Přejít k hlavnímu obsahu

Co znamená, když vidíte stále stejná čísla. Pětky značí změnu, sedmičky nesou naději

Nic na světě se neděje náhodou. Dokonce ani to, že najednou začnete vidět stále stejné sekvence čísel. Vidíte je všude kolem sebe, ať už je to na hodinách, na mikrovlnce, poznávacích značkách aut nebo třeba v jízdních řádech. Tato stále se opakující čísla podle numerologů znamenají, že s vámi chce Vesmír komunikovat.

Patříte-li ke skutečně vnímavým a duchovně založeným lidem, víte, že Vesmír vede vaše kroky tak, abyste kráčeli po cestě vašeho životního poslání a během tohoto života ho naplnili. Jedním ze způsobů, prostřednictvím kterých s námi komunikuje, jsou mimo jiné čísla.

Co když vidíte stále stejná čísla?

Jestliže skutečně vidíte v krátkém časovém úseku uskupení stejných čísel, znamená to jediné. Vesmír se s vámi snaží spojit a něco vám sdělit. Chce, abychom se zastavili, zamysleli se  a podívali se kolem sebe a dali pozornost nejen své duši, ale i fyzickému tělu. Uvědomili si, že je opravdu důležité napojit se na realitu kolem nás nejen přes mysl a racionální schémata, ale především prostřednictvím našeho srdce a intuice. Dvojitá, trojitá nebo dokonce vícečetná stejná čísla se nám najednou opakují a vidíme je doslova na každém kroku. Těmto číslům se říká hlavní nebo také andělská čísla, což je v podstatě totéž. Ať už věříte, že s vámi komunikují andělé, Vesmír, nebo vaše vyšší já, všímat si těchto čísel a rozklíčovat jejich význam pro vás může být velmi přínosné.

Velký horoskop na únor 2024: Býky čeká důležité rozhodnutí, Vodnáři se budou cítit jako na horské dráze

Jak se bude dařit v únoru zrovna vašemu znamení zvěrokruhu? Čeká vás dobrý měsíc, nebo se budou problémy vršit jeden na druhý? Astrologická předpověď vám může nabídnout jistá vodítka, která naznačují, na co si dát pozor a na co se těšit. Nahlédněte do našeho horoskopu na únor 2024.
svetzeny.cz

Co znamená, když vidíte pohromadě více čísel 0

Vesmír nás nyní žádá o pozornost. Zastavte se, zklidněte se v meditaci nebo vědomém dýchání a zeptejte se sami sebe, co je pro vás teď důležité. Na co máte zaměřit svou pozornost? Brzy se to dozvíte, protože vaše intuice nezklame.

Vidíte pohromadě samé jedničky 

Poslouchejte své srdce a utište na chvíli mozek. Máte jedinečnou možnost vstoupit do neviditelného světa, ve kterém je důležité rozlišovat iluzi od reality. Co je skutečné a co je jen ve vaší hlavě?

Potkáváte samá čísla 2

Vesmír se vás snaží ubezpečit, že jste na správné cestě. Dávejte si pozor na to, jak smýšlíte o svých nápadech. Nápady a myšlenky musí být vždycky pozitivní. Protože když budou pozitivní, mohou se realizovat.

 

Prokletá telefonní čísla: Lepší je na ně nevolat, mohou vám do života přinést i smrt!

Děsivé telefonáty bývají oblíbeným motivem mnoha hororových snímků. Věděli jste ale, že i mimo filmové plátno existují telefonní čísla, která jsou údajně prokletá a na která byste raději neměli volat, protože by vám mohli přinést smůlu či dokonce přivolat smrt? Přečtěte si, která telefonní čísla to jsou a co se stane, když někdo na tyto čísla zavolá.
svetzeny.cz

Když vidíte samé trojky

Poselství Vesmíru je, že od sebe příliš od sebe oddělujete mysl a srdce. Zamyslete se, jak to udělat, abyste oba protipóly propojili. Protože oba dva jsou velmi důležité.

Co máte dělat, když se ve vašem životě opakují samé čtyřky

Vaše vyšší vedení vás nabádá, abyste vydrželi. Buďte trpěliví a běžte po své cestě, výsledek se už blíží. Je načase, abyste pochopili, že nic neuspěcháte v všechno má svůj čas.

Co značí, když vidíte pohromadě stále čísla 5

Čeká vás velká změna. Už to cítíte někde v podvědomí. Dokonce to víte, jen se bojíte si to přiznat a jste příliš sevření strachem. Pochopte, že život je neustálý vývoj a změna a vše se děje pro vaše dobro.

Numerologie na únor 2024: Měsíc pod nadvládou silné jedničky přinese do vašeho života zázraky

Únor 2024, druhý měsíc tohoto roku, s sebou přináší řadu nečekaných událostí a díky numerologii můžete poodkrýt dveře budoucnosti i vy. V oblasti numerologie má každý měsíc svou jedinečnou frekvenci a číslo univerzálního měsíce je vypočteno součtem číslic představujících měsíc a rok zredukovaných na jednu číslici. Pro únor 2024 je výsledkem (2 + 2 + 0 + 2 + 4) číslo 1, což slibuje vlnu inovativní energie, která nás povzbudí k prvním krokům směrem k našim vytouženým cílům. Co čeká vás?
svetzeny.cz

Co když vidíte kolem sebe stále se opakující číslo 6

Vesmír vám chce důrazně říci, abyste se zastavili. Teď není dobré uhánět kupředu, i když máte sto chutí to udělat. Raději udělejte krok zpět než dopředu. Vaše chvíle postoupit dále teprve přijde. Počkejte si.

Co značí čísla 7

Buďte v klidu, protože se do budoucnosti můžete dívat s velkou nadějí. Sedmičky značí osvícení, sebeuvědomění a introspekci. Vše je na dobré cestě.

Opakující se číslo 8 věští pozitivní události

Osmička je silný číslem, prostřednictvím kterého vám Vesmír naznačuje, že je třeba, abyste propojili materiální a duchovní svět. V tom materiálním se vám bude dařit, když pochopíte, že hnací motor je v tom duchovním.

Aktivujte své třetí oko a dostaňte se na vyšší úroveň vědomí. Může vám to změnit život

Třetí oko je termín používaný v ezoterických a duchovních tradicích k označení imaginárního nebo metafyzického centra v lidském těle, které je spojováno s vyššími úrovněmi vědomí a intuicí. Aktivace třetího oka je důležitým krokem na cestě k duchovnímu rozvoji a osvícení. Zjistěte, jak lze vaše třetí oko aktivovat, a ponořte se do mystéria vyšší úrovně vědomí.
svetzeny.cz

Co naznačuje Vesmír, když vidíte samé 9

Tato čísla jsou o přímém chaosu. Sice ho na jednu stranu odmítáte, ale třeba pochopit, že je součástí života. V tuto chvíli se nerozhodujte o ničem důležitém. Věřte, že bude brzy lépe.

Zdroj článku