Přejít k hlavnímu obsahu

Horoskop: Týden plný lásky čeká pouze na dvě znamení zvěrokruhu! Radovat se mohou Berani

Info ikona
horoskop

Díky lásce stojí život znovu za to! Zejména v týdnu od 28. 2. do 3. 6. pro dvě znamení zvěrokruhu. Můžete se těšit na milostná dobrodružství a motýlky v břiše!

Romantická setkání, motýli v břiše a vzrušující milostná dobrodružství čekají na dvě znamení zvěrokruhu od 28. února do 6. března. Nyní byste měli být obzvláště pozorní a procházet světem s očima dokořán. Vaše okouzlující a neodolatelné charisma už udělá zbytek! Šance na setkání s pravou láskou jsou nyní obzvláště dobré díky planetě lásky Venuši.

Štír

Znamení zvěrokruhu Štír se může v tento poslední únorový den nebo první březnový týden těšit na mimořádně dobré postavení hvězd. Svítí a pomáhají vodnímu znamení vidět, co mají přímo před očima a úspěšně to ignorují. Venuše, Slunce a Jupiter spolupracují, aby zajistili, že Štír tento týden zažije jediné setkání, kde pozná svého vysněného partnera. Díky motýlkům v břiše a romantické pospolitosti může znamení zvěrokruhu v příštích dnech opravdu vypnout a uniknout z jinak spíše šedivého všedního dne.

 

Beran

Opravdový milostný týden čeká i temperamentního Berana. Venuše se koncem týdne přesune do Vodnáře, a to znamená pro Berana milostný budíček! Pokud se nyní zemské znamení přiblíží ke své spřízněné duši otevřeným a okouzlujícím způsobem, je zaručeno, že ho nikdo neodmítne. Beran má neodolatelné sympatické charisma a je všemi dobře přijímán. Mějte oči otevřené, protože teď by mu mohla zkřížit cestu i pravá láska!

 

Newsletter

Svet Zeny logo

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.