Přejít k hlavnímu obsahu

Tarotová předpověď od kartářky na týden od 24. září do 30. září: Karta Soud vyžene vaše kostlivce ze skříně

Info ikona
Tarot

Kartářka Alice Cross pro vás připravila velkou tarotovou předpověď na týden od 24. září do 30. září. Dozvíte se, který den bude na čase vyhnat své kostlivce ze skříně a povstat z popela jako Fénix, který den vás bude unášet směrem k úspěchu, nebo který den se vám otevře nová příležitost.

Info ikona
Eso holí

24. září – Karta Eso holí

Chopte se příležitosti! Eso holí vám otevírá novou příležitost. Chopte se jí a věřte svým schopnostem. Trpělivě jste pracovali a studovali, abyste nyní mohli ukázat, co ve vás je. Nebojte se neznáma a pokračujte v trpělivém studiu problematiky, která vás bude stále posouvat k hlubším vědomostem. Jinými slovy transformujte to, co studujete, do své praxe, naučte se s informacemi zacházet, abyste díky nim uskutečňovali svá díla a své činy. Tato karta je symbolem vaší osobní síly, musíte cítit, jak vámi proudí krev. Jděte si zaběhat nebo do posilovny, je třeba se napojit na vaše fyzické tělo, slyšet svůj tep a cítit, jak jste naživu. Uvědomte si to a zjistíte, jak se úžasně zregenerujete. Tento den je jako stvořený pro dárce krve, takže pokud jste nad tím přemýšleli, tak hurá na to. Nezapomeňte, že dnešní den je o tom, jak vše uchopíte do svých rukou, je to důležité.

Info ikona
Osm holí

25. září – Karta 8 holí

Dnešek je o rychlosti a pohybu, zkuste se nechat unášet. Věci se daly do pohybu a stanou se o mnoho dříve, než byste čekali. Mějte přehled, není třeba zasahovat do ničeho, co neovlivníte, už je to dané. Karta 8 holí přeje připraveným, takže se držte, frčíte. To je heslo dnešního dne. Nebuďte zbrklí, ale buďte aktivní. Co stihnete, je jen na vás, rozpoznáte, jak jste na tom. Začal vám dnešní den pohodově? To znamená, že by nic nemělo narušit vaši harmonii. Máte od rána naspěch? Chopte se toho a vše vyřešte, nic neodkládejte, začněte tím, co přijde první. Vše zařizujete postupně. Pokud chcete dnes lenošit, určitě vám do toho něco přijde. 8 holí je prostě aktivní karta, která se snaží rozpohybovat všechny a všechno. Veškeré úsilí a aktivita jsou předurčené k budoucímu úspěchu. Je to karta, která vám umožní vidět dále, než zatím jste, ale přibližujete se zdárně k cíli. Je na vás, zda to bude váš vysněný cíl nebo zklamání, nikdo jiný to nemůže ovlivnit, jenom vy sami. Vydržte to úsilí, stojí to za to.

Kam zamíří vaše duše po konci života: Dle mnoha náboženství nepodléhá smrti, ale čeká ji jiný osud

svetzeny.cz

Info ikona
Královna pentaklů

26. září – Karta Královna pentaklů

Královna pentaklů vám připomíná, že „co zasadíte, to sklidíte“.  Je čas, abyste se pustili do ujasnění toho, co chcete. Tato karta symbolizuje uzemnění, takže předtím, než něco uděláte, si to důkladně promyslete. Pomáhá vám uvědomit si, že nejste osamoceni. Žijete ve společnosti lidí a na Zemi, kterou stále tvoříte. Dnes na vás působí mohutná tvořivá energie. Jste schopni z rozbitého džbánu vytvořit okouzlující vázu nebo z opuštěného pole vytvořit krásnou zahradu. Uvařte magické jídlo, možná objevíte nový recept jako starodávní alchymisté. Dnešní den je ideální pro sbírání bylin nebo pro pobyt v přírodě. Hloh na vás mluví svými červenými plody a jitrocel vás vybízí k jeho přidání do salátu. Dnešek je vhodný pro údržbu těla. Můžete navštívit kadeřníka, maséra, nebo se postarat o své zdraví s návštěvou stomatologa či fyzioterapeuta.

Info ikona
Tarot Slunce

27. září – Karta Slunce

Využijte svůj potenciál a schopnosti. Karta Slunce se na vás usmívá a láká vás ven. I když pomalu zima klepe na dveře, ještě je spousta času, jak si užít krásného počasí a využít ho k venkovním aktivitám. Nelenošte a zaměřte se na svoji energii, dobijte si baterky. Jděte ven, i kdyby bylo pochmurné počasí. Dnešní den zkuste prožít pohodově. Je to důležité, pro každého je to jiný zážitek. Kdo miluje Slunce, může ho pozdravit: Postavte se zpříma, rozkročte nohy postavené na zemi a ruce vytáhněte k nebi, postavte se čelem ke Slunci a protáhněte své ztuhlé tělo. Radujte se, nadechněte se a prožijte celým svým tělem své štěstí a radost. Už jste se dnes pochválili za to, jak jste skvělí? Dnešek je úžasný v poznávání svých schopností, ale jen za předpokladu, že si dnes najdete čas na pohodu strávenou se svými blízkými nebo rodinou. Samotáři určitě najdou svou pohodovou chvilku třeba u své oblíbené knihy. Vidíte v sobě tu dokonalost? Pokud ne, tak hledejte. Nikde okolo ji nehledejte, protože ji máte v sobě, a dokud si to neuvědomíte, tak vaše dokonalost může vést ke klamu, který nevydrží dlouho. Využijte dnešní energie na nové nápady, například vzít svoji rodinu na výlet do míst, kde ještě nikdy nebyla, nebo jí uvařit netradiční jídlo. Užívejte si harmonii a pohodu. Na vše se zkuste podívat s nadhledem. Prostě budete zářit. Uvidíte, jak se od vás každý, koho potkáte, „nakazí“ vaší sluneční energií, i když se mu nebude chtít. Bude mít pocit, že prostě musí mít skvělou náladu. Náladu, která vám dodá sílu a myšlenku, že zvládnete úplně všechno. Takže užívejte dnešního dne a využijte úspěchu, který vás bude provázet.

Info ikona
Tarot 9 pohárů

28. září – Karta 9 pohárů

Karta 9 pohárů vám ukazuje, ať si uděláte doma pohodlí. Ponořte se do svých myšlenek a buďte bdělí. Je to karta splněných přání. Opravdu už nevěříte na splněná přání? Dětem vyprávíte pohádky a na zázraky zapomínáte. Udělejte výjimku, otevřete svá srdce a vyslovte přání. Otvírá se vám prostor pro spokojenost a štěstí, není třeba žádné velké aktivity. Dnes je den dobrých zpráv, které by měly přijít. Když se vám bude zdát, že zpráva není dle vašich představ, zkuste zaujmout jiný pohled a přistoupit ke zprávě jako k poslu dobrých zpráv. Karta je spojena s emocemi, smějte se i plačte, a to vše od srdce. Emoce jsou důležité, dnes je nepotlačujte, ukažte své sebevědomí, ale i svůj smutek nebo obavy. Kdy je lepší příležitost, než když máte připraveno tolik pohárů na slzy smutku či radosti? Nezapomínejte na svoji seberealizaci. Když nebudete sami sebe vnímat, bude pro vás problém se ocenit za vaše schopnosti a skvělý život. Dnešek je o vás. Odpočívejte! Máte na to nárok, vždyť si musíte užít toho, co vše umíte a předáváte po generace. Sedněte si, dopřejte si sklenku vína či vašeho oblíbeného nápoje a buďte na sebe hrdí

Spočítejte si, zda vás v současném životě nebrzdí karmický dluh. I kvůli němu můžete tíhnout k toxickým vztahům

svetzeny.cz

Info ikona
Poslední soud

29. září – Karta Soud

Soud je kartou přeměny. Je jako bájný pták Fénix, který se zrodí znovu ze svého popela. Karta Soud, jak na kartě vidíte, je jako večírek kostlivců. Otevřete svoji skříň a vyžeňte své kostlivce ven, je čas s nimi něco začít dělat. Blíží se zima, ať jste připraveni. Neodkládejte již nic na příště a pusťte se i do toho, co je vám nepříjemné. Budete sami překvapeni, jak vám to pomůže. Dnes je den, kdy je třeba se osvobodit od starých zvyků. Je čas získat nový pohled na věci. Karta Soudu také varuje na lpění na minulosti a používání ji jako výmluvy, proč nepostupujete vpřed. Je to probuzení k novému životu a pochopení. Karta Soud je i spojení s předky, kteří jsou tu pro vás stále, můžete se s nimi poradit nebo si jenom popovídat, nezapomínejte na svoji rodovou linii a tvořte její budoucnost.

Info ikona
5 holí

30. září – Karta 5 holí

Přestaňte se bát konkurence. Lidská povaha je naučená, že když objeví něco, co funguje, hned se to snaží napodobit nebo dokonce kopírovat. Začněte být sami sebou – v práci, v životě a jděte do konfrontace s konkurencí. Máte skvělý obchod a hned vedle otevřeli nový obchod se stejným zbožím, jako máte vy, a snaží se být lepší? Je třeba se k situaci postavit čelem. Když se budete snažit zůstat v pozadí, nic nevyřešíte. Tarotová karta 5 holí promlouvá k těm, kteří jenom nečinně přihlížejí něčemu, co se jim nelíbí, ale nic pro zlepšení situace nedělají. Jak se říká, je to situace, která by vás neměla nechat klidnými. Zjistěte si veškeré informace a pusťte se do práce, najděte řešení a jednejte. Je tu střet s jinými názory nebo konkurencí. Bude na vás, jak moudře si obhájíte svoje stanovisko, ale měli byste to mít pevně v rukou, než uděláte patřičné kroky. Každý má svůj názor, nyní je třeba, abyste uměli ukázat, že vaše realizace je ku prospěchu věci, že máte dobrý plán. Kdo bude mít jenom plané řeči nebo staví řešení na vzdušných zámcích, nepodaří se mu situaci vylepšit.

Alice Cross, vystudovaná alchymistka specializující se na tarotové výklady, historii alchymie, symboliku a tarotovou numerologii. Přetváří získané alchymistické poznatky do běžného života pomocí transformace. Přináší k vám alchymii moderní, ale zároveň tajemnou a tisíce let neměnnou. Je zakladatelkou prvního online alchymistického českého portálu Alchymistka.com. 

Zdroj článku