Přejít k hlavnímu obsahu

FOTO: Diamant není třeba! Zásnubní prsteny za hubičku, které si zamilujete

Svatba není o penězích. Když někoho milujete a ten někdo miluje vás, máte něco, co si za peníze nekoupíte. Důkaz lásky v podobě zásnubního prstenu pak nemusí stát majlant. Mrkněte na levné varianty diamantových prstýnků, které udělají radost každé ženě.

Měsíční kámen léčí

il_570xN.973016032_q5u7

Kromě toho, že barva kamenu je prostě nádherná, je prý tato hornina často využívaná v alternativním léčitelství – říká se, že s sebou přináší emoce a podporuje vnitřní sílu. Tento je vyroben z recyklovaného 14karátového zlata. Kupujte zde.

Pro milovnice přírody

9170b0YZJUL._SY500_

Surový a neopracovaný prstýnek je určen pro bohémy, kteří milují život. Krystal s minidiamanty zasazenými v růžovém zlatě se navíc pyšní certifikátem, že pocházejí z nekonfliktiních zemí. Kupujte zde.

Safírový pro jemné duše

ila_sapphire

Sourozenecké duo šperkařů vymyslelo skvělý nápad – vedle klasických diamantových prstýnků vytvořili dostupnější kolekci zlatých prstýnků s barevnými kameny. Jednoduchý kroužek se třemi safíry potěší romanticky založené dívky. Kupujte zde.

Srdce řekne víc než tisíc slov

il_570xN.854857430_12lz

Pro někoho možná kýč, pro druhé zas láskyplné gesto. Který symbol si spojíte s láskou víc než srdce? Kroužek s opálem vám pošlou až ze Slovinska. Kupujte zde.

Originalita nade vše

il_570xN.1073492502_btiz

Pokud chcete prsten, který je osobitý a nevypadá, že ho vyrobili jako jeden z mnoha stejných, pak je tento měděný s akvamarínem přesně pro vás. Nezaměnitelný kousek na každém prstě vynikne. Kupujte zde.

Čím víc třpytek, tím víc...

www.klenotyaurum.cz

Kdo si potrpí na blýskající se šperky, pro něj je tento prstýnek z Klenotů Aurum splněným snem. Prsten se syntetickými kameny je doslova za hubičku, a přitom udělá tolik parády. Kupujte zde.

Elegance na prvním místě

gentle_passion___prsten_ag_925rh_6636

Jemné přírodní perle v kombinaci s českým křišťálem, to je sázka na jistotu elegance a noblesy. Tenhle navíc disponuje nastavitelnou velikostí, a tak je vhodný pro muže, kteří si nejsou zrovna jistí velikostí prstu své nastávající. Kupujte zde.