Přejít k hlavnímu obsahu

Anketa: Kdo je podle vás nejkrásnější pár českého showbyznysu? Hlasujte a vyberte ten nejhezčí

Info ikona
Tereza a Matyáš Ramba

Tereza a Matyáš Ramba

V českém showbyznysu je mnoho úspěšných a krásných lidí – a někteří z nich dokonce tvoří páry. Láska mezi nimi jen kvete, vypadají šťastně a spokojeně. Sympatie každého člověka jsou sice subjektivní, ale i přes to jsme pro vás připravili anketu, ve které můžete rozhodnout, který z párů českého showbyznysu je podle vás ten nejkrásnější. Vyhraje nějaký z nich na plné čáře?

Sara Sandeva & Jakub Prachař

Uznávaný herc a krásná herečka s balkánskými kořeny se setkali během natáčení seriálu Dvojka na zabití, kde ztvárnili hlavní role. Vznikla mezi nimi jiskra, která nevyhasla ani po skončení natáčení. Svůj vztah dlouho tajili, pravděpodobně kvůli složitému rozvodu, kterým si Jakub procházel se svou bývalou manželkou Agátou Hanychovou. Dnes již ale v očích veřejnosti patří neodmyslitelně k sobě a lidé s napětím očekávají jaký bude další vývoj jejich vztahu. Média jednu dobu spekulovala o možnosti, že by mohli oznámit očekávání děťátka. Tato informace se ale nepotvrdila a herec na to konto reagoval na sociálních sítích humorným obrázkem, na němž předstíral těhotenské bříško.

Tereza & Matyáš Ramba

Úspěšná herečka, která se do paměti diváků zapsala pod svým rodným jménem Voříšková, pečlivě střeží své soukromí. Identitu svého partnera, tanečníka a akrobata Matyáše Ramby, který je členem uskupení Losers Cirque Company, sdílela se svými fanoušky až po ročním vztahu. Poprvé se spolu veřejně objevili na premiéře filmu Po strništi bos. V roce 2019 oznámili svůj sňatek a o něco později, na podzim téhož roku, přivítali na svět svého prvního potomka, syna Mikoláše. O dva roky později se stali rodiči i druhého potomka, dcery Miry.

Anketa: 10 nejkrásnějších českých hereček současnosti. Hlasujte a vyberte tu nejhezčí podle vás

Krásné herečky jsou v každé zemi a Česko rozhodně není výjimkou. Přeci jen se říká, že české ženy a dívky patří mezi ty nejkrásnější na celém světě! Některé z nich by se z fleku mohly přihlásit do soutěže krásy. Hlasovat o tom, která je ta nejkrásnější česká herečka podle vás, můžete v naší anketě.
svetzeny.cz

Daniela Peštová & Pavol Habera

Jeden z nejstabilnějších dlouhodobých párů v českém showbyznysu spolu prožil už 23 let. Topmodelka a zpěvák se poprvé potkali v roce 2000 na filmovém festivalu v Karlových Varech. O dva roky později přivítali svou dceru Ellu Joy Annu, a o sedm let později přišel na svět syn Paul Henry. Nebyli to však jejich první potomci. Pavol už měl dceru Zuzanu z předchozího manželství, zatímco Daniela má syna Yannicka. Navzdory dlouholetému vztahu se nikdy nevzali. Oba prý sdílejí ten názor, že oficiální svazek nepotřebují.

Natálie Jirásková & Adam Mišík

Mladý pár se sice dal dohromady teprve v minulém roce, ale rychle jejich vztah poměrně rychle eskaloval. Po několika měsících spolu začali bydlet a jejich zamilovanost je více, než patrná. Natálie zdědila svou krásu po své mamince, slavné moderátorce Ivě Kubelkové, která vztahu své dcery se zpěvákem hluboce fandí. Adama bere jako součást rodiny. Vypadá to, že syn slavného hudebníka Vladimíra Mišíka se po letech divokého řádění konečně rozhodl usadit.

Anketa: Vyberte největšího favorita StarDance. Mezi tancujícími celebritami nechybí oblíbená Eva Samková nebo Ivana Chýlková

Po roční pauze se na televizní obrazovky opět vrací oblíbená taneční show StarDance. Sobotní večery na České televizi tak budou patřit boji o titul královny a krále tanečního parketu. Mezi deseti soutěžícími letos najdeme olympioniky, cukráře, ale i oblíbené herce. Kdo je váš favorit? Hlasovat můžete v naší anketě.
svetzeny.cz

Markéta & Patrik Děrgelovi

Herci se poprvé setkali během natáčení seriálu Cesty domů. Zpočátku se ale prý vzájemně moc nepřitahovali. Nicméně, Markétina krásná tvář utkvěla Patrikovi v paměti tak, že se mu o ní dokonce i zdálo. Proto se rozhodl jí zavolat a pozval ji na oběd. I když to na začátku nebylo jednoduché, dnes jsou manželé již čtyři roky a mají spolu dvě děti - sedmiletého syna Vavřince a dvouletou dceru Miru. Navíc se objevili společně i před kamerou, když hráli v seriálu Ordinace v růžové zahradě 2.

Monika & Leoš Marešovi

Slavný moderátor potkal svou osudovou lásku na svatbě jejich společného přítele, stylisty Filipa Vaňka. Ostatně, Leoš se o jejich prvním setkání zmiňuje i v písni jménem „Slib”. Podle jeho slov to byla láska na první pohled. Mareš má z předchozího manželství dva syny Jakuba a Matěje, spolu s Monikou pak loni přivedli na svět dcerku Alex.

Emma Smetana & Jordan Haj

Ačkoliv tvoří tito dva pár už patnáct let, nejsou oficiálně sezdaní. Perfektně spolu ale fungují jak v pracovním, tak osobním životě. Kromě kariérních úspěchů, které společně prožívají v hudební sféře, oslavují i osobní úspěchy – své dvě dcerky, Lennon a Ariel. Na veřejnosti spolu i po takové době působí jako čerstvě zamilovaní.

Prohlédněte si slavné páry a rozhodněte, který z nich je nejkrásnější
Zdroj článku