Přejít k hlavnímu obsahu

Horoskop: Znamení, která stoupají v květnu vzhůru po kariérním žebříčku. Daří se Beranům i Štírům

Info ikona
horoskop

Postupujete vzhůru! Tři znamení zvěrokruhu jsou v květnu podle horoskopu na vlně úspěchu a rychle stoupají po kariérním žebříčku. Patří sem i to vaše?

Díky podpoře hvězd se mohou tři znamení zvěrokruhu v následujících dnech a týdnech při práci zcela spolehnout na svou intuici. Podle horoskopu si vyberou ty správné projekty a udělají důležitá rozhodnutí, která jim pomohou vystoupat na kariérním žebříčku v květnu 2022.

Beran

Beran se již nějakou dobu velmi soustředí na práci a je oddán novým nápadům a projektům. To oceňují kolegové i šéfové a zajišťuje to velké uznání. Nyní je důležité, aby ohnivé znamení bylo i nadále aktivní a zůstalo naladěno na stejné vlně! Pokud existuje možnost převzít více odpovědnosti nebo se podílet na nových úkolech, Beran by se této výzvě neměl vyhýbat – může rychle posloužit jako kariérní odrazový můstek.

Lev

Květen byl pro Lva tím správným okamžikem, aby předvedl svůj skrytý talent a pozitivně překvapil ve svém pracovním prostředí. Ohnivé znamení by se mělo ujmout nových projektů a nebát se zvolit jiné řešení než dosud. Kreativita a pečlivost se zaručeně vyplatí a úspěšná realizace může také otevřít zcela nové profesní cesty.

Štír

Štíři by se měli během následujících dní a týdnů stát v práci ještě aktivnějšími a nečekat, až k nim přijde šance sama od sebe. Citlivé vodní znamení dostane šanci se osvědčit a bude mít cit pro řešení problémů a úspěšnou realizaci projektů. Pochvala z exekutivního patra je již předem naprogramována a mohla by s sebou za odměnu přinést povýšení nebo zvýšení platu.

zdroj: Horoskopy 2022

Newsletter

Svet Zeny logo

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.