Přejít k hlavnímu obsahu

Otevřená zpověď milenky: Prozrazuje, co manželky možná vůbec netuší. Muži touží nejen po respektu

Info ikona
Atraktivní žena

Nevěra je tématem, které se v souvislosti se vztahy řeší velmi často. Ponechme teď stranou fakt, že nevěrné bývají i ženy a pojďme se zaměřit na muže. Našli jsme otevřenou zpověď milenky mnoha ženatých mužů, která pomáhá odkrýt důvody mužské nevěry. Důvody mohou být překvapivé a dost možná o nich manželky často ani netuší.

Vidím to, co muži od partnerky chtějí

"Jsem žena, která byla tou druhou víckrát, než dokážu spočítat na prstech jedné ruky. Díky tomu vím, co muži skutečně od partnerky chtějí a co jim často chybí. Nahlédla jsem pod pokličku více manželských postelí, než kdokoli jiný a slyšela tajemství, které mnohy nezná leckterý manželský terapeut," uvádí v článku pro Medium.com paní Jonatha. Když žena zjistí, že ji partner podvádí, začne logicky pátrat po důvodech. Dost možná si položí i otázky, zda neudělala ona sama něco špatně, zda ho ještě přitahuje nebo zda ji muž ještě vůbec miluje. Jak je to ale ve skutečnosti?  

Intimnosti nejsou jen o fyzičnu

Jonatha je přesvědčena o tom, že ačkoli je mužská nevěra spojována s nedostatkem sexu doma, není to vždy jen o fyzičnu jako tako takovém. I muži touží po intimitě, chtějí se cítit chtění a žádoucí a poskytovat potěšení, které umí žena přijímat. Muži zkrátka podle ní touží po tom, aby jim dala žena najevo, že se na společné chvíle s nimi těší, že to není jen a pouze její “manželská povinnost”.

Příběh čtenářky: Od milenky k manželce?

Jsou momenty, kdy vám život přehodí výhybku na nesprávnou kolej. Tak jako se to stalo mému letitému kamarádovi, který – jak se někdy říká – trochu sešel z cesty. Je ještě nějaká možnost vrátit všechno zpátky, nebo bude mít svůj nový život?
svetzeny.cz

Muži nejsou líní, ale chtějí klid

Existuje zakořeněné klišé, že role ženy je být hospodyňkou, starat se o domácnost, rodinu, uvařit, uklidit a pečovat o děti. A když přijde manžel domů, musí mu dokonalá manželka nservírovat večeři a hlavně mu dopřát klid. Jenže i když se nakrásně žena sebevíc snaží a všechny tyto role zastane, stejně jí to nezajistí vztah bez chyb.Tento stereotypní obrázek totiž funguje možná tak v románech z červené knihovny. Na druhou stranu muží rozhodně netouží ani po tom, že když přijdou domů, budou se dohadovat nad tím, kdo naposledy umyl nádobí nebo poslouchat, co měli udělat a neudělali.  Když muži projdou dveřmi, opravdu touží po pocitu klidu," píše v článku pro Medium.com Jonatha. Co však zdůrazňuje je to, že muži nehledají služku. Často se také chtějí podílet na domácím životě, ale chce to víc harmonické komunikace. 

Manželky možná netuší, že muži touží po respektu

Muži znají své silné a slabé stránky, to bez debat. Vědí, že doma mohou být k užitku v určitých oblastech, ale ty, ve kterých nevynikají zase nechávají na své partnerce. “Muži nechtějí ženu, která by se jen starala o děti. Chtějí ženu, díky které se budou cítit jakou součást rodičovského týmu, nejen jako záložníci," píše Jonatha. Při výchově dětí touží po partnerství, které stojí na vzájemném respektu, úctě a sdílených starostech i radostech. Chtějí partnerku, která jim to celé umožní, nebude jim házet klacky pod nohy a nebude je odstrkovat na druhou kolej, kde se budou cítit nepotřební a k ničemu.

Zdroj článku