Přejít k hlavnímu obsahu

Seriál Ranč U Zelené sedmy po letech: Oblíbený fešák Štěpán skončil u filmů pro dospělé, po Matějovi se slehla zem

Na konci devadesátých let slavil seriál největší úspěch. Vtipné příhody rodiny Kudrnových na jejich statku bavily všechny věkové kategorie. Prim hráli především dětští představitelé. Seriálový Štěpán chvilku u filmu zůstal, ale ve zcela jiném, šokujícím žánru.

Mohlo by se vám líbit

Kam zmizely oblíbené české hvězdy z 90. let? Zavrhly média, balancují na hranici zákona, nebo si vychutnávají zasloužený důchod

Když začala vysílat televize Nova a poté dnešní Prima, vtrhla na obrazovky plejáda neokoukaných tváří, které diváci milovali. Co dnes dělá Pavel Poulíček (48), Nicol Lenertová (48) a další hvězdy? Většina z nich v tichosti zmizela ze scény a někteří měli i problémy se zákonem.
svetzeny.cz

Když se v roce 1998 objevil na obrazovce Marián Beník (39), jenž ztvárnil roli dospívajicího Štěpána, všichni mu předurčovali zářnou kariéru. Už tehdy měl rysy pořádného fešáka, který v dospělosti bude lámat srdce žen na potkání. Svým vzhledem opravdu okouzloval, ale ve filmech pro dospělé!

Bystrý a slušný chlapec

Nejednalo se ovšem o příběh instalatéra, který přijde opravit kohoutek rozjařené paničce v domácnosti. Mariánův výkon si pochvalovali pánové na gay stránkách. S šokující informací přišel slovenský web cas.sk. Velké rozčarování nad mladíka novou kariérou neskrývala ani seriálová babička Jana Štěpánková (†84). ‚‚To není možné, to není pravda. To mi k němu nepasuje,” uvedla tehdy herečka. ‚‚To musí být nějaký podvrh, nevěřím tomu. Byl to vždy bystrý a slušný chlapec,” dodala Štěpánková, která byla ve své roli svérázné členky rodiny nezapomenutelná.

Trenky dolu 

Podle slovenského webu si Beník nahotu před kamerou pořádně vychutnával a rozhodně se za své přednosti nestyděl. ‚‚Trenky dolu, otoč se ještě takto z druhé strany, zatáhni svaly, …“ uvedl cas.sk některé úryvky, které zaznívaly během natáčení scén pro dospělé. To se psal rok 2009.

Mohlo by se vám líbit

Jaro Slávik a jeho kariéra ve filmech pro dospělé: Po provalení musel brát antidepresiva. Jeho otevřená zpověď vás překvapí

Porotce oblíbené soutěže Česko Slovensko má talent Jaro Slávik (48) promluvil o své minulosti a deníku Blesk svěřil svoje nejniternější pocity i následky, které ho čekaly poté, co se jeho „herecká“ kariéra provalila do médií. Jak zvládal extrémní nápor a zájem novinářů? A jak zpětně hodnotí své účinkování ve filmech pro dospělé?
svetzeny.cz

Po bratrech se slehla zem

Díky svým experimentům v porno branži přišel ale Marián o další filmové či seriálové nabídky. Producenti od něho dávali ruce pryč. Beník vystudoval stavební fakultu v Ostravě, ale jestli se oboru věnuje není známo. Ani jeho herečtí kolegové o něm nemají žádné informace a to spolu strávili na natáčení seriálu skoro deset let. Dalším z členů lehce trhlé rodinky byl nejmladší Matěj, jehož si zahrál Pavel Zedníček. Po roztomilém klučinovi se ale doslova slehla zem. 

Elis herectví nenadchlo

Trio sourozenců doplnila Irena Škarková (43). Dnes už vdaná paní Kratochvílová ztvárnila postavu krásné Elišky, které nikdo neřekl jinak, než Elis. V seriálu hrála až do svých 25 let, ale herectví ji neučarovalo natolik, aby v něm pokračovala. Vystudovala marketing a v současné době pracuje v mezinárodní firmě, jež se věnuje polepu a stylingu automobilů. Maminka dvou děti neztratila nic ze svého půvabu a žije poklidným rodinným životem ve Zlíně. 

Mohlo by se vám líbit

Kvíz: Honzíkova cesta nebo Fimfárum. Uhádnete knihy vašeho dětství pomocí krátké ukázky?

Pamatujete si ještě na knihy vašeho dětství? Milovali je všichni, často jste se s jejich příběhy ztotožnili a díky nim bylo dětství zase o kus krásnější. V knihách jste se mohli toulat s malým Honzíkem po vesnici a objevovat s ním spoustu nového nebo se snažit opravit letoun s opuštěným letcem. Poznáte knihy dětství z krátké anotace? Vyzkoušejte své znalosti v našem testu.
svetzeny.cz

Hvězda se zrodila ve dvanácti letech

Přesto, že všechny Kudrnovic děti ve skutečnosti skončily úplně jinde, než u herectví, zrodil seriál velkou hvězdu - Patricii Pagáčovou (34), za svobodna Solaříkovou. Do rozjetého seriálu naskočila herečka ve dvanácti letech. ‚‚Tehdy jsem to vůbec nevnímala jako práci, ale za odměnu. Byly to nejlepší prázdniny a hrozně jsem si to užila,” řekla Pagáčová webu kafe.cz. Narozdíl od svých kolegů si nenechala ujet rozjetý vlak a dnes snad není nikdo, kdo by sympatickou blondýnku neznal. Mimimálně z nekonečné Ulice jako Terezu Jordánovou v úplných začátcích. Dnes už si herečka role pečlivě vybírá a je také velmi aktivní v jakékoliv dobročinné činnosti pro pejsky. 

Zobrazit příspěvek na Instagramu
Mnohdy vtipné příběhy Mariána a ostatních členů rodiny si diváci zamilovali.
Zdroj článku