Přejít k hlavnímu obsahu

Vlasový trend: Účes z devadesátek vás omladí o deset let. Nosit ho může každá z nás

Info ikona
účes

Roky před 21. stoletím jsou zpět a my je milujeme za to, že díky jejich účesu opět vypadáme mladší. Nejnovější trendy účes je hravý, stejně jako byla devadesátá léta a přelom století.

V roce 2022 jsou 90. léta a začátek 20. století aktuálnější než kdy jindy: Pod pojmem Y2K se mnoho milovníků módy a krásy opět vrací zpět k trendům, které vynesly hvězdy jako J.Lo nebo Christina Aguilera na červeném koberci. Tehdy se trendy vzhled neobešel bez vzrušujícího "dětského" účesu nebo outfitu, kterému nechyběly džíny s nízkým pasem. To, co může některé odradit, je opět v módě. Pokud jde o účesy, mnoho stylistů celebrit se vrací k vlasovému trendu, který je absolutním hitem z roku 2000, a díky kterému vypadáme mladší.

 

 

Účes se už dostal i na udílení cen

Celebrity jako Juno Temple nebo Rahel Zegler představily účes na posledním udílení cen Critics' Choice Awards 2022: pramínky vlasů visící podél obličeje. Visící prameny dokonale rámují obličej a dodávají mu něco téměř romantického, květinového a nevinného. Vzhledem k tomu, že jde o nostalgický trend, nejen že se cítíme mladší, ale také vypadáme svěžejší a hravější s pramínky vepředu.

V závislosti na tom, s jakým účesem chcete prameny nosit, může být vzhled elegantní, cool nebo hravý.

Jak na to?

Jednoduše upravte svůj oblíbený účes (culík, drdol) a poté vytáhněte dva tenké pramínky blízko obličeje. Podle libosti je můžete narovnat, zvlnit nebo splést do malých copánků. Zafixujte stylingovým gelem nebo lakem na vlasy a voilá: nostalgický, omlazující účes je na světě!