Přejít k hlavnímu obsahu

Blíží se červí úplněk v Panně: Dává nám šanci začít znovu a lépe. Lvi si musí dávat pozor na peníze, Ryby budou řešit vztah

Info ikona
Úplněk

V pátek 18. března nastane úplněk v Panně, kterému se také někdy říká „červí“. Dle astroložky Kristy Gray nám dává šanci začít znovu a lépe. Jaké další vlivy na nás budou působit a co čeká vaše znamení zvěrokruhu?

Červí úplněk v Panně

Dne 18. března nastane tzv. červí úplněk. Původně se mělo za to, že takto indiáni úplněk pojmenovali s odkazem na žížaly, které se v této době objevovaly v půdě a sloužily ptákům jako potrava. Dnes už víme, že přezdívku „červí“ dostal březnový úplněk z jiného důvodu. Odkazuje na druh brouka, jehož larvy se v tento čas začínají vynořovat z kůry stromů a vylézat ze svých dalších zimních úkrytů. Není to však jediný přívlastek, který tento úplněk dostal. Někdy je pojmenován po dalších zvířatech – orlí, husí, vraní. Také se mu říká cukrový úplněk, jelikož v tuto dobu začíná proudit sladká míza z javorů. Dle počasí se mu přezdívá úplněk silných větrů, protože v tu dobu hodně fouká. Někdy také úplněk bolavých očí, v tuto dobu se totiž sluneční paprsky odrážejí od tajícího sněhu, což způsobuje oslnění.

Jaký osud čeká dceru Leoše a Moniky Marešových: Hvězdy jí předpovídají umělecký talent, dle numerologie je to vůdčí osobnost

svetzeny.cz

Dává nám šanci začít znovu a lépe

Úplněk se odehrává ve znamení Panny. Dle astroložky Kristy Gray nám dává šanci začít znovu a lépe. Podle Kristy Gray nastal ideální čas pro to, abychom se zamysleli nad tím, čeho chceme dosáhnout a pokusili se dosáhnout našich snů. I když vám možná rok 2022 neodstartoval podle představ, dostáváte druhou šanci v podobě červího úplňku. Samozřejmě na nás budou mít vliv i planety. Ten nejvýraznější přináší planeta Neptun, která může až zcela zatemnit racionální úsudek. Dejte si pozor, ať se nenecháte příliš unášet až do „říše snů“. Na druhou stranu Neptun zvyšuje intuici, naslouchejte svému vnitřnímu hlasu.

Info ikona
 zenamesic.jpg

Lvi si musí dávat pozor na peníze, Ryby budou řešit vztah

Berani by si v době úplňku měli odpočinout. Poslední dobou tvrdě pracovali, ale úplně se zapomněli starat sami o sebe. Práce je důležitá, ale váš naplněný život je ještě důležitější.

Býci se úplňku budou chtít dobře bavit. Pravděpodobně se budou věnovat svým koníčkům a konečně trochu zvolní.

Blíženci se rozhodnou provést velký jarní úklid. Proberou šatník a celou domácnost zorganizují přehledněji. Následně se budou věnovat plánování toho, co tento rok chtějí dokázat.

Raci budou dohánět resty v komunikaci. Zkontrolujte si e-mailovou schránku, pravděpodobně jste někomu zapomněli odpovědět. Také je čeká setkání s přáteli, které dlouho neviděli.

Lvi si v období úplňku musí začít dávat pozor na peníze. Byli zvyklí „rozhazovat“ více než je zdrávo, nadešel čas dostat svůj rozpočet pod kontrolu. Pokud si teď odpustí některé výdaje, o to více si užijí léto a dovolenou.

Úplněk se odehrává ve znamení Panny. Ty se budou cítit „na koni“, sebevědomé a zářící. V tuto dobu máte šanci oslnit druhé.

Tarotová předpověď na 14.–16. března: Císařovna přináší naději, Milenci nás varují před impulzivním jednáním

svetzeny.cz

Váhy čeká spousta práce a dalších starostí, v době úplňku se nezastaví. Měli by si udělat alespoň malou chvilku pro sebe, ve které se budou věnovat meditaci a duchovnímu rozvoji.

Štíry čeká odhalení v rámci pracovního kolektivu. Ukáže se, kdo je vám skutečnou oporou a kdo vás naopak drží zpátky.

Střelci by se neměli nechat strhnout energií Neptunu, která je tlačí do změn v práci. Úplněk v Panně vás nabádá, abyste si vše dobře promysleli.

Kozorozi se budou hluboce zamýšlet nad svými touhami, cíli a sny. Nadešel čas naplánovat si, čeho chtějí v tomto roce dosáhnout.

Vodnáři jsou obvykle plní snění a nápadů, neustále vymýšlí, kam by se posunuli. Tento úplněk je však donutí zastavit se a zamyslet se nad tím, zda kráčí správným směrem.

Ryby budou řešit svůj vztah. Na obzoru je nový závazek, který si toto znamení musí dobře promyslet. Nekývněte na něco, o čem nejste vnitřně přesvědčeni.

Zdroje: Almanac, Body and Soul.com.au, Instyle

Horoskop: Mezi nejšťastnější znamení zvěrokruhu patří i Střelec. Raka ani Býka tam nehledejte

svetzeny.cz