Přejít k hlavnímu obsahu

Lucie Vondráčková přišla o své pověstné kadeře. Dlouhé háro zpěvačce nahrazují příčesky

Chlubí se cizím peřím. Říká se, že vlasy jsou korunou krásy. U Lucie Vondráčkové (43) to v posledních letech platilo dvojnásob. Zpěvačka se pyšnila rozevlatými vlnami do půli zad nebo vyčesaným culíkem z hustých vlasů. Nyní ale prozradila, že kadeře jsou pryč a dlouhé vlasy jsou různé příčesky.

Razantní vlasová proměna Terezy Brodské. Nová barva, šmrncovní sestřih a herečka omládla o několik let

Celý život byla Tereza Brodská (55) brunetkou až černovláskou a když už chtěla na sobě něco změnit, vlasy zkrátila nebo si přistřihla ofinu. Všechny tak nyní herečka velmi překvapila blond přelivem, který jí neskutečně sekne a navíc ubírá i léta. Může za to nová role nebo už byl čas na radikální proměnu?
svetzeny.cz

Mladistvý vzhled si Lucie zachovávala právě záplavou hustých vlasů a vypadala tak stále jako holčička, která v 90. letech zpívala o příchutích marmelády. Ale vzhledem k tomu, že Vondráčková není jen zpěvačkou, ale občas ráda zabrousí do filmové či divadelní branže, tak si kvůli nové roli nechala pořádně přistřihnout svou chloubu.

Nejmenší oběť

Nově Lucie zkouší divadelní hru Hračička a na čtenou zkoušku dorazila s podstatně kratšími vlasy staženými do skromného culíčku. ‚‚Kvůli roli jsem se před časem nechala ostříhat, ale vlasy už pomalu rostou,” přiznala zpěvačka webu Blesk.cz. Příčesky si tak nechává přidělávat pouze na společenské akce, ale v soukromí si dopřává ležérnost. ‚‚Tohle je to nejmenší, co pro roli obětuji, daleko horší je, když se v roli musím vyrovnávat s něčím, co jsem prožila a co mě bolí,” doplnila Lucie s tím, že prkna, co znamenají svět ji v poslední době oslnila. 

Falešné lesbické duo t.A.T.u. po letech: Jak dnes vypadají slavné krásky?

Ruská dvojice t.A.T.u. byla hudební skupina, která vznikla v roce 1999. Tvořilo ji duo tvořené zpěvačkami Julijí Volkovou a Lenou Katina. Skupina se stala známou díky svému kontroverznímu obrazu a textům písní, které často odkazovaly na sexuální témata a provokativní image. Jak vypadají slavné rebelky dnes?
svetzeny.cz

Zpívající herečka nebo hrající zpěvačka?

Kdo by si ale myslel, že pěveckou kariéru odsunula na druhou kolej a bude se naplno věnovat pouze herectví, je na omylu. ‚‚Zpívání jsem nepověsila na hřebík, dokončuji nové album, které zanedlouho pokřtím,“ dodala Vondráčková, jenž má teď konečně zase šťastné období. Dlouho se vzpamatovávala z  rozvodu s hvězdným hokejistou Tomášem Plekancem (40), až nakonec zakotvila v náručí zápasníka MMA Zdeňka Polívky (24). Zdá se, že vztah s mladším ‚‚zajíčkem” Lucii svědčí a daří se jí vše, na co sáhne. 

Lucie Vondráčková v průběhu let
Zdroj článku