Přejít k hlavnímu obsahu

Další kráska, která vydělává miliony hlásí rozchod: Kendall Jenner je po dvou letech sama

Kendall Jenner a hvězda NBA Devin Booker se po 2 letech rozešli.

Kendall Jenner je údajně nezadaná. Vztah hvězdy z rodiny Jenner-Kardashianů s profesionálem NBA Devinem Bookerem po dvou letech skončil, podle Entertainment Tonight a E! News.

Zdroj řekl ET, že "Kendall má pocit, že jsou na odlišných cestách", zatímco jiný zasvěcenec poznamenal, že modelka a sportovec "diskutovali o své budoucnosti, ale nejsou na stejné vlně". Kromě toho samostatný zdroj řekl E!, že "vztah Kendall a Devina se nedávno dostal do tuhého a dvojice byla od sebe asi týden a půl". Mluvčí Kendall Jenner zatím neodpověděl na žádost magazínu PEOPLE o komentář.

Fotografie ze společné dovolené v Itálii

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Jenner byla o svém randění vždy nemluvná – a její vztah s Bookerem nebyl výjimkou. Ale zdroj řekl časopisu People, že hráč Phoenix Sun je „velmi nenápadný a nechce být celebritou“. Jiný zdroj uvedl, že Kendall a Booker „minulé léto rychle zvážněli“.

"Kendall ho hodně navštěvoval ve Phoenixu. Poté, co Devin dokončil sezónu, zůstal s Kendall v LA," pokračoval tajný zdroj. "Strávili spolu celé léto a dokonce byli na dovolené s Justinem a Hailey Bieber. Jsou stále mladí, ale všichni jim fandí. Jsou skvělý pár."

Rozchod nebo rozvod?

 

Na začátku roku 2022 se objevily spekulace, že Kendall a Booker posunuli svůj vztah na další úroveň. Ačkoli Jenner sama prsten nenosila, Booker měl na svém prsteníčku zlatý prsten, což přimělo některé fanoušky s bystrýma očima spekulovat, zda si pár neřekl své "ano".

Zdroj: People, E! News, Insider