Přejít k hlavnímu obsahu

Tarotová předpověď od kartářky na týden od 11. do 17. února: Jaký bude váš sv. Valentýn a kdy přijde nová příležitost

Kartářka Alice Cross pro vás připravila tarotovou předpověď na týden od 11. do 17. února. Který den vám karty přinesou novou příležitost, kdy vám bude svět ležet u nohou a co vás čeká na svátek zamilovaných na sv. Valentýna? Přečtěte si, jakou budoucnost vám předpovídají karty na následující týden.

Mohlo by se vám líbit

Únor dle numerologie: Čeká nás velké ponaučení. Stresující období to bude zejména pro čísla 2, 5 a 8

Co vás čeká a nemine v únoru? Odpověď vám poskytne numerologická předpověď. První její část se zaměřuje na obecné záležitosti a trendy ve světě. Dále si můžete vypočíst číslo narození a zjistit, co dle numerologie zažijete tento měsíc.
svetzeny.cz
Info ikona
8 holí

11. února – Karta 8 holí

Dnešek je o rychlosti a pohybu, zkuste se nechat unášet. Věci se daly do pohybu a stanou se mnohem dříve, než byste čekali. Mějte přehled, není třeba zasahovat do něčeho, co neovlivníte, už je to dané. Karta 8 holí přeje připraveným, takže se držte, frčíte – to je heslo dnešního dne. Nebuďte zbrklí, ale buďte aktivní. Co stihnete, je jen na vás, rozpoznáte, jak jste na tom. Začal vám dnešní den pohodově? To znamená, že by nic nemělo narušit vaši harmonii. Máte od rána naspěch? Chopte se toho a vše vyřešte, nic neodkládejte. Začněte tím, co přijde jako první, dnešek přeje, ať si vše zařizujete postupně. Tomu, kdo má potřebu lenošit, do toho určitě něco přijde. 8 holí je zkrátka aktivní karta, která se snaží rozpohybovat všechno a všechny. Veškeré úsilí a aktivita jsou předurčeny k budoucímu úspěchu. S touto kartou uvidíte dále, než zatím jste. Přibližujete se zdárně k cíli, je na vás, zda to bude váš vysněný cíl nebo zklamání. Nikdo jiný to nemůže ovlivnit, jenom vy sami. Vydržte to úsilí, stojí to za to!

Info ikona
Karta Spravedlnost

12. února – Karta Spravedlnost

Buďte bohyní Themis – řeckou bohyní představující právo neboli zákonný pořádek. Udělejte si pořádek ve všem a hlavně sami v sobě. Takový předjarní úklid. Moudrá rozhodnutí se stávají zázrakem, který můžete konat na počkání. Jste obklopeni tolika vlivy, že už nevnímáte napojení na sebe. Musíte znát, co je pro vás spravedlnost. Zastavte se a srovnejte si priority. Jde o rozhodnutí v rámci „úklidu“, která nemusí být hned vidět, ale sami si všimnete, jak oči pro tarotovou kartu nehrají hlavní roli. Nenechte se dnes ničím rozhodit, nepodléhejte iluzím, užijte si rovnováhu jak ve svém vnitřním naladění, tak ve svém okolí. Buďte za každé situace klidní, zmatek by vám dnes moc nepomohl. Když vás cokoli rozčílí, hledejte zklidnění, uvařte si bylinkový čaj, nebo si dopřejte relaxační koupel. Nenamáhejte oči. Víte, jaká je úžasná relaxace pro oči, když jsou ve tmě? Dnes je nezatěžujte počítačem či telefonem, ať mají prostor na regeneraci. Dnešek je také ideální pro přípravy smluv, dohod a právních záležitostí.

Info ikona
Eso holí

13. února – Karta Eso holí

Eso holí vám otevírá novou příležitost. Chopte se jí a věřte svým schopnostem. Trpělivě jste pracovali a studovali, abyste nyní mohli ukázat, co ve vás je. Nebojte se neznáma a pokračujte v trpělivém studiu problematiky, která vás bude stále posouvat k hlubším vědomostem. Transformujte to, co studujete, do své praxe, naučte se s informacemi zacházet, abyste díky nim uskutečňovali svá díla a své činy. Tato karta je symbolem vaší osobní síly, musíte cítit, jak vámi proudí krev. Jděte si zaběhat nebo do posilovny, je třeba se napojit na vaše fyzické tělo a slyšet svůj tep. Cítit, jak jste naživu. Uvědomte si to a zjistíte, jak se úžasně zregenerujete. Tento den je jako stvořený pro dárce krve nebo pro ty, co přemýšleli, že to někdy uskuteční. Nezapomeňte, že dnešní den je o tom, jak vše uchopíte do svých rukou.

Mohlo by se vám líbit

Indigové, křišťálové a duhové děti: Jsou mezi námi a oplývají neuvěřitelnými schopnostmi. Mohou změnit svět

Už jste někdy slyšeli o indigových, křišťálových či duhových dětech? Mluví se o nich jako o hvězdách, které spadly na naši planetu. Přicházejí s mimořádnými psychickými, duchovními a jinými smyslovými schopnostmi, kdy každá skupina těchto dětí má své charakteristické vlastnosti. Mají prý potenciál změnit svět a věří se, že mají na této planetě svůj specifický účel. Jak poznáte, zda máte doma jedno z těchto dětí, nebo jste sami jedno z nich?
svetzeny.cz
Info ikona
Šest mečů

14. února – Karta 6 mečů

Dnešní den je den o nalezení svého prostoru, na což vás upozorní tarotová karta 6 mečů. Můžete to úžasně spojit s oslavou sv. Valentýna, ale nemusíte. Důležité je, abyste se cítili dobře. Můžete vyrazit na místo, které je pro vás něčím vzácné a cítíte se zde bezpečně. Nechte stranou vše, co dnes nechcete řešit. Není na to správný čas, tak si od toho držte odstup. Zůstaňte v klidných vodách, nevyhledávejte konflikty, nebo jim vzdorujte, čehož dnes budete schopni. Užívejte si pocitu, že jste sami se sebou a s lidmi, s kterými je vám příjemně. Alchymistka vám přeje nádherného Valentýna a hodně lásky, které není nikdy dost!

Info ikona
Páže pentaklů

15. února – Karta Páže pentaklů

Venku už na vás pokukuje sluníčko, ale jaro je ještě v nedohledu. Děti se však začínají chovat, jako kdyby bylo jaro v rozpuku. Karta Páže pentaklů je nabitá energií a plány, které je třeba realizovat. Děti běhají venku, zatímco dospělí stále čekají na teplejší počasí. Nechte se nakazit dětským dobrodružstvím a vyrazte do přírody nebo na výlet. Páže pentaklů vás vybízí, ať vymyslíte výlet spojený s luštěním hádanek, nebo zkuste tzv. Geocaching. Je to karta dosažení skutečných reálných cílů. Udělejte si čas na vše, co dnes prožíváte a děláte, vnímejte to a uvědomte si, že tím tvoříte svoji budoucnost. Dnešek přeje všemu, co vyžaduje delší rozvoj. Rychlé akce, které nikam nevedou, nechte na jindy. Představte si, že jste plni elánu a vidíte za sebou výsledky, to je úžasné. Buďte praktičtí, držte se nohama pevně na zemi a budete pro sebe i pro své přátele skvělou oporou. Zkontrolujte svoji finanční bilanci, jste s ní spokojeni? Dnešní energie je o mladistvé energii Země, která vám může pomoct vylepšit vaší finanční situaci, tak nepromarněte svoji šanci. Karta Páže pentaklů také podporuje početí a těhotenství. Když dnes budete vyzváni k něčemu novému, využijte své schopnosti z minulosti a uplatněte je.

Info ikona
karta Mág

16. února – Karta Mág

Magické ráno je tu. Celý den budete tvořit vaše dílo a máte k němu vše, co potřebujete. Věřte, že vám dnes nic neschází. Zkuste se na to podívat tak, že vždy existuje nějaká alternativa. Zapomněli jste ingredienci na dokonalý oběd? Co zkusit trochu experimentovat? Třeba vytvoříte nový úžasný recept. Den Mágů je tu, abyste ukázali, v čem jste silní a co vám jde od ruky. Moudrost kouzelníka vám předává vzkaz, že máte všeho dostatek. Víte to? Pokud ne, tak se nad tím zkuste pozastavit a podívejte se na celou věc zblízka. Někdy se vám může něco zdát tak malé a malicherné, že máte tendenci to přehlédnout, a raději se obklopíte věcmi většími, které určitě nepřehlédnete. Čarujte se svým životem, vždyť vy jste čaroděj a vše, co umíte, jsou vaše kouzla, tak je používejte. Nehledejte je jinde, když je máte v sobě. Každý člověk se rodí Mágem, který má osobnost. Podstatou osobnosti jsou nástroje, se kterými umíte pracovat, schopnosti, které umíte využívat. Ale musíte chtít!

Info ikona
karta Svět

17. února – Karta Svět

Svět vám leží u nohou! Karta Svět vám říká, že máte vědět. Dnešní den by vás nemělo nic překvapit a ještě k tomu by to měl být den, který vás bude rozvíjet a ukončí vše, co již nepotřebujete. Pokud máte rozdělaný úkol, dokončete ho. Je třeba dokončit, co máte rozdělaného, aby mohlo nastat nové období nebo další úroveň. Studujete, udělejte zkoušku, nebo si nastavte těžší zadání. Užijte si úspěch, je zasloužený. Tato karta vás chválí. Svět je karta všech možností, neexistují tu roční období ani omezení. Máte chuť se začít otužovat? Nečekejte na léto, protože dnes můžete, ale rozumně. Chcete na nákupy? Dnes budete vybírat světovou módu, takže si vám nikdo nedovolí říct, že byste nešli krok s módou. Dnešek je také jako stvořený pro zahraniční cestu. I když bude pracovní, zapojte do ní menší výlet po památkách nebo objevení kultury jiné země. Pokud se rádi necháváte unášet vlastními myšlenkami, zamyslete se, co byste chtěli udělat pro celý svět zrovna dnes. Ať už zasadíte nový strom nebo si vymyslíte a v hlavě představíte, jak by mohl svět fungovat bez válek, bude to úspěšné.


Alice Cross, vystudovaná alchymistka specializující se na tarotové výklady, historii alchymie, symboliku a tarotovú numerologii. Přetváří získané alchymistické poznatky do běžného života pomocí transformace. Přináší k vám alchymii moderní, ale zároveň tajemnou a tisíce let neměnnou. Je zakladatelkou prvního online alchymistického českého portálu Alchymistka.com.

Zdroj článku
Doporučená videa z partnerského webu z Lifee.cz: Tvoříme s Lifee Svatební pompon