Přejít k hlavnímu obsahu

Spřízněná duše: Jak poznat, že se už brzy objeví ve vašem životě?

Info ikona
Spřízněné duše

Cítili jste někdy, že máte vedle sebe spřízněnou duši? Nemusí to být nutně jen partner, ale třeba někdo jiný z rodiny nebo třeba kamarádka. Cítíte, že ten vztah je něčím jedinečný. I když jste někoho takového zatím nepotkali, dobrou zprávou je, že se tak může stát kdykoli. Každý totiž v životě svoji spřízněnou duši dříve či později potká. Jak poznat, že se tento okamžik blíží?

Kdy přichází spřízněná duše?

Tehdy, kdy jste na to vy a především vaše duše připraveni. I když jste se zařekli, že po zklamání už se nechcete zamilovat, osud to má pro vás naplánováno jinak. Skutečná láska mnohdy přichází tehdy, kdy to nejméně čekáte a není to jen fráze. Existuje několik znamení, že se blíží. Jak je nepřehlédnout a zjistit, že i do vašeho života přichází nová spřízněná duše?

Spřízněná duše posílá romantiku do snu

Sny se nám zdají noc co noc, klidně hned několik, ale ne všechny si vždy pamatujeme. Některé vám však uvíznou v paměti a myslíte na ně i několik dní poté. Spřízněná duše se může přihlásit i tím, že vám pošle signál rovnou do snu. Nemusíte si pamatovat úplné detaily, možná si sen nebudete pamatovat vůbec. Co vám zůstane, je příjemný a hezký pocit, který vás provází celým dnem. Cítíte spojení, ale nevíte, čím to je. Může to být jedno ze znamení.

Pro spřízněnou duši budete lepším člověkem

Lidé si dávají mnoho předsevzetí, které během několika dní nebo týdnů upadávají v zapomnění. Ne každý má pevnou vůli. Když si dáváte předsevzetí nyní, nejen, že vám vydrží, ale začínají se také projevovat? Chcete se stát lepším člověkem, lépe jíst, mít zdravé návyky, pracovat na svém osobním rozvoji, myšlenkách a podobně. Jak se zdokonalujete vy, zlepšuje se i vaše spřízněná duše. Přitahujete se vzájemně a snaha o to, být lepším nezůstane bez povšimnutí.

Umíte pojmenovat svého vysněného partnera

Často jste se ve vztazích spálili a najednou nevíte přesně, jaký by měl váš partner být? Jak by měla jeho ideální verze vypadat? Co by měl mít za vlastnosti, co by vám na něm případně vadilo a podobně. Když se blíží spřízněná duše, najednou se všechny tyhle myšlenky utřídí a vy máte najednou jasno. V ten moment například víte, že by měl milovat zvířata, usmívat se, mít stejný smysl pro humor, jezdit třeba na kole a podobně. Taková spřízněná duše se může brzy objevit.

Dokonalá spřízněná duše pro každé znamení zvěrokruhu: Lvy upoutá tajemnost, Váhy touží po krasavcích

Každé znamení zvěrokruhu má svou představu o dokonalé spřízněné duši. Kupříkladu Lvy upoutá tajemnost a Váhy zase touží po krasavcích. Zjistěte, kdo se perfektně hodí jako životní partner pro jednotlivá znamení zvěrokruhu.
svetzeny.cz

V minulých vztazích vidíte lekce

Všechno zlé je pro něco dobré, říká se. Obvykle to nevidíte do té doby, než se vaše duše uzdraví a vy vnímáte věci v kontextu. Vaše minulé vztahy nebyly příliš šťastné a v životě jste je dosud vnímali jako něco negativního, ale najednou se váš pohled změní. Vy tak najednou vidíte, že to, že bývalý partner byl toxický, omezoval vás nebo vás podváděl, byla svým způsobem lekce, kterou jste přijali a poučili se? Víte, že už nikdy neuděláte stejné chyby. A to je čas, kdy se může objevit nová osoba ve vašem životě.

Spřízněná duše vám do okolí pošle lásku

Máte pocit, že svět je místo, které je protkáno láskou? Všude okolo vás vše rozkvétá, lidé jsou šťastní, spokojení a zamilovaní? Drží se za ruce, svět dostává růžové barvy a vám se v takové bublině žije skvěle? Může to být příprava pro vás, že brzy zažijete, podobně jako vaše okolí, lásku, která vás plně pohltí.

Zdroj článku