Přejít k hlavnímu obsahu

Přirozená dokonalost: ani nepoznáte, že máte make-up!

Trendem poslední doby je přirozené líčení, které zakrývá nedokonalosti a zároveň zvýrazňuje vaše přednosti. Potřebujete tak krycí make-up, který je zároveň tak lehký, že zapomenete, že ho máte.

Nenechte se ale zmýlit, to co vy považujete za nedostatek, může vaše okolí vidět jako váš poznávací znak. Schovávejte tedy jen skutečné nedokonalosti, jako jsou červené pupínky nebo kruhy pod očima. Pokud se však i s nimi cítíte báječně, nemaskujte ani ty! Líčení à la „no makeup look“ začíná u svěží pleti, která je sjednocená, ale stále dovoluje prosvítat roztomilým pihám a jedinečným znamínkům. Sáhněte proto po takovém make-upu, který vám na pleti vytvoří lehkou vrstvu, která splyne s tváří tak, že ho po celý den neucítíte.

TIP: Unikátní dlouhotrvající make-up Infaillible od L’Oréal Paris spolehlivě překryje veškeré nedokonalosti a zanechá obličej bezchybně vypadající až po dobu 24 hodin! Díky nové technologii, založené na molekulách kyslíku, ještě lépe splyne s pletí a nezatíží ji, jako jiné běžné make-upy.

Základ hotový, jak dál?

Na pudr zapomeňte, výjimku tvoří pouze majitelky opravdu mastné pleti, které se bez pudru prostě neobejdou. Na tváře stačí nanést trochu tvářenky v broskvovém nebo růžovém odstínu a přidat řasenku. Žádné líčení není kompletní bez upraveného obočí, proto sáhněte ještě po stínech, kterými chybějící chloupky dokreslíte. Stíny působí přirozeněji než tužka na obočí, vyzkoušet můžete také pomádu, která spojuje výhody tužky a pudrových stínů. Třešničkou na dortu jsou rty, které zahalte do průhledného lesku nebo balzámu na rty. Voilà – máte hotovo!