Přejít k hlavnímu obsahu

Horoskop lásky na rok 2024: Která znamení budou mít v lásce štěstí a která smůlu?

Chcete vědět, jaký pro vás bude nový rok, který se nezadržitelně blíží? Co vás čeká a nemine na poli romantiky, na co se připravit. Budete stále hledat tu pravou lásku? Nebo se rozejdete? Zůstanete s partnerem stále spolu a spokojení? Pojďte spolu s hvězdami odhalit, jaký bude horoskop lásky na rok 2024.

Horoskop lásky na rok 2024: Beran, Býk, Blíženci a Rak

Beran

Pro Berany začíná nový rok příslibem v lásce. Mohou na své cestě životem potkat někoho zvláštního a jedinečného, který s ním propluje různými životními peripetiemi. Březen ve vás může vyvolat myšlenky na svatbu a to i tehdy, když jste spolu dlouho a o svatbě jste moc nemluvili. Několik měsíců může být frustrujících, ale vydržte, vše se obrátí. Podzim bude bohatý na mnoho událostí a konec roku přinese to pravé vzrušení.

Býk

Býci se budou cítit v milostném životě velmi spokojeně a to i v dalších oblastech života. Romantické vztahy bude prožívat uvolněně a spokojeně. Únor a říjen přeje lásce, prosinec dopřeje dostatek vášně, která je také potřeba. Zbývající měsíce mohou být z těch, které pomáhají vztahy rozvíjet a upevňovat vaše pozice. Leden a období prázdnin může být těžší na žárlivost.

Blíženci

Blíženci jsou z těch, kteří v novém roce mohou hodně experimentovat a užívat si rozmanitosti v seznamování. Potkáte tak velké množství lidí, zjistíte, jak přemýšlejí, fungují, budete se s nimi bavit, otevřete si nové obzory. Je to šance na vytvoření nových vztahů, které se mohou přehoupnout do něčeho vážnějšího. První čtyři měsíce přejí lásce a vzrušení.

Rak

Raci nebudou mít start nového roku nijak zvlášť vášnivý, ale je to jen pomalejší rozjezd. Jsou z těch, kteří se soustředí na podporu stávajícího vztahu. Pečují o to, aby partnerovi bylo dobře, cítil se spokojeně. Rozhodující jsou pro něj citové vazby, snaží se tak partnerství podpořit a posílit. Mluví o problémech, snaží se vše vyřešit a partner se s nimi bude v novém roce mít jako v bavlnce.

Kdo v roce 2024 zakope válečnou sekeru podle horoskopu: Střelci se ztracenými přáteli

Život je plný zvratů, které mohou vést k nepříjemným a dlouhotrvajícím konfliktům. Na konci vztahově hektického roku by bylo hezké říct, že je život je příliš krátký, než abychom svou energii plýtvali na spory a smutky. Jenomže zakopat válečnou sekeru vyžaduje spoustu vnitřní síly a zralosti, a ne všichni na to máme. Která tři znamení to v roce 2024 dokáží a usmíří se svými ex, přáteli či rodinnými příslušníky?
svetzeny.cz

Horoskop lásky na rok 2024: Lev, Panna, Váhy a Štír

Lev

Hvězdy budou v novém roce nakloněni právě Lvům. Do půlky února to asi tak nebude vypadat, ale už od března se budete cítit skvěle. Duben může být náročný, protože si vyžádá nějaký ten kompromis a Lvi ho velmi neradi dělají, ale květen bude ten pravý čas, kdy vzkvétá láska. Říjen a prosinec mohou být maličko náročnější, ale rok 2024 přeje Lvům a jejich láskám.

Panna

Nový rok jim začne trochu pomaleji než je běžné, ale to vůbec nevadí. Od března už to vypadá nadějně a lákavě v oblasti lásky. Může se objevit i nová láska na obzoru. Červen a červenec budou těžší měsíce, kdy budete přemýšlet, co dál. Možná bude hrát roli také rozchod. Ke konci roku své štěstí najdete a vše bude zase plné lásky a štěstí.

Váhy

Nový rok začínají s velkou energií a vášní. Březen zavání myšlenkami na svatbu a některé páry do toho mohou opravdu praštit. Okamžiky intenzivní radosti jsou v první půlce ty pravé pro vás. Do srpna se povezete na vlně lásky a zamilovanosti, pak se objeví první mráčky a by se musíte na některých věcech domluvit. Prosinec se zaměří na komunikaci při řešení problémů, ale vše dobře dopadne.

Štír

Štíři začínají nový rok chladně, ale hned od února se to změní. Zažijí takovou porci lásky, že na to nebudou dostatečně připraveni. Červen může vnést trochu mračně a to zejména kvůli tomu, že jsou Štíři často majetničtí a nejsou z těch, kteří se umí podřídit druhým. Mohou přijít také myšlenky na rozchod, ale je dobré neunáhlit se a vše pečlivě promyslet. Srpen je tím, který vrací šťastnou hvězdu do jejich života a do konce roku to bude o nových setkáních, překvapení a celkově o lásce.

Kdo v roce 2024 zakope válečnou sekeru podle horoskopu: Střelci se ztracenými přáteli

Život je plný zvratů, které mohou vést k nepříjemným a dlouhotrvajícím konfliktům. Na konci vztahově hektického roku by bylo hezké říct, že je život je příliš krátký, než abychom svou energii plýtvali na spory a smutky. Jenomže zakopat válečnou sekeru vyžaduje spoustu vnitřní síly a zralosti, a ne všichni na to máme. Která tři znamení to v roce 2024 dokáží a usmíří se svými ex, přáteli či rodinnými příslušníky?
svetzeny.cz

Horoskop lásky na rok 2024: Střelec, Kozoroh, Vodnář a Ryby

Střelec

Jejich milostný život začíná velmi dobře a vypadá to, že vše bude zalité sluncem. To se hned v únoru změní, kdy může přijít zádrhel. Vše se ovšem vyřeší a jaro přeje randění a lásce. Duben je ideálním měsícem pro seznámení nebo oslavu stability vztahu. Zalité sluncem bude vše přibližně do října, kdy se mohou objevit nějaké hádky a upřímná komunikace, která vyčistí vzduch. Konec roku však budete mít s čistým a spokojeným štítem.

Kozoroh

Kozorozi budou mít krásný rok plný lásky. Občas to sice bude trochu nahoru a dolů, ale to překonáte. Do poloviny března může ve vztahu panovat žárlivost, kterou bude nutné řešit. Vášeň se vrátí na začátku prázdnin a někdy to může být bouřlivé. Po prázdninách může hrozit rozchod, ale i to znamená, že jste připraveni na nové zážitky. Září a listopad jsou měsíce, kdy vše půjde podle plánu, říjen a prosinec usmíří všechny drobné rozmíšky.

Vodnář

Vodnáři mohou být v lednu dost chladní, ale únor značí oteplení ve vztazích. Březen zaseje trochu pochybností, které se s trochou pomoci vyřeší ke spokojenosti všech. Prázdniny si Vodnáři umí užít a i když budou zrovna singl, nebrání jim to v nových zážitcích. Září přináší nové příležitosti a také vášeň, která už mohla být zapomenuta. Do konce roku si už užijí stabilitu a pohodu, která je důležitá.

Ryby

Láska nebude tím, co se bude řešit v lednu a únoru u Ryb. Březen a duben už tedy bude vypadat nadějně. Nové šance na vztahy nebo rozdmýchání staré lásky. Nezadaní mohou v červnu podlehnout lásce na první pohled a užít si prázdniny s velkou dávkou lásky. Září už přinese méně šťastné chvíle, může za tím být i rozchod a jakmile se z něj dostanou, bude to šance poznat někoho výjimečného.

Zdroj článku