Přejít k hlavnímu obsahu

Alice Bendová pobavila fotkou z rodinného archivu: Ze slečny s ‚‚dekou na hlavě” se stal český symbol krásy

Všeobecně se ví, že má Alice Bendová (49) velký smysl pro humor a umí si udělat legraci i sama ze sebe. Herečka se nyní pochlubila retro snímkem s ‚‚dekou na hlavě”, na kterém bychom jen těžko hledali vnadnou krásku. Ostatně podívejte se sami, jak to herečce slušelo.

Zlaté devadesátky prosluly účesem tzv. vpředu byznys, vzadu party a kdo neměl na hlavě tento šílený rozcuch, jakoby nebyl. Alice šla samozřejmě s dobou a teď se pochlubila vtipnou fotkou.

Na deku jsem byla hrdá

Černobílým retro snímkem Bendová všechny pobavila. ‚‚Dovolte, abych se Vám představila. Jmenuji se paní Alice Jágrová,” napsala herečka s humorem sobě vlastním. ‚‚Tyhle deky se prostě nosily a já jsem na ní byla patřičně hrdá,” dodala Alice a nezapomněla zmínit příjmení našeho nejznámějšího nositele  ‚‚slušivého” účesu Jaromíra Jágra (51), jenž byl jeho poznávacím znamením nejen na ledě. Legendárního hokejistu zdobil mullet mnoho let a věřil, že v dlouhých vlasech je jeho síla. 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Výstavní poprsí

Naštěstí Alice o pár let později nelichotivé háro shodila a vyloupla se v pořádnou kočku. Do povědomí především pánských diváků se dostala rolí ve filmu Báječná léta pod psa (1997), kde se nebála odhodit svršky a celému světu ukázala výstavní poprsí. Přes noc se z Bendové stal sex symbol a její snímky zdobily nejednu garáž nebo pokoj dospívajících chlapců. Studem ostatně herečka rozhodně netrpí a drsnější nahé scény předvedla ve filmu Sametoví vrazi (2005). Ctitelé ale mají smůlu.

Celebrity, kterým nahota není cizí. Orlando Bloom vystavil své pozadí v Česku, Emily Ratajkowski se fotí nahoře bez. Co ukázaly další hvězdy?

Nahota je hlavním tahounem na sociálních sítích a světové i české celebrity jsou si toho dobře vědomy. Které celebrity propadly trendu dráždivých sexy fotek a těší tím široké publikum na sociální síti Instagram?
svetzeny.cz

Blboun nejapnej

Herečka je šťastně zadaná s o dvanáct let mladším partnerem Michalem Topolem (37), od něhož se dočkala i žádosti o ruku. „To ti to trvalo, ty můj blboune nejapnej,“ napsala Alice ke snímku z ledna 2021, kde se jí na prsteníčku blyští nádherný prsten. Ovšem se svatbou zamilovaná dvojice nijak nespěchá a vychutnává si život plnými doušky. Ať cestováním nebo dovolenými na ostrově Tenerife, kde má herečka apartmán a pravidelně zásobuje své obdivovatele fotkami parádní postavy jen v plavkách.

Alice patří k našim nejkrásnějším herečkám
Zdroj článku