Přejít k hlavnímu obsahu

Důvody, díky kterým mají muži rádi ženy po čtyřicítce

Info ikona
Ženy nad 40

Partnerské vztahy procházejí různými vývoji, podobně jako lidé sami. Ve dvaceti letech chcete něco jiného, než ve třiceti i ve čtyřiceti. Říká se, že muži zrají jako víno, ale jsou to také ženy, které se s věkem stávají silnější, sebevědomější a neřeší zbytečnosti. Je tomu skutečně tak?

Ženy si v období okolo čtyřiceti let řeší mnohé věci. V práci jsou mladší, možná i výkonnější, práce začíná být moc. A na nové pozice se povyšují kolegyně, které mají méně zkušeností. A přesto jsou pro muže ženy v tomto věku žádoucí. Proč tomu tak je? Známe důvody, pro které mají muži rádi ženy přes 40 let.

Vlastní koníčky

Ženy v tomto věku nepotřebují nutně veškerou partnerovu pozornost, naopak si užívají, když mohou jít s kamarádkami na kávu, víno, sportovat nebo kamkoliv. Mají čas pro sebe, odpočinou si od partnera a budou se pak domů těšit. Taky partnera nepeskují, že se s ním nechtějí dívat na horor nebo nějaký fotbal. Prostě si vyrazí na dámskou jízdu.

Ví, co chce

V životě vědí, co přesně chtějí a naopak, co od života nechtějí. Mají už něco odžito, zažily vzestupy, pády, dobré i špatné věci. Nerozhází je to, čemu by ve dvaceti přikládali velkou váhu. Ve většině případů vám neudělá hysterickou scénu na veřejnosti.

 

Ženy, které překročily mezník padesátky, zažívají nejlepší část svého života. Zjistěte, zda sem patříte i vy

svetzeny.cz

Umí pochválit

A chváli často a rády. V životě už nějaký ten nevděk zažily a proto se snaží lidi ve svém okolí chválit. Udělá vám dobrý oběd, vymění žárovku, přivrtá poličku, vymaluje. To jsou všechno věci, za které ženy chválí. Neberou je jako samozřejmost, neberou partnera jako samozřejmost.

Jsou sebevědomé

Ve dvaceti jsou ženy posedlé svým vzhledem a nedostatky. Chtějí všechno hned. Ženy nad 40 let nejsou z těch, které by vypočítávaly kalorie každého snězeného jídla, svůj jídelníček si možná hlídají, ale nejsou kvůli tomu podrážděné nebo nevrlé. Vědí, že modelky jako z časopisu nebudou a užívají si, že je život baví.

Jsou upřímné

Dost bylo chození kolem horké kaše, dost bylo zamlčování toho, co vám vadí. Ženy v tomto věku jsou čestné a hlavně upřímné. Řeknou vám, kdy se chovají druzí hrozně, nebudou se hádat kvůli tomu, že se jejich partner ohlédl za jinou ženou, když se mu nechce mluvit, nebudou ho nutit. 

Ví, co jim sluší

A umí se obléknout tak, aby se cítily dobře a sebevědomě a taky pohodlně. Vědí moc dobře, jaký make-up jim sluší, vybírají si správné šperky. Pokud vědí, že jim nějaká barva nebo střih oblečení nesluší, prostě se s tím smíří. A díky tomu se cítí sebevědomě!

 

Zdroj článku