Přejít k hlavnímu obsahu

Sexy věty, které patří do ložnice. Naučte se, jak mluvit s partnerem a přitom se nestydět

Chcete vašeho partnera potěšit nebo jednoduše změnit atmosféru v ložnici? Naučte se mluvit trochu jinak, než jak je váš partner zvyklý. Pokud se stydíte, je tenhle článek přesně pro vás. Díky speciálnímu návodu se stanete profíkek, který nebude umět už nikdy mlčet.

Pokud chcete partnera pozlobit, můžete mu zavolat a říct mu věci, které ho nenechají chladným. Protože takto nemluvíte s jinými lidmi, může být tento soukromý sdílený jazyk zdrojem blízkosti a poskytuje intimitu, když nemůžete být fyzicky intimní. Verbalizací vašich tužeb bude vaše setkání o to více vzrušující. Nebo mu zavažte oči a využijte některé věci z našeho návodu – nebudete litovat.

1. Jednoduše popište, co děláte

Pokud jste úplný začátečník, budete chtít začít pomalu. Popište, jak se cítíte, na co máte chuť a počkejte, jak váš partner zareaguje, zvláště pokud je to něco, o čem jste nikdy předtím nemluvili. Hledáte způsob, jak začít? Jednoduše mluvte o tom, co se sebou děláte nebo co byste chtěli dělat s druhou osobou.

Pokud s partnerem telefonuje je to bezpečné ještě z jednoho hlediska. Pokud se vrhnete špatným směrem a ucítíte, že to jde opravdu špatně, můžete vždycky přerušit hovor – že vám někdo volá nebo že se přerušilo spojení. Pokud jste příliš nervózní na volání nebo „dirty talking“ tváří v tvář, vyzkoušejte textovou zprávu. Skočte do toho po hlavě a dejte šanci partnerovi přijít s něčím stejně dráždivým, aby reagovali. Možná budete chtít začít se základním „Nemůžu se dočkat, až tě uvidím a sundám z tebe oblečení.“ Peprnější zprávy už necháme na vaší fantazii.

Mohlo by se vám líbit

Kráska z telenovel Natalie Oreiro: Jak dnes vypadá a jaký byl její milostný život? Od těch seriálových se dost lišil

Natalia Oreiro vždy vypadá otevřeně a zábavně. Zdá se, že ji všechny strasti a strádání tohoto světa obcházejí, a hvězda „Divokého anděla“, stejně jako její hrdinky na obrazovce, vychází z jakékoli situace jako vítězná. Ale ve skutečnosti herečka, stejně jako většina žen z celého světa, zná pocity, úzkosti nebo dokonce deprese ...
svetzeny.cz

2. Připravte si fráze

Jakmile zahájíte škádlení, můžete ho praktikovat pravidelněji. Jelikož jste v této oblasti noví, naplánujte si předem několik frází, které zvládnete. Zapište si je do části s poznámkami v telefonu, abyste se k nim mohli vracet, pokud budete mít svázaný jazyk. Opravdu. Udělej to.

Mluvit rajcovně je naučená dovednost. V případě pochybností se vraťte zpět k výše uvedenému: popište, co děláte, co chcete udělat svému partnerovi, co dělá rád vám nebo co chcete dělat sobě.

3. Musíte mít mantinely

Na začátku se stydíte a budete se oťukávat, jakmile získáte sebevědomí, nastává opačný problém – nebudete vědět, kdy přestat. Většina lidí má svoji „konečnou metu“, kdy sexy řeči přestanou být vzrušující a začnou se cítit nepříjemně. Vyžaduje to trochu experimentování, abyste zjistili, kde je hranice. Což nás přivádí k dalšímu bodu:

4. Definujte, co je mimo limity

Sexuální fantazie ne vždy politicky správná a slova, která mohou být v každodenním životě urážlivá, mohou být v posteli opravdu vzrušující. Myslete na to, že na váš list je nepopsaný papírkaždý pár si to musí nakreslit hranice sám. Jakmile víte, že jste oba na jedné lodi ohledně neslušných řečiček, sedněte si spolu a navzájem si řekněte, která slova a fráze jsou obzvláště vzrušující nebo naopak úplně mimo vaše touhy.

Mohlo by se vám líbit

Horoskop nevěry: Které znamení vás bude nejčastěji podvádět? Zjistěte, zda mezi ně patří i váš partner

Ptáte se, jestli by vás byl schopný váš partner podvést? Zjistěte si jeho předpoklady k nevěře díky znamení horoskopu. Připomínáme jenom, že výjimka potvrzuje pravidlo a ne na každého tyhle výklady pasují.
svetzeny.cz
Mohlo by se vám líbit

Poradna: Přítelkyně je se mnou a přitom myslí na svého bývalého, se kterým má syna. Co mám dělat? Josef (42)

Neuzavřené vztahy s bývalými partnery mají dopad na psychiku těch, kteří jsou momentálně spolu. Jak to řešit a lze to vůbec, když bývalé partnery spojuje dítě?
svetzeny.cz