Nečekaný, experimentální, přímý i na usmířenou: Zná vaše ložnice všechny podoby sexu?

Studie dokazují, že ženy potřebují často k dosažení orgazmu méně času, než se předpokládalo. Rychlovku můžete brát ale i jako příjemnou předehru. Představte si, že si ji vychutnáte chvilku před tím, než přijde návštěva. Jen co hosté odejdou, můžete v klidu pokračovat. Mezičas bude nepochybně také vzrušující, stačí se na sebe přes stůl podívat a oběma vám bude jasné, na co právě myslíte a na co už se těšíte.

Řekneme si to narovinu

Na sexu se můžete ale domluvit i jednorázově, například když překvapíte dopoledne partnera „esemeskou“, ve které mu nastíníte svou představu o večerním programu. Pokud ho váš návrh zaujme, máte celý den na dotažení svých erotických fantazií k dokonalosti. A vsaďte se, že vám to v jeho očích dodá neodolatelný sex-appeal!

Nebudeme se hádat

Sex místo hádky nebo po hádce může být  skutečně vášnivý. Plynulý přechod od rozčilení k sexu není ale pro každého. Váš partner by měl dokázat odhadnout, jestli vám takový návrh nebude připadat natolik šokující, že by se tak vzájemný nesoulad ještě vyhrotil. Pokud k sexu ve vypjaté situaci dojde, je pravděpodobné, že po něm budete vzájemně tolerantnější a ochotnější přistoupit na případný kompromis.

Pomůžu ti se uklidnit

Jste v práci ve stresu, čekáte na výsledky lékařského vyšetření nebo si vás pozvala do školy třídní učitelka vašeho dítka a vy tušíte, že chválit je zřejmě nebude? V tu chvíli potřebujete oporu, cítit sounáležitost se svým partnerem. A kde jinde vzájemně souznění vnímáte víc než v milostném objet.? Váš sex by měl být v tom případě takový, jak ho důvěrně znáte: osvědčený postup, osvědčená poloha.

Zkusíme něco jiného?

Jistě vás někdy zaujala erotická scéna ve filmu nebo pasáž v knize, kterou jste si chtěla „přehrát“ i se svým protějškem. Takový experiment může oživit váš vztah nebo je také je možné, že vám to zpočátku připadá jako dobrý nápad, ale po chvíli ztratíte odvahu pokračovat. Nemůžete se a v žádném případě ani sebe navzájem k experimentování nutit. A pokud se k němu odhodláte, připravte se na to, že nemusí všechno probíhat podle vašich představ, a berte to s hravostí a humorem.

@svetzeny