Přejít k hlavnímu obsahu

Patricie Pagáčová oslavila dva roky od zásnub na stejném místě. Přibyli akorát dva členové rodiny

Info ikona
Patricie Pagáčová

Patricie Pagáčová (32) se podělila s fanoušky o dojemný moment. Sdílela s nimi dojemnou fotografii, na které prozradila, že se byla na podívat na místo, kde byla před dvěma lety požádána o ruku.

Herečka Patricie Pagáčová a dramaturg Tibor Pagáč (29) se zasnoubili před dvěma lety a herečka prozradila svým fanouškům, že se byla na místě "činu" podívat. Ovšem už ne ve stejném složení, jako když řekla své "ano". 

Vzpomínky na zásnuby

"Zasnoubili jsme se po sedmi měsících, o ruku jsem požádal 28. října. Odporné počasí, pršelo a já ji vzal na výlet s překvapením, což měla být vyjížďka na koních a následná žádost. Jeli jsme kolem Chuchle a Páťa řekla, že v takovém počasí je nejhorší jet na koni, což mě dost znejistilo, že překvapení se nesetká s nadšením a žádost neproběhne. Jenže jsem věděl, že následující měsíc má divadlo a další příležitost se naskytne až zadlouho," prozradil pro idnes.cz Tibor Pagáč.

V rozhovoru pro idnes.cz Patrie prozradila, že zásnuby, díky lehkým náznakům, tušila: "Napadlo mě, že se možná chystá žádost o ruku, protože nebyl úplně nenápadný, a navíc to věděla moje máma, která taky neuměla být nenápadná. Ale pořád jsem si říkala, že je to asi blbost. Když jsme tedy jeli na výlet s překvapením a vyklubala se z toho vyjížďka na koni, věřila jsem, že to už je opravdu všechno. Takže když najednou v lese na procházce poklekl a zeptal se, opravdu mě to překvapilo."

Zpátky na místě

Patricie Pagáčová sdílela fotografii se svým manželem, dcerkou Bibianou a pejskem Čolkem. K fotce jednoduše napsala: "Zpět na místě činu ??tentokrát však o 2 členy víc ? Bibi a Čolka ??"

Gwyneth Paltrow odhaluje, že málem zemřela při narození dcery Apple Martin

svetzeny.cz

Neuvěřitelné proměny celebrit, které se nebály ukázat světu s novým pohlavím

svetzeny.cz