Přejít k hlavnímu obsahu

Superúplněk je tady, očistěte svou auru pomocí krystalů. Zbaví vás hádek a dalších problémů

Info ikona
Úplněk s krystaly

Chcete zlepšit kvalitu a sílu své aury? Využijte energii jahodového superúplňku. Máte už doma krystaly? Jsou skvělým pomocníkem nejen na očistu aury.

Existuje několik možností, jak posílit a vyčistit svou auru. Mezi časté praktiky patří studená sprcha, meditace, procházky, bylinky, esenciální oleje, vykuřování, ale především působení krystalů. Krystaly jsou totiž schopné harmonizovat energii v prostoru a aktivně stimulovat energii člověka.

Jahodový úplněk pro každé znamení zvěrokruhu: Kdo bude řešit nepříjemné povinnosti a koho čeká změna v kariéře?

svetzeny.cz

Proč zrovna za úplňku

Úplněk je kromě skvělé podívané také ideálním časem nejen na očistu od negativních myšlenek, ale také na očistu krystalů, zejména šperků a jejich nabití novou energií.

Je známo, že superměsíce se často zdají být o něco větší než normální úplňky, až o 30 % jasnější a o 17 % větší, ale ve skutečnosti se zdají být v podstatě stejné. Zatímco skutečný čas úplňku nastane okamžitě v úterý, náhodnému pozorovateli se bude zdát úplněk ve dnech 13. až 15. června.

Obecně lze říci, že superměsíc je úplněk, který se jeví větší než typický úplněk, protože je blíže k Zemi. Tohle období musíte správně využít, použijte své krystaly.

Aura: Zjistěte, jaká barva z vás vyzařuje. Vypovídá to o vaší osobnosti víc, než si myslíte!

svetzeny.cz

Jak pracovat na své auře

Termínem aura se v ezoterice označuje několikavrstvé energetické pole kolem těla, kterou má každý z nás. Představuje jakýsi štít proti vnějším nežádoucím vlivům, což je jeden z důvodů, proč by měla být v co možná nejlepším stavu. O svou auru se musí starat každý z nás. Narušuje jí spousta věcí, ať už negativní prostředí, hádky, problémy v práci, deprese či zdravotní komplikace.

Info ikona
Krystaly

K posílení vaší aury je skvělé nosit krystaly, ať už v podobě kamínky v kapse nebo šperku na krku. Ve fantazii se meze nekladou. V podstatě všechny kameny a minerály, které používáte a nosíte nejčastěji, po celý měsíc absorbují negativní energií z okolí a potřebují očistit a nabrat novou sílu, aby mohly řádně plnit jejich ochrannou roli ve vašem životě. Jaké krystaly můžete využít? Krystaly vyzařují stálé vibrace, které pomáhají vytvářet rovnováhu uvnitř nás. Právě z tohoto důvodu se již tisíce let používají, pro svou silnou léčivou moc. Krystaly dokáží velmi rychle zachytit negativní energii. Existuje několik krystalů, které můžete využít, volte intuitivně nebo podle vašeho znamení zvěrokruhu.

 

Krystaly pro vyčištění a posílení aury:

· Křišťál – působí harmonicky na emoce

· Ametyst – posiluje duchovní víru

· Růžením – otevírá dveře lásce

· Citrín – nastoluje harmonii a rovnováhu

· Kyanit – odstranění negativní energii

· Sluneční kámen – navodí příjemnou atmosféru

· Hematit – dodává životní odvahu

· Labradorit – ochrání a zklidní mysl

· Karneol – ochrání před zlobou

· Turmalín – pohltí negativní vibrace

· Achát – přinese vám klid a mír

· Tygří oko – odstraňuje citové blokace

Léčivá moc krystalů: Zjistěte, který je přesně ten pravý pro vás podle znamení zvěrokruhu!

svetzeny.cz

Jak správně nabít kameny

Největší sílu načerpají krystaly nabité právě za úplňku, proto musíte tento čas využít. Kameny se dávají nabít přes noc, kdy načerpají největší sílu a světlo Měsíce je úplné. Před nabitím kameny omyjte vlažnou vodou a usušte. Poté je položte nejlépe do misky z přírodního materiálu (bambus, dřevo, kokosový ořech, ratan) a nechte venku na přímém měsíčním světle, ale přesvědčte se, že na ně nebude pršet.

Info ikona
krystal v dlani

V případě, že nemáte možnost je nechat nabít venku, postačí je ponechat blízko okna a nechat roztažené rolety. Pro dobití postačí pouze jedna noc. Pro následnou aktivaci kamenů, je dejte do dlaní a zahřejte, pak stačí požádat o konkrétní přání, podle toho, jaký kámen je k čemu vhodný.

Zdroj: space, bustle, shanti