Přejít k hlavnímu obsahu

Velká tarotová předpověď od kartářky na měsíc srpen: 9 holí vás vybízí k pořádné relaxaci

Info ikona
Tarot

Srpen je měsícem sklizně před nadcházející zimou. V tomto měsíci si udělejte psychické i fyzické rezervy na zimní měsíce. Je třeba odseknout vše, co vás zatěžuje nebo upravit svůj čas tak, abyste vše stíhali. V tomto měsíci pro vás pracuje energie, ale nepřetěžujte se, jelikož vás čekají měsíce, kdy budete potřebovat sílu a aktivitu. S vrcholem léta využijte vše, abyste dotáhli, co jste začali, neodkládejte to na září. Přečtěte si, co vás v srpnu čeká v oblasti lásky, financí a zdraví.

5 znaků, že máte vedle sebe pozemského anděla

svetzeny.cz

Info ikona
Tři hole

Karta lásky – 3 hole

Tarotová karta 3 hole vás vybízí k seznamování na cestách. Vyberte si dobrodružství, kdy se vydáte na výlet nebo budete cestovat po neznámých krajinách. Potkávejte a vnímejte lidi okolo, povídejte si, vyměňuje si zkušenosti a užívejte si společný čas. Je třeba se uvolnit, aby láska mohla proudit. Nezaměřujte se na vztahy cíleně, začněte poznávat sami sebe, co pro vás setkání s lidmi znamená. Kdo je skutečný partner do pohody i nepohody. Co vás spojuje a v čem jste rozdílní, toto jsou všechno zajímavé poznatky, které vás budou rozvíjet a budete více vnímat nejenom to, o čem lidi mluví, ale i jejich skutečné pocity a starosti. Jak se říká: Sdílená starost, poloviční starost.

Info ikona
Měsíc

Karta financí – Měsíc

Tarotová karta Měsíc v souvislosti s financemi je velmi zajímavý ukazatel toho, jak Měsíc se svými lunárními fázemi dorůstá a potom ubývá. To samé se děje i s vašimi penězi; naplníte jimi peněženku a pomalu jich ubývá, a když už je jich jen „srpek“, tak opět peníze doplníte. Měsíc je karta intuice a vnímání skrytých příležitostí. Na kartě je žena, která zná cestu ke svému „hradu“.  Je to uskutečnění hmotných snů. Cesta nebude procházka růžovým sadem a pořád přemýšlí, zda se do toho pustit. Vy však na nic nečekejte, a pokud chcete řešit své bydlení nebo máte pocit, že byste mohli s penězi vycházet jinak, pusťte se do toho. Je to karta skrytých možností, které nyní nejsou vidět. Vyžaduje to odvahu, ale i odhodlání. Musíte věřit, že se vám to povede. Můžete být ve fázi nejistoty nebo v situaci, ve které se nedovedete dobře orientovat. Dokonce vás může ochromovat strach. Věřte své intuici a zaměřte se na svoji sebedůvěru. Musíte nejdříve věřit sami sobě a pak ihned začít s realizací. Cesta nebude přímá, ale budou na ní okliky, to i sami na kartě vidíte, ale otočte se k situaci přímo. Už žádné výmluvy ani čekání na správné načasování. Správný čas je teď, i když si myslíte, že je to krok do tmy, vydejte se na cestu k uskutečnění vašich finančních záměrů. Měsíc je spojen s city, není na místě být praktický, buďte k sobě upřímní, co si opravdu přejete, neřešte, co si můžete dovolit

Jak emoce ovlivňují naše orgány podle Ájurvédy a jaké potraviny vám mohou pomoci? Smutek se usazuje v plicích

svetzeny.cz

Info ikona
9 holí

Karta zdraví – 9 holí

Tarotová karta 9 holí v souvislosti se zdravím je výzvou k zastavení a odpočinku. Jste unaveni fyzicky i psychicky, začínáte mít zbytečné obavy a někdy vás přepadne úzkost. Je čas na zklidnění, přestaňte být v pozoru a užívejte si sílu okamžiku nicnedělání. Tělo a mysl se těší na relaxaci. Můžete zažívat nudu a ztrácet správný nadhled. Relaxace a pouhé pozorování vám vrátí veškerou vaši sílu a správný odhad. Uvědomte si, že vám nic neuteče, a i když to prozatím není úplně vidět, čas hraje pro vás a odpočinek vás posune v životě mnohem dál, než když budete pokračovat unaveni. Podpořte regeneraci ájurvédskou masáží nebo příjemným klábosením s přáteli v kavárně, zkrátka čímkoliv, co vám bude příjemné na duši i těle. Krásné dny přeje Alchymistka Alice.

 

Zdroj: Alice Cross, vystudovaná alchymistka specializující se na tarotové výklady, historii alchymie, symboliku a tarotovou numerologii. Přetváří získané alchymistické poznatky do běžného života pomocí transformace. Přináší k vám alchymii moderní, ale zároveň tajemnou a tisíce let neměnnou. Je zakladatelkou prvního online alchymistického českého portálu Alchymistka.com

Zdroj článku