Přejít k hlavnímu obsahu

Březen z hlediska astrologie: Ticho před bouří trvá. Příliv agresivní energie nás čeká 20.3., kdy Slunce vstoupí do ohnivého Berana

Co nás čeká a nemine v měsíci březnu z hlediska astrologie? První polovinu měsíce bychom mohli nazvat „tichem před bouří“. Bude to relativně poklidné období, které ovšem vystřídá příliv agresivní energie, která se uvolní po vstupu Slunce do ohnivého Berana.

Březen z hlediska astrologie

Každý měsíc v roce přináší různorodé významné astrologické události. V tomto článku se zaměříme na nadcházející březen 2022. Zmíníme nejdůležitější data a astrologické události, které nás budou ovlivňovat. Do 20.3. nás čeká ticho před bouří, pak ovšem vstupuje Slunce do znamení ohnívého Berana, a vše se změní...

První polovina března – ticho před bouří

Novoluní je astrologickou událostí, která zahajuje měsíc březen. Odehraje se 2.3. 2022 ve znamení Ryb. O Rybách víme, že jsou velmi citlivé, proto v tuto dobu budeme i my projevovat více své emoce. Může se stát, že se budeme cítit doslova zahlcení a budou se v nás mísit různé typy emocí. Na druhou stranu je zde šance v tento čas získat duchovní sílu. V tomto čase dejte na svou intuici a vnitřní pocity, vyplatí se to. Vládnoucí planetou Ryb je Jupiter, který je planetou, která je spojena se štěstěnou. Začátek měsíce tedy bude relativně poklidný.

Mohlo by se vám líbit

Horoskop: Týden plný lásky čeká pouze na dvě znamení zvěrokruhu! Radovat se mohou Berani

Díky lásce stojí život znovu za to! Zejména v týdnu od 28. 2. do 3. 6. pro dvě znamení zvěrokruhu. Můžete se těšit na milostná dobrodružství a motýlky v břiše!
svetzeny.cz

Relativně z důvodu, že se 3. března na obloze objeví problematický aspekt, kdy Venuše, Mars a Pluto spojí své síly. Toto spojení obvykle vede k soupeření o moc, problémům s egem a hádkám v partnerských vztazích. Již za dva dny poté však vstoupí Jupiter do Ryb, což s sebou naopak nese velmi pozitivní energii. Spojení Venuše a Marsu ve Vodnáři, které nastane 6. března, způsobí zažehnutí nové jiskry ve vztazích. Jakmile slunce 13. března spojí své síly s Neptunem v Rybách, otevřou se dveře velmi harmonické energii, která zbavuje zášti.

Mohlo by se vám líbit

Numerologie: Jaká budoucnost nás čeká v březnu? Devítka přináší změnu a nečekané zvraty

Jaká budoucnost nás dle numerologie čeká v březnu? Součet měsíce a roku dává devítku. Ta nám přináší změny a nečekané zvraty. Vypočtěte si svoje osobní číslo měsíce, které prozradí, jaký bude váš měsíc březen.
svetzeny.cz

Druhá polovina března – Příliv agresivní energie nás čeká 20.3.

Druhá polovina března už dle astrologie tak poklidná nebude. Dne 18. března 2022 nás čeká úplněk ve znamení Panny. To je velmi praktické, racionálně uvažující znamení, které stojí nohama pevně na zemi. Můžeme očekávat jakousi „facku“, která nás probudí ze snu. Donutí nás to dívat se na určité věci praktičtěji nebo také objektivně.

Důležitým datem je 20.3. 2022, to Slunce vstupuje do znamení ohnivého Berana, což značí příliv agresivní energie. Zatímco období Ryb bývá o tom, že některé věci a osoby z našich životů necháme odejít a vzdáme se jich, Beran v nás probouzí naše niterní touhy a sobeckost. Vyzývá nás, abychom si tvrdě šli za svými touhami a sny. Beran miluje velké výzvy. Ani závěr měsíce nebude poklidný, 28. března postavení Venuše vůči Saturnu ve Vodnáři značí vztahové problémy. Také v tuto dobu mohou být odhaleny naše skryté slabiny. Týkat se to bude však především partnerských vztahů, tam mohou nastat nedorozumění a hádky. V tuto dobu může dojít k tomu, že se s určitými lidmi navzájem odcizíte.

Zdroje: Stylecaster, Bustle

Mohlo by se vám líbit

Jak se spojit se svým andělem strážným? Naučte se posílat mu vzkazy prostřednictvím slov, písní a dopisů

Chtěli byste se naučit, jak ses spojit se svým andělem strážným a přivolat jej na pomoc? Naučte se posílat vzkazy svým neviditelným ochráncům prostřednictvím slov, písní a dopisů. Pak už jen stačí čekat, až se vám andělé ozvou zpátky.
svetzeny.cz