Přejít k hlavnímu obsahu

Srpnový horoskop lásky: Rak znovu otevře své srdce, Váhy potkají osudovou lásku

Jak se vám bude dařit v milostném životě v srpnu? To zjistíte v našem horoskopu lásky, který zahrnuje každé z dvanácti znamení zvěrokruhu. Budete mít štěstí v lásce a potkáte svou spřízněnou duši, nebo vás čekají partnerské výzvy?

Beran

Berani si tento měsíc budou muset se svým partnerem promluvit o vztahu. To se týká i nezadaných, kteří teprve s někým randí a poznávají se. Něco totiž oběma těmto skupinám brání vztah prohloubit či překlopit ve vážnou známost. Ventilujte své pocity, jinak se nikam neposunete.

Býk

Býci by si v srpnu měli dodat odvahy, pokud jde o vztahy. Jejich vnitřní síla jim v tom pomůže. Čekají je také nové výzvy. I když to nebude jednoduchý měsíc, co se milostného života týče, mohou nastat pozitivní změny, které jejich vztah upevní.

Blíženci

Blíženci by se měli zaměřit na zdraví svých vztahů. Zvláště ti, kteří se s partnerem teprve poznávají. Konzultujte svůj partnerský vztah s přáteli, dají vám jiný úhel pohledu na věc. Mnohdy si totiž člověk zpočátku neuvědomí, že se ocitl v toxickém vztahu.

Koloběh naší duše: Před svým narozením si vybíráme rodinu a přátele

Věříte na duše a následný posmrtný život? Jak celý tento proces funguje a opravdu si každý z nás vybírá, do jakého těla se narodí, jaký život bude mít a s jakými lidmi se potká? To vše si můžete přečíst v dnešním článku.
svetzeny.cz

Rak

Raka čeká velká romantika, zejména si užije pěkné intimní chvilky v čase kolem úplňku ve Vodnáři. Bude velmi otevřený ohledně svých tužeb i obecně ve vztazích, které nejsou partnerské. Pokud má Rak nějaké bolístky z minulosti, v srpnu znovu otevře své srdce.

Lev

Lvi se v srpnu poučí ze svých minulých chyb, nebudou je opakovat. Už vědí, co od vztahů čekají a budou připraveni prohloubit své pouto s partnerem. V srpnu je bude zajímat rozvoj vztahu a společný růst.

Panna

V srpnu bude Panna řešit hlavně zdraví svých vztahů. Rozhodně se v jejích vztazích budou dít změny k lepšímu. Panna rozhodně nebude setrvávat v partnerství, které jí nevyhovuje. Řadu věcí v srpnu uvidí z jiného úhlu pohledu, což jí umožní postoupit ve vztahu na další úroveň.

Váhy

Váhy mají v srpnu šanci potkat svou osudovou lásku, a najít tak spřízněnou duši na celý život. Pokud se v minulosti ve vztazích trápily, srpen tomu může učinit přítrž. V srpnu toto znamení konečně uvidí zářnou budoucnost po boku výjimečné osoby.

Štír

Srpen bude pro Štíra, co se týče partnerských vztahů, velmi turbulentním měsícem. Toto znamení se musí připravit na náhlé a neočekávané změny. Štíři by měli mít na paměti, že život jde dál, i když přijde zklamání v lásce. Dejte změnám šanci a nebojte se být i chvilku sami.

Střelec

Střelci budou mít v srpnu štěstí v lásce. Pokud jim v minulosti vztah skřípal, najdou nová vynalézavá řešení, jak to dát zase dohromady. Pokud byl jejich vztah harmonický, nadále ho budou rozvíjet. Nebude jim chybět kreativita při chystání romantických překvapení pro partnera. Na obzoru je i nová láska.

Nejhezčí oči podle znamení zvěrokruhu: Kozorozi vás dostanou pouhým zamrkáním, Blíženci optimistickým pohledem

Každý je něčím výjimečný a atraktivní. Stejně tak každá žena a každé znamení zvěrokruhu. A právě některá znamení mají díky hvězdám výrazný a hluboký pohled, který vás okamžitě okouzlí. Síla jejich pohledu totiž vyzařuje životní optimismus, pohodu, sílu a možná také dokáže i čarovat. Ve kterých očích se zračí hluboký pohled studánky a také silná energie? Tahle znamení mají jednoznačně nejvýraznější pohled z celého zvěrokruhu.
svetzeny.cz

Kozoroh

Kozorohy čekají v srpnu výzvy v jejich milostném životě. Dost možná budou o svého partnera muset zabojovat. Uvědomí si, co v partnerovi mají. Budou si ho vážit víc než předtím. Měli by následovat svůj vnitřní hlas a intuici, když budou činit rozhodnutí ve vztazích.

Vodnář

Vodnáři mají v srpnu šanci napravit ve vztahu věci, které delší dobu nefungují. Je to pro ně čas velkých návratů i nových začátků. Hlavní pro ně bude začít v srpnu budovat zdravý vztah s partnerem.

Ryby

Ryby mají rozhodně obrovskou šanci na lásku v srpnu. Pokud jste nezadaná Ryba, tak zbystřete, ten pravý už na vás čeká. Pokud již partnera máte, srpen je skvělým časem pro zasnoubení, svatbu i plánování rodiny.

Zdroj: YourTango