Přejít k hlavnímu obsahu

Anketa: 10 nejkrásnějších českých hereček současnosti. Hlasujte a vyberte tu nejhezčí podle vás

Info ikona
hana vagnerova

Hana Vagnerová

Krásné herečky jsou v každé zemi a Česko rozhodně není výjimkou. Přeci jen se říká, že české ženy a dívky patří mezi ty nejkrásnější na celém světě! Některé z nich by se z fleku mohly přihlásit do soutěže krásy. Hlasovat o tom, která je ta nejkrásnější česká herečka podle vás, můžete v naší anketě.

Který typ boduje u českých diváků?

​​Dle žebříčku, který je vytvořen na základě preferencí diváků se zdá, že v České republice preferujeme spíše jednoduché typy. Žena nemusí být nijak výrazně výstřední či neobvyklá; oblíbená je přirozená krása a jemné rysy obličeje. Důvodem, proč jsou právě tyto herečky tak v oblibě, je také jejich charisma a pozitivní energie, kterou vyzařují. Diváci tak mohou i přes obrazovky vnímat atraktivitu těchto žen a proto je mají rádi. Ano, sice se zde bavíme o vnější kráse, ale ta jak víme, není všechno. Stejně důležité je charisma a sympatie, které tyto ženy vysílají.

Mezi nejkrásnějšími herečkami z Česka je mnoho těch, které si zahrály v pohádkách. Právě v těchto rolích ukazují své dobré srdce a získávají si u diváků dobrou pověst. Následující žebříček těch nejkrásnějších hereček v Čechách je sestaven pouze na základě diváckých preferencí. To znamená, že se nemusí nutně shodovat s vaším názorem. Hlasujte v naší anketě a dejte hlas té, kterou považujete za nejhezčí vy.

Radikální proměna pohádkové Arabely: Z blondýnky Jany Nagyové je šmrncovní tmavovláska

svetzeny.cz

Tereza Ramba

Tereza Ramba, rodným jménem Voříšková, patří mezi naše nejvýznamnější herečky. Hraje nejen ve filmech, ale také v seriálech a divadle. Její herecká kariéra začala filmem Rafťáci. Od té doby v herectví exceluje – mohli jste ji vidět například ve filmech Bobule, Peklo s princeznou, nebo Vlastníci. Za roli paní Zahrádkové v posledním jmenovaném filmu získala Českého lva. Spokojeně žije s manželem Matyášem a jejich dvěmi dětmi.

Eva Podzimková

Eva Podzimková, rozená Josefíková, je nejen filmovou a divadelní herečkou, ale také dabérkou. Svůj hlas propůjčila třeba roli MJ ve filmech o Spider-Manovi, nebo Rey ve filmech Hvězdné Války. Co se týče hraní, mohli jste ji vidět například ve filmech Fair Play, Pojedeme k moři, či v seriálu Slunečná. Jejím manželem je scénárista Matěj Podzimek, se kterým má dceru Lotu.

Barbora Seidlová

Ačkoliv mnozí diváci znají Barboru Seidlovou z televizních obrazovek, herečka patří mezi ty, které upřednostňují hraní na divadelních prknech. Vidět jste ji mohli ve filmech Snowboarďáci, Havel, či Bolero. Její hlavní scénou je však momentálně Divadlo Bolka Polívky v Brně, kde také žije se svým přítelem.

Osudová láska hereckých legend: Jana Brejchová a Vlastimil Brodský byli jako oheň a voda, skvěle se doplňovali, dokud se se neobjevil mladší kolega

svetzeny.cz

Lucie Vondráčková

Lucie Vondráčková je sice především zpěvačka, ale věnuje se i herectví a dabingu. Úplně poprvé se před kamerou objevila již v devíti letech a od té doby je jednou z nejznámějších osobností Česka. Vidět jste ji mohli například ve filmech Snowboarďáci, Babovřesky, či Kvaska. Svůj krásný hlas propůjčila řadě různých rolí, jako například Al v seriálu Krok za krokem, nebo Aubrey ve filmu Ladíme!.

Linda Rybová

Linda Rybová se prosadila ve filmové adaptaci slavného literárního díla Kytice, kde excelovala v roli nešťastné dívky ve baladě Vodník. V současnosti je pravidelně k vidění v televizních seriálech, jako je například Ulice. Co se filmů týče, mohli jste ji vidět ve snímcích Úlet nebo Slečna Flintová. Žije s hercem Davidem Prachařem, se kterým má tři děti.

Jitka Čvančarová

Mezi nejkrásnější herečky v Čechách se řadí také Jitka Čvančarová. Překvapivé je, že vystudovala Střední stavební školu v Mělníku, ale poté se rozhodla splnit si svůj sen a nastoupila na JAMU na obor muzikálové herectví, kde získala titul magistr umění. Je velmi obsazovaná jak ve filmech, tak seriálech a v divadle. Znát ji můžete třeba ze snímku Střídavka, Hádkovi, nebo z divadelního představení Kleopatra. S manželem Petrem Čadkem má dvě děti.

Jak šel čas s Kordulou Stropnickou: Z nevýrazné holčičky se proměnila v oslnivou krásku, která miluje luxus

svetzeny.cz

Hana Vagnerová

Tato herečka patří mezi ty nejobsazovanější v poslední době. Krásná a sympatická Hana původně společně s DAMU studovala i vysokou školu ekonomickou. Kvůli časové náročnosti se ale studia na VŠE vzdala a rozhodla se pro hereckou kariéru, což se jí rozhodně vyplatilo. Do paměti diváků se zaryla především svými rolemi v seriálech Horákovi, Vyprávěj a On je žena. Mezi filmy, ve kterých jste Hanu mohli vidět patří například Milada, Matky nebo kontroverzní Hranice lásky

Veronika Khek Kubařová

Film, který Veroniku Khek Kubařovou proslavil je komedie Rafťáci. Objevila v mnoha pohádkách, divadelních představeních a zazářila i v několika televizních seriálech. Mezi nejvýznamnější filmy, ve kterých se objevila, patří Ženy v pokušení, Tři bratři, nebo Ženy v běhu.

Veronika Arichteva

Veronika Arichteva, rodným jménem Nová, od dětství snila o kariéře herečky. Už jako malé dítě si zahrála v pohádce Jezerní královna. V současné době se objevuje v televizních seriálech a kromě herectví se také věnuje moderování pořadu 3v1, který spolu s Nikol Leitgeb a Martinou Pártlovou uvádí. Vidět ji můžete i na divadelních prknech, kde se každý rok objevuje na Shakespearovských slavnostech.

Alice Bendová

Alice Bendová původně ke kariéře herečky vůbec neinklinovala. Absolvovala uměleckoprůmyslovou školu a poté pracovala jako prodavačka v galerii. Její cesta k herectví začala poté, co se setkala s fotografem Jadranem Šetlíkem, který ji přivedl k modelingu. Postupem času se začala věnovat herectví, což se stalo stálou součástí její kariéry. Mezi nejznámější filmové a seriálové počiny, ve kterých se objevila, patří Báječná léta pod psa, Slunečná, nebo Špindl 2.

Hlasujte a vyberte nejkrásnější českou herečku

Podívejte se na nejkrásnější české herečky současnosti
Zdroj článku