Přejít k hlavnímu obsahu

Koho nebrat: 7 typů špatných milenců

Představíme vám muže, s nimiž si nejspíš v posteli moc radosti neužijete. Jestli se jim dokážete vyhnout a najít si někoho lepšího, to už necháme na vás.

1. Přehnaný snaživka

V posteli se snaží ze všech sil, ale na vás jeho přílišná horlivost působí jako ledová sprcha. Je jako pilný školák, který pečlivě vypracovává domácí úkoly a nechce udělat jedinou chybu. Čím více se vás snaží přivést k orgasmu, tím méně vás to baví. Zkuste v posteli převzít iniciativu vy.

2. Naivní neználek

Myslí si, že se vám „to“ náramně líbí, zatímco vy se už nemůžete dočkat, až to skončí. Jak svého naivku vychovat? Naznačte mu či přímo ukažte, co vás v posteli rajcuje. Nestyďte se a přiznejte, co máte ráda, i to, 
co zrovna nemusíte.

3. Hrozný sobec

V posteli myslí pouze na sebe a vás vnímá jen jako nenáročný doplněk. Je to egoista a křivák, kterému nemůžete věřit. Milování s ním se vám nikdy líbit nebude. Utečte před ním.

4. Nudný patron

Není s ním zábava, ničím vás nepřekvapí a vůbec vás nepřitahuje. Pak je jasné, že ze sexu nehýříte nadšením. Tady už nemáte co zlepšovat. Vyměňte ho za zábavnější model.

5. Šílený kritik

Je věčně nespokojený. Pořád mu na vás něco vadí. Otázkou je, zda po jeho věčných výtkách máte na milování ještě chuť. Nejste přece „splachovací“. Pošlete ho k šípku a najděte si jiného.

6. Mluvka a nestyda

Místo něžné mazlivé předehry se od něj dočkáte vodopádu hanbatých slov a vulgarit. Padají z něj nestoudnosti, které slyšet nechcete. Řekněte mu, ať raději mlčí a miluje se beze slov.

7. Ustavičný kontrolor

Pokud se snaží být v ložnici pod maximální kontrolou, sex si neužije on ani vy. Základem erotických radovánek je nespoutanost a přirozenost. Vysvětlete mu, že milostné hrátky jsou zábava, nikoli smrtelně vážná věc.

Foto: Depositphotos (1)