Přejít k hlavnímu obsahu

Co se odehrává za zavřenými dveřmi na swingers party: Nekontrolovatelné orgie, nebo pravidla a diskrétnost

O těchto večírcích pro dospělé koluje mnoho nepravdivých informací. Všichni si většinou představují hromadné orgie, kde nevíte, komu v kupě těl patří pravá či levá noha. To je ale naprostý nesmysl. Intimní hrátky se většinou odehrávají za zavřenými dveřmi, kam ovšem můžete nahlédnout, nebo se přidat. Nikdo vás ale do žádné akce nenutí a už vůbec nemusíte při příchodu odhodit šaty a promenádovat se nazí.

Swinging je založen na principech souhlasu a otevřené komunikace. Návštěvníci upřímně diskutují o hranicích, pravidlech a očekáváních, se kterými na takový dýchánek přišli. Samozřejmostí je soukromí a diskrétnost. Místo a podrobnosti o party jsou obvykle důvěrné, aby byla chráněna identita účastníků.

Swingers party: Dobrodružství a zvědavost 

Za zážitky a inspirací chodí lidé z různých důvodů. Na swingers večírcích tak můžeme potkat páry, které mají rádi dobrodružství, nebo chtějí trošku okořenit svůj vztah. To ale vyžaduje velkou dávku tolerance a jasně daná pravidla hry. Další skupinou jsou jednotlivci, kteří zkrátka nehledají dlouhodobé vztahy a na party si můžou vyzkoušet vše, co kdy chtěli. Samozřejmě svou roli hraje i zvědavost, jak to na takových akcích chodí a buď po pár minutách návštěvníci prásknou dveřmi, nebo naopak začnou poznávat všechna tajemná zákoutí a lákadla. 

Sex může být po přechodu ještě lepší než ve třiceti. Takto si ženy po 50 zesílí sexuální prožitek

I když se všeobecně menopauza prezentuje jako strašidelné období v životě ženy, kdy končí všechno hezké, vůbec to tak být nemusí. Na tenhle mýtus zapomeňte! Kupříkladu sexuální aktivity si můžete užívat i nadále, ať už máte partnera nebo třeba ne. Všechno je totiž jen o nastavení ve vaší hlavě.
svetzeny.cz

Vytyčení si hranic

Každá swingers party je jiná a má vlastní soubor pravidel a etikety, které tak mohou zahrnovat respektování hranic, udržování přátelské a nikoho neodsuzující atmosféry a pokyny pro praktiky bezpečného milování. Možná to zní nelogicky, dospělí lidé přece ví, jak se chránit, ale jde spíš o to, pokud jsou návštěvníci vyznavači drsného až BDSM sexu. Pak je potřeba si říci hranice a v některých případech i nastavit heslo, při jehož vyřčení druhý partner přestane se vším, co právě dělá. 

Proměnte sny v realitu

Je důležité si uvědomit, že účast na swingers party je zcela svobodným rozhodnutím a měla by být založena na vzájemném respektu. Samozřejmě očekávání se mohou značně lišit od reality, takže je vždy lepší jít na party, kterou vám někdo doporučí, než slepě vyzkoušet první, která se vám objeví ve vyhledávači. Rozhodně si ale před návštěvou vášnivého večírku pořiďte hezké spodní prádlo. Budete se cítit skvěle a možná pak budete i odvážnější v proměně svých snů v realitu. 

Zdroj článku