Přejít k hlavnímu obsahu

Barvy oblečení, které přitahují muže: Na seznamu je černá, ale i barva, která značí vášeň a muži jí věnují velkou pozornost

Oblečení toho o nás může říct mnoho. Můžeme se díky němu cítit pohodlně, vypadat krásné a žádoucí, a také nám dobře zvolený outfit napomáhá skrývat jisté detaily nebo problematické partie. Zkrátka ho nosíme dnes a denně, proto je důležité se v něm dobře cítit. Každá z nás má oblíbenou barvu, kterou ráda nosí. Některé rády experimentujeme, jiné se držíme při zemi. Existují však barvy, které pozitivně fungují na partnera. Na muže obecně.

Jaké jsou barvy oblečení, které muže přitahují? A co by si tedy ženy, které se chtějí líbit, měly do svého šatníku rozhodně pořídit?

Inspirujte se a obohaťte garderóbu

Výběr oblečení je pro spoustu žen velmi zásadní věc, které přikládají velký důraz. Nic neponechávají náhodě a snaží se svůj šatník kombinovat a dotvořit tak, aby obsahoval všechny kousky. Důležité je mít vždy něco na výběr a nesmí chybět ani pár stylových a nadčasových kousků, které se dají kombinovat téměř se vším.

Ke správně zvoleném souladu tedy přispívají samozřejmě i barvy. A právě v těch se ženy nejvíce odlišují. Zatímco jedněm sluší zářivě a jasné barvy oblečení, jiné se cítí lépe v pastelových a uzemněnějších odstínech. Snadno kombinovatelné barvy, které ženám sluší a cítí se v nich dobře, jsou proto většinou dominantou ženských skříní. Právě barvy hrají velmi důležitou roli při výběru oblečení. Často pomáhají upoutat pozornost a mají vliv i na první dojem, který u mužů, ale samozřejmě i žen, vzbudíme.

Jaké jsou barvy oblečení, které muže přitahují? Co na sebe obléknout a zabodovat?

Modrá barva oblečení

Modrá barva symbolizuje mír a spolehlivost. Vyzařuje klidný a tichý dojem, podobně jako klidná voda nebo poklidné nebe. Je ideální pro situace, jako jsou pracovní pohovor, schůzka a podobně, protože se díky ní cítíte pevné v kramflecích, a navíc příjemně naladěné. Dodává vám profesionalitu a racionalitu, která je pro spoustu mužů velmi atraktivní, jelikož jsou pro ně symbolem bezpečí a jistoty. Modrou barvu proto doporučujeme do všech šatníků!

Mohlo by se vám líbit

5 barev pro ženy nad 40 let: v šatníku by vám neměla chybět purpurová nebo olivová

Během let se tříbí náš módní vkus a to, co jste si na sebe vzaly ve dvaceti si za deset let neobléknete. Mění se nejen vkus, obsah skříně, ale také barevné propojení, které může být usedlejší a méně křiklavé. Někdo se halí jen do černé barvy, což je určitě škoda. Barev se i ve čtyřiceti bát nemusíte, právě naopak! Jakých barev se podle stylistů nemusí bát ani ženy nad 40 let?
svetzeny.cz

Zelená barva oblečení

Zelená je odjakživa spjata s přírodou, která nabízí klid a harmonii. A tu muži také rádi vyhledávají a oceňují. Zelená je odrazem relaxace a klidu, který svědčí každému. Jde o barvu, která je velmi oblíbená například v ložnicích nebo relaxačních místnostech, vzbuzuje a podněcuje prý i chuť k jídlu. Ženy, které si na sebe obléknou odstíny zelené barvy, působí uvolněně a pohodově. Muži v nich mohou díky barvě vidět benevolentní partnerky, které mají rády pohodu. Hodí se na volný čas.

Černá barva oblečení

Věčná a také nestárnoucí klasika, kterou na sebe oblékne minimálně jednou snad každý. Ač si ji ženy na sebe oblékají s tím, že jim ubere pár kilogramů, jde především o barvu elegantní, nadčasovou. Spojuje v sobě určitý druh síly, a také kus tajemství, což muži mají rádi. Žena v této barvě působí nadmíru sebevědomě, někdy možná i trochu nepřístupně, což v určitých mužích probudí ještě větší zájem. Černá je i výbornou volbou na večerní akce, kde je potřeba jistá dávka formálnosti a rafinovanosti.

Mohlo by se vám líbit

Móda 50+: Poradíme vám, jak vypadat klidně o 10 let mladší. Barvy oblečení mají zásadní vliv

Věk je pouze číslo a nehledě na to, kolik vám je, stále můžete vypadat o několik let mladší. Existuje řada faktorů, které ovlivňují váš vzhled, ale jedním z nejjednodušších způsobů, jak si ubrat pár let, je volba správných barev oblečení. Správně zvolené barvy pomohou rozjasnit váš obličej, zamaskují známky stárnutí a dodají vám mladistvý a svěží vzhled.
svetzeny.cz

Červená barva oblečení

Svůdná barva, která je symbolem vášně a velké energie. Různé odstíny mají samozřejmě různý podtext. Rudá nebo tmavě červená symbolizuje právě onu vášeň a svůdnost. Této barvě muži věnují velkou pozornost - ať už jde o rty, spodní prádlo nebo třeba šaty. Žena v červené barvě je pro ně atraktivnější a žádoucí. Červená je proto perfektní volbou na žhavé rande, romantický večer nebo večer plný vášně. Na sebe ji oblékají většinou ženy, které chtějí zanechat silný dojem a vyniknout z davu.

Samozřejmě, že v každé barvě můžete zazářit a každé z nás sluší něco jiného. Výše zmíněné barvy jsou ale atraktivní pro muže, a o to nám jde v každém věku. Ale mějme na paměti i to, že když se samy cítíme dobře a sebevědomě, vyzařuje to z nás. A to je to největší kouzlo!

Zdroj článku