Přejít k hlavnímu obsahu

Jak šel čas s Kordulou Stropnickou: Z nevýrazné holčičky se proměnila v oslnivou krásku, která miluje luxus

Dávno pryč je roztomilá dívenka s brýlemi, o které se někteří lidé vyjadřovali až hanlivě. Kordula Stropnická (18) oslavila plnoletost a všem předvedla, že pořekadlo o ošklivém káčátku, ze kterého se stane nádherná labuť, u ní platí dvojnásob.

Narodila se do slavné rodiny. Maminkou je herečka Veronika Žilková (61) a tatínkem herec a bývalý velvyslanec v Izraeli Martin Stropnický (66). Od mala tak byla pod drobnohledem, kam se budou ubírat její kroky. 

Herectví Kordulu nenadchlo

Většina lidí si Kordulu pamatuje jako malou blondýnku s brýlemi a naducanými tvářičkami, kterou maminka brala všude na akce. Dostala ji i do filmu, když byla tehdy desetileté Kordule nabídnuta role v béčkovém snímku Jak se zbavit nevěsty. „Můj sen to nebyl. Mě to nebaví. Baví mě tancování a koně. Mám takového malinkého koníka, takže nedokážu říct, co mě baví víc. Ale když si v něčem zahraju, tak mi to nevadí,“ prozradila Kordula deníku Blesk s tím, že motivací byl rozhodně honorář, za který si pořídila zmiňovaného poníka. Jezdectví se ostatně dospělá slečna věnuje dodnes a v sedle slaví jeden úspěch za druhým.

Pod vlivem mámy a sestry

Jako dospívající dívka Kordula pozornost médií nevyhledávala a sem tam se jen objevila na sociálních sítích sestry, Agáty Hanychové (38). Mnozí si tak možná naivně mysleli, že bude povahou po tatínkovi, který nepotřebuje být ve středu dění, jako Veronika či Agáta. Ovšem to by musela být slepá a hluchá. Samozřejmě, pozornost je někdy celkem příjemná, navíc, když máte co ukázat. A to Kordula rozhodně má.

Mohlo by se vám líbit

Čerstvě zadaná Agáta Hanychová promluvila, jak to mají nyní se Soukupem. Začíná se mluvit o výši alimentů

Agáta Hanychová (38) rozhodně neztrácí čas. Jen pár týdnů po rozchodu století s láskou Jaromírem Soukupem má Agáta nového partnera. Nezklamala tak ty, kteří tvrdili, že influencerka jednoduše nedokáže být sama a bude si hledat okamžitě náhradu. Agáta nyní promluvila i o tom, jaké panují po rozchodu se Soukupem vztahy.
svetzeny.cz

Zrodila se kráska

Před dvěma lety všechny odzbrojila, když dorazila s mámou na závěrečný večírek karlovarského festivalu. Stačilo, aby si Kordula oblékla průhledné, ale velmi slušivé šaty, vytvořila jednoduchý účes, vše doplnila decentním líčením a nádherná slečna byla na světě. Tehdy ještě pózovala trochu rozpačitě, ale to se pod taktovkou slavnější sestry rychle změnilo a nejmladší z dětí Žilkové je najednou vidět na každé akci, kde se něco děje. 


 

Mohlo by se vám líbit

Kordula Stropnická to jako celebrita schytává ze všech stran. Fanoušci běsní a vinu dávají Žilkové

Kordula Stropnická (17) pocházející z rodinného klanu, který miluje pozornost bulváru, zažívá těžké chvíle. Fanoušci na ní nenechávají nit suchou a svoje mají co říct i k její mamince Veronice Žilkové (61). Výchova, kterou údajně předává svým dcerám, je podle nich otřesná. Co dál herečce vzkazují?
svetzeny.cz

Na muže Kordula nezanevřela, přítel je v balíku

Na veřejnosti se objevuje s poměrně dobře zabezpečeným přítelem Damianem, s nímž si už více než rok vychutnává luxusní cestování a parádní dárečky. Naštěstí tak nezanevřela na mužské pokolení po tom, co se provalila Stropnického nevěra a Žilková plivala na svého manžela jed všude, kudy chodila. Zraněná žena umí být dost zákeřná, to je všeobecně známo. Takže zatímco Stropnický mlčel, Veronika na něm nenechala nit suchou. Naposledy si přisadila ohledně jeho financí, kdy všem prozradila, že si herec přijde měsíčně až na 480 tisíc korun.

Důchod Žilkové na výdaje nestačí, takže musí pracovat

Z nich také Žilová požaduje alimenty na Kordulu, která se údajně s tátou rok neviděla. ‚‚Musím živit Kordulku a její dva koně, nemohu žít ze svého důchodu, který mi nepokryje ani platbu za plyn. Platím tolik, že na to ten důchod nestačí. Takže musím chodit do práce,” vypočítávala Žilková pro Super.cz, že by ráda byla hlídací babičkou nejmladší vnučce, ale složenky se zkrátka neptají. Kde je skutečně pravda, vědí jen exmanželé, ale jak může být dnes už plnoleté ženě, když neustále poslouchá a čte zla o tatínkovi, navíc z úst maminky…

Nevěra je samozřejmě špatná věc, ale propírat to pořád dokola na veřejnosti už trochu vypovídá o charakteru člověka. Snad si tak Kordula nebude brát příklad z takového chování a o Agátině vztazích a třech tatíncích jejích dětí ani nemluvě. 

Tak šel čas s Kordulou, od malé holčičky po dospělou ženu
Zdroj článku