Přejít k hlavnímu obsahu

Využijte energii Měsíce pro svůj prospěch: Ubývající Měsíc vám pomůže se uvolnit, novolunní vám pomůže udělat si jasno v budoucnosti

Zkuste využít energii Měsíce různými způsoby pro váš prospěch. Každá fáze měsíce vám totiž může být jinak prospěšná. Navíc má také vliv na cykly a přirozené rytmy života, pohyb oceánů, vaše tělesné tekutiny i na vaše emoce. V korelaci s astrologickými hvězdnými znameními lze dokonce najít ideální čas na to, kdy se nechat ostříhat nebo na kdy si naplánovat operaci!

Info ikona
Měsíc

Když Měsíc ubývá

Fáze ubývajícího Měsíce po úplňku vám pomůže, abyste se uvolnili. Stejně jako měsíční světlo se během dvou týdnů stahuje do temnoty, ustupuje i vliv měsíce a podporuje vás v tom, abyste opustili staré věci nebo shodili nějaké kilo.

Znamení zvěrokruhu, která mají největší šanci zbohatnout a uspět: Dle nové studie vedou Raci, Lvi a Berani

Která znamení zvěrokruhu jsou předurčena k tomu, aby jednou byla velmi úspěšná a bohatá? Dle nové studie jsou to zejména Raci, Lvi a Berani. Zjistěte, kdo naopak překvapivě vůbec neuspěl. Jak je na tom vaše znamení zvěrokruhu?
svetzeny.cz
Info ikona
Měsíc

Jak plynout s dorůstajícím měsícem

Fáze dorůstajícího Měsíce po novoluní vám může do života přinést něco nového a neočekávaného. Jak se světlo Měsíce zintenzivňuje, vrací se i do vašeho života v podobě nové energie, nových záměrů a nové síly pro tvoření.

Buddhistická moudra, která vám změní život k lepšímu: Přiznejte si, že nad životem nemáte kontrolu a zažijte odpoutání

Buddhistické učení skýtá spoustu mouder, která mají moc změnit náš život k lepšímu. Přinášíme vám vysvětlení dvou z nich. To první hovoří o tom, že je lepší si připustit, že nad životem nemáme kontrolu. To druhé nás pak učí odpoutanosti.
svetzeny.cz
Info ikona
Novolunní

Klíč k využití novolunní

Novoluní slouží jako nulový a výchozí bod. Novoluní je nejlepší čas začít něco nového, udělat si jasno v budoucnosti a vnést do vašeho života čerstvou energii. Stanovte si proto během novolunní své plány do deníku. Pokud chcete, aby se vám zpomalil růst vlasů, ostříhejte si je právě během novolunní. To platí i pro nechtěné ochlupení na těle. Novoluní je také nejlepším dnem pro relaxaci a uvolnění přebytečné negativní energie a toxinů z vašeho těla. Využijte tento den k pití hodně vody, bylinkových čajů či detoxikačních šťáv. K jídlu si dopřejte pouze lehké ovoce nebo dušenou zeleninu. Můžete také navštívit saunu, masáž nebo se prostě jen válet a nedělat vůbec nic, pokud nemusíte. V případě potřeby je novolunní také ideálním dnem, na který si naplánujte operaci.

Poznejte léčbu pomocí energie ze stromů: Jilm vám pomůže zklidnit mysl, borovice zase posiluje nervový systém a pomáhá k dlouhověkosti

Taoismus je filozofická škola čínského původu, ve které naleznete silné pouto k přírodě, jelikož je podle této filozofie smyslem života naučit se následovat cestu kosmických sil a stát se nádobou, kterou protéká "tao", tedy vesmírná síla. Podle taoistických mistrů jsou stromy velmi mocnými nástroji při práci s energií a dokážou negativní energii nejen absorbovat, ale i ji přeměnit na pozitivní.
svetzeny.cz
Info ikona
Úplněk

Magický úplněk

Úplňky jsou Zenitem něčeho, co zkrátka dosáhlo svého dokončení. Když se všechny energie shromáždí do takové míry, dalším přirozeným krokem je jejich uvolnění. Úplňky jsou tím nejlepším časem, kdy provést inventuru vašich věcí a zbavit se těch, které již nepotřebujete. Také je úplněk nejlepším dnem, kdy přestat se zlozvyky, jako je třeba kouření. Úplněk je nejmocnější fáze Měsíce, který vám pomůže se vyrovnat i se zlou minulostí i současnými problémy. Zkuste tedy na papír zapsat, co byste ze svého života chtěli odstranit, požádejte úplněk, aby vám s tím harmonicky pomohl a papír pak roztrhněte a spalte venku. Pokud toužíte po bujné hřívě, je na čase během úplňku ostříhat konečky. Během úplňku totiž rostou vlasy nejrychleji, nejpevněji a nejhustěji. Během úplňku je také nejlepší čas provést očistu domu, ke které můžete provést různé očistné rituály. Postačí však i pouze to, když celý dům během úplňku řádně vyvětráte, vynesete odpadky a nepoužívané oblečení například do kontejnerů na oblečení. Přeorganizujte si knihy a dekorativní předměty, vyčistěte okna a očekávejte příchod nové svěží energie. Během úplňku je také dobré si sepsat seznam svých potřeb a přáním jelikož magický úplněk vám může k jejich dosažení pomoci.

Horoskop: Štěstí a úspěch čeká na tři znamení zvěrokruhu. Jásat mohou Kozorozi, ale i Blíženci

Mohli bychom žárlit! Podle týdenního horoskopu tato tři znamení kráčejí životem a zaznamenávají jeden úspěch za druhým. Hvězdy se tento týden spokojily, aby jim vyčarovali úsměv na tváři!
svetzeny.cz