonec vyplatí. Pozor na intrikaření a pomluvy. Pokud se k vám něco donese, nijak informace nehodnoťte, ani je neposílejte dál.  

Vodnář

Můžete být zaskočeni tím, jaké jsou ve skutečnosti věci kolem vás. Že nic není takové, jak se na první pohled zdá být. Nesnažte se proti realitě bojovat, ale raději ji přijměte s nadhledem sobě vlastním. Všechno, co se zdá být neřešitelné, se nakonec ukáže v jiném světle. Zdánlivě negativní věci vezměte jako příležitost ke zlepšení. Než se pro něco rozhodnete, všechno ověřujte, ptejte se, zvažte pro a proti a nevytvářejte si hlavně žádné domněnky.

Ryby

S novoluním přichází energie, která podpoří vaše duchovní napojení. Očistěte svůj domov a prostředí, ve kterém se pohybujete. Použijte krystaly, bílou šalvěj a svíčky. Udělejte si rituály na propuštění negativních myšlenek. Věnujte pozornost sami sobě a svému tělu. Bolí vás někde něco? Cítíte napětí? Uvolnit se můžete i díky meditaci nebo józe. Dopřejte si vanu nebo dlouhou sprchu. Voda pomůže pomyslně odplavit vše, co vás tíží.

 

Zdroj článku
Doporučená videa z partnerského webu z Lifee.cz: Tvoříme S Lifee Valentýnská Nádoba Na Svíčku