Přejít k hlavnímu obsahu

Vyberte si jednu z run a zjistěte, co vás čeká v září: Zradí vás blízký člověk nebo si splníte sny?

Info ikona
Runy

Vyberte si jednu ze šesti run a zjistěte, co vás čeká v září. Budete patřit mezi ty, pro který to bude šťastný měsíc, kdy si konečně splní sny nebo se musíte připravit i na negativní záležitosti jako je zrada a manipulace?

Vytáhněte si svou runu

Na obrázku vidíte celkem 6 oblázků. Pod každým z nich se ukrývá jeden runový symbol. Dobře si obrázek prohlédněte, zavřete oči a přemýšlejte nad tím, ke kterému z nich to vaši mysl nejvíce táhne. Poté se podívejte, pod jakým číslem runový kámen na obrázku figuruje. Pokračujte na číslovaný výklad, kde se dozvíte, co vás v září čeká.

Info ikona
Oblázky

Numerologie čísla 12: Jeho význam je magický a souvisí i s karmou. Co znamená, když na hodinkách neustále vídáte čas 12:12?

svetzeny.cz

Runa číslo 1: Ansuz

Info ikona
Ansuz

Runa Ansuz souvisí s autoritou. V září vám osoba, k níž máte respekt, změní život k lepšímu. Může to být rodič, který vám pomůže s těžkou situací nebo třeba váš nadřízený, který provede změny na pracovišti. Zejména runa Ansuz předpovídá úspěch v kariérní sféře. Je to také runa kreativity, v září budete mít spoustu dobrých nápadů, určitě nezůstaňte jen u přemýšlení a realizujte je.

Runa číslo 2: Perthro

Info ikona
Perthro

Perthro je runou osudu, září pro vás bude klíčovým měsícem. Doslova se její význam překládá jako „co bude ještě odhaleno“. Znamená to, že v září vás čeká životní změna. Tato runa vás vybízí k tomu, abyste naplno využili příležitostí, které se vám naskytnou. Budete mít totiž na vybranou, držet se zpátky by byla chyba. Nenechte se při tomto rozhodování ovlivnit druhými. Tato runa vás také varuje před manipulací, někdo se bude snažit vás využít.

Runa číslo 3: Jera

Info ikona
Jera

Runa Jera přináší změny, ale nastávají pomalu. Je to velmi pozitivní runa, která vám říká, že jste na dobré cestě, brzy si splníte své sny. Avšak bude to chtít notnou dávku trpělivosti. V září však už budete schopni pozorovat dílčí změny, které vám udělají radost. Září je vhodným měsícem pro dlouhodobé plánování. Na chvíli se zastavte a popřemýšlejte, jakým směrem se ubíráte. Je to také runa naděje, proto myslete pozitivně, pokud aktuálně řešíte problémy, v září bude o mnoho lépe.

Runa číslo 4: Teiwaz

Info ikona
Teiwaz

Teiwaz je runou, která zvěstuje uzdravení. Je to velmi dobré znamení, pokud trpíte zdravotními obtížemi. Je to také runa, která symbolizuje pohyb a akci. Pokud jste dlouho nemohli vyřešit určitou záležitost, v září se věci dají do pohybu. Tato runa vám radí investovat energii do věcí, které vám přináší užitek. Pokud do něčeho dáváte energii a nic se vám nevrací zpět, je toto úsilí marné a měli byste se posunout dál.

Znamení zvěrokruhu: V jakém věku potkáte svou spřízněnou duši? Štíři ji najdou už velmi mladí, Střelci si počkají nejdéle

svetzeny.cz

Runa číslo 5: Wunjo

Info ikona
Wunjo

Čeká vás radostné a pohodové září. Runa Wunjo vám předpovídá dostatek času na rodinu a příjemné chvíle strávené s vašimi blízkými. V září se budete cítit mimořádně šťastně. Také je to runa, která symbolizuje splněná přání. Tato runa úzce souvisí s rodinou, je možné, že se v září dozvíte, že se vaše rodina rozroste. Je to velmi harmonická runa, která vám předpovídá klidné září, proto starosti pusťte z hlavy.

Runa číslo 6: Laguz

Info ikona
Laguz

Význam této runy není úplně pozitivní. Symbolizuje totiž naši neschopnost čelit něčemu tváří v tvář. V září se budete snažit vyhýbat určitému problému či osobě. Také v září mohou na povrch vyplouvat skrytá tajemství. Může to značit, že v okolí máte někoho, kdo se tváří jako váš přítel, ale nakonec vás zradí. Může to být partner i kolega. Toto zjištění vás v životě posune dál, ve výsledku budete rádi, že jste se danou skutečnost dozvěděli, až to budete zpětně hodnotit.

Špatná energie v domě: Ve kterých věcech se ukrývá a jak prostor vyčistit?

svetzeny.cz