Přejít k hlavnímu obsahu

5 sexy hotelů jako z Padesáti odstínů temnoty

Červené koberce, fotografie s akty na stěnách či vana pro romantickou koupel ve dvou hned u postele. To vše a ještě mnohem více najdete v hotelech pro dospělé. Hotelový vyhledávač trivago.cz přináší 5 neuvěřitelně sexy hotelů, kde se rozehrávají ty nejtajnější fantazie a kde by se mohli začít červenat dokonce i čtenáři „50 odstínů“. Načerpejte inspiraci v pokojích se zrcadly nad postelí i vybavením pro svůdný pole dance.

1. Hotel Amour, Paříž, Francie

Hotel Amour se nachází v centru romantické Paříže, a to jen deset minut chůze od známého kabaretu Moulin Rouge ve čtvrti Pigalle. Tématem tohoto butikového hotelu je láska a erotika a všechny předměty a nábytek pocházejí z 50. a 60. let. Chodba s černými zdmi vede do dvaceti pokojů, které byly navrženy význačnými umělci.

Amour_pokoj_1

Tento hotýlek najdete snadno – hledejte růžový neonový nápis „Amour“. Na své si zde přijdou všechny vaše smysly – hotel je slavný také pro svou restauraci s krásnou zahrádkou s židlemi z padesátých let, kam se chodí najíst také sami Pařížané. Navíc se ve čtvrti Pigalle nachází kromě nočních podniků a sex shopů také Muzeum erotiky.

2. Crazy Bear Beaconsfield, Beaconsfield, Velká Británie

Crazy_Bear_Beaconsfield_Suite_Ten

Za čtyřicet minut autem se dostanete z centra Londýna do hotelu Crazy Bear Beaconsfield. Budova hotelu pocházející z patnáctého století byla zachována, ale prošla rozsáhlou rekonstrukcí a nyní si zde hosté mohou dopřávat luxusu, který by učaroval i panu Greyovi. Dekadentní tmavé pokoje se zlatými a červenými akcenty, disponující kovovou vanou a okázalými závěsy ve stylu viktoriánské éry promění ve skutečnost i ty nejtajnější fantazie.

ČTĚTE TAKÉ: Sexuolog Pastor: Ženy nechtějí sado-maso, ale dominantní muže

3. Seven Hotel, Paříž, Francie

Seven_Absolute_Levitation_Room

Další „sexy“ hotel najdeme opět v Paříži – tentokrát vedle Latinské čtvrti kousek od známé (a jedné z nejstarších ulic) Rue Mouffetard. Hotel Seven nabízí sedm unikátních apartmá – jako v sedmém nebi si budete připadat v apartmá Eden s postelí s bílými nebesy. Pokud byste chtěli zúročit hodiny pole dance, zkuste apartmán „Kabaret“ s taneční tyčí. Pokud by to nestačilo, nabízí hotel za příplatek také Lovebox.

4. Hotel Pelirocco, Brighton, Velká Británie

Pelirocco_LoversLair_koupelna

Hotel Pelirocco v centru Brightonu nabízí svým hostům devatenáct velice různorodých tematických pokojů, které budou odpovídat jejich potřebám. V některém se nachází oválná postel, jinde na ně čeká obrovské zrcadlo na stropě, v dalším pro změnu taneční tyč. Chcete-li soukromí, zamluvte si apartmá „Lovers Lair“ s vlastním vstupem z ulice a vybavením pro pole dance. Vyzkoušet můžete také pokoje „Japanese Love Hotel“ či „Pin-up Parlour“ – ten druhý je kombinací hollywoodského glamouru s brightonským kýčem. V „Nooki“ čeká inspirace v podobě sexy stolních her pro páry. Pokud chcete někoho překvapit, hotel nabízí profesionálního fotografa pro boudoir fotografie.

5. Hotel Vice Versa, Paříž, Francie

Vice_Versa_spolecny_prostor_2

Znáte sedm smrtelných hříchů? Smilstvo, pýcha, lenost, nestřídmost… tak přesně takové názvy nesou také pokoje pařížského hotelu Vice Versa, kde je každé patro zasvěceno jinému hříchu. Nebojte, nečekají tu na vás tresty, ba naopak – každý pokoj je vytvořen tak, abyste si „hříchy“ co nejvíce užili. Zrelaxujte po namáhavé prohlídce velkoměsta pod nebesky modrým stropem, kde všechny vaše starosti odnesou křídla motýlů (v pokoji „Lenost“). V růžovočerném pokoji s fotografiemi aktů a ženskými siluetami můžete snadno ztratit zábrany a dopřát si opravdovou rozkoš. Všechny pokoje navrhla francouzská návrhářka luxusního spodního prádla Chantal Thomass.

Zdroj: trivago.cz