Přejít k hlavnímu obsahu

Velký horoskop na únor 2024: Býky čeká důležité rozhodnutí, Vodnáři se budou cítit jako na horské dráze

Jak se bude dařit v únoru zrovna vašemu znamení zvěrokruhu? Čeká vás dobrý měsíc, nebo se budou problémy vršit jeden na druhý? Astrologická předpověď vám může nabídnout jistá vodítka, která naznačují, na co si dát pozor a na co se těšit. Nahlédněte do našeho horoskopu na únor 2024.

Beran

Vaše přesvědčení a hodnoty, které vyznáváte, dostávají v únoru značné trhliny. Pokud to necháte plynout, může to způsobit dominový efekt, který může mít negativní vliv zejména na vaše vztahy. Nejde jen o partnera, ale i o ostatní lidi ve vašem okolí. Malé zemětřesení jim ale neuškodí. Pokud jsou mezi rádoby přáteli lidé, kteří vás jen využívají, vůbec vás nemusí mrzet, když vám ze života odejdou. Znamená to, že udělají místo někomu jinému. 

Býk

Měníte své předsevzetí a životní směřování, což není v tuto chvíli  vůbec špatně. Život je o změnách a vás jich může čekat v únoru poměrně dost. Okolnosti vás přinutí zamyslet se nad tím, zda vás naplňuje vaše práce, nebo zda jste spokojeni ve vztahu. Možná učiníte důležité životní rozhodnutí. Pozor si dejte na zdraví, mohou se objevovat nečekané komplikace.

Blíženci

Blíženci, měli jste možná pomalý start tohoto roku, ale to se v únoru s největší pravděpodobností změní. V práci se mohou objevit různé změny a vám to může vynést novou pozici, i když ne tu, kterou jste původně chtěli. Možné zdravotní problémy, s nimiž se potýkáte, se zlepší, vrátí se vám energie. Ve vztazích to bude trochu těžké kvůli financím, ale řešení se najde.

Horoskop zdraví na únor 2024: Raci by se něměli přejídat, Váhy budou řešit problém s nohama

Únor patří k měsícům, kdy už si opravdu uvědomujeme, že nám dochází energie a většina z nás už nedočkavě vyhlíží jaro a spolu s ním i slunce. Na naše fyczické i psychické zdraví má vliv mnoho faktorů. Ovlivňuje ho i astrologie. Každé znamení zvěrokruhu bude řešit trochu jiné věci, ale obecně tento měsíc ovlivní naše ledviny. Proto si dávejte pozor nejen na nastydnutí, ale i na jejich očistu v podobě bylinkových čajů a detoxikačních šťáv. Co dalšího čeká zrozence jednotlivých znamení, pokud jde o zdraví?
svetzeny.cz

Rak

Pozor na to, co říkáte a neříkáte svým kolegům a obchodním partnerům, mohou to použít proti vám a to v té nejméně vhodné chvíli. Ve vztazích se vám naopak povede dost dobře, posílíte stávající přátelské vztahy, s partnerem se povezete na vlně romantiky. Užívejte si únor, bude pro vás příznivý.

Lev

V zaměstnání ocení vaši tvrdou práci a získáte dost možná uznání v podobě nějaké finanční odměny. Pocit zadostiučinění se propíše také do vašeho osobního života, kde si s partnerem užijete intimitu a pohodu. S rodinou se vztahy posílí a v oblasti zdraví vás mohou trochu potrápit kožní alergie.

Panna

Než se pro něco rozhodnete vše důkladně promyslete. Jediný chybný krok by vám mohl přinést komplikace. Je příznivá doba na vzdělávání všeho druhu. Zkuste se přihlásit se do nějakého kurzu či na školení, které zvýší vaši kvalifikaci. V únoru vás může bolet hlava, což může mít vliv také na nespavost. Možná vás bude trápit partner a to, že na něm začínáte vidět určité rozdíly mezi tím, co bylo a co je teď.

Horoskop lásky na rok 2024: Která znamení budou mít v lásce štěstí a která smůlu?

Chcete vědět, jaký pro vás bude nový rok, který se nezadržitelně blíží? Co vás čeká a nemine na poli romantiky, na co se připravit. Budete stále hledat tu pravou lásku? Nebo se rozejdete? Zůstanete s partnerem stále spolu a spokojení? Pojďte spolu s hvězdami odhalit, jaký bude horoskop lásky na rok 2024.
svetzeny.cz

Váhy

Připravte se na to, že budete nyní muset hodně pracovat, možná se objeví nějaká ta služební cesta, ale bude to stát za to! Pozor na nespavost, může vám ubírat energii. Máte-li se spánkem problémy, snažte se najít příčinu a udělejte vše pro zlepšení. Zacvičte si, meditujte nebo se jděte projít, získáte nový elán. Vztahy s partnerem a rodinou se budou upevňovat, všichni vás budou podporovat v tom, co děláte.

Štír

Štíři jsou své práci oddaní a to jim vynese nejen uznání, ale také kariérní postup. Objevují se zajímavé pracovní nabídky a vy budete stát před volbou. Vzít je, či ne? Rozhodujte se podle své intuice. Začátek měsíce do vás napumpuje spoustu energie, konec už bude složitější, bude potřeba myslet více na odpočinek. Vztahy zažijí stabilitu a krásnou blízkost.

Střelec

Okolo Střelců se toho vždycky hodně děje. Snaží se stíhat všechno, ale multitasking není zrovna jejich silnou stránkou. Podobně jsou na tom také vztahy. Pokud chcete, aby prosperovaly, musíte se naučit naslouchat a vyjadřovat svou náklonnost nejen materiálně, ale také činy.

Jaké životní změny na vás v roce 2024 čekají podle horoskopu: Býci se budou stěhovat, Kozorozi si ušpiní ruce

Sice už nám pomalu končí leden, ale prakticky skoro celý rok 2024 je ještě před námi. Co vás letos čeká? Budete mít klidné období, ve kterém se nestane nic zvláštního, nebo vás čekají turbulence, krize, či snad radostná překvapení? Přečtěte si náš horoskop, ať víte, na jaké změny se můžete letos připravit.
svetzeny.cz

Kozoroh

Začátek měsíce bude v práci pohodový, ale ty konce vám moc nejdou. Nenechávejte vše na poslední chvíli, pak budete v práci trávit hodiny navíc. Může se objevit nějaké to nachlazení nebo bolesti hlavy, které mohou odeznít se správnou životosprávou. Doma to bude trochu skřípat, takže se zaměřte na tuhle životní oblast, je velice důležitá.

Vodnář

Váš únor bude tak trochu jako jízda na horské dráze a to ve všech oblastech života. V práci budete čelit výzvám a ne vše vyjde tak, jak si přejete. Dbejte na své zdraví, protože se můžete být náchylní k drobným úrazům. Ve vztahu budete řešit problémy s egem, což může narušit pohodu. Nechte partnerovi trochu více prostoru.

Ryby

V práci to bude nuda a vy začnete myslet na to, jestli vám vaše zaměstnání dává skutečně smysl. Zdraví bude v pořádku, mohou se objevit jen drobné obtíže, které se nevyhnou snad nikomu. Únor romantice zrovna nepřeje a budete muset vysvětlovat pár nedorozumění, která se objeví. Naštěstí nic netrvá věčně a tak se vše v dobré obrátí.

Přečtěte si také pozitivní afirmace pro vaše znamení zvěrokruhu na měsíc únor 2024. Opakujte si svou afirmaci každý den, ideálně ráno a večer, několikrát za sebou. Myšlenky mají velkou moc a mohou přispět ke štěstí, zdraví a růstu. 

Afirmace pro každé znamení zvěrokruhu na měsíc únor 2024
Zdroj článku