Přejít k hlavnímu obsahu

Protiklady se přitahují aneb extrémně odlišné znamení zvěrokruhu mají chemii, jakou by si přáli všichni

Info ikona
Horoskop 2021

Znamení, která by spolu na první pohled rozhodně nemohla být kvůli svým povahovým vlastnostem? Výjimka potvrzující pravidlo! Zjistěte, které tři dvojice mezi sebou mají přímo magickou přitažlivost, ačkoli by vás to ani nenapadlo.

Při výběru partnera není vždy snadné se správně rozhodnout. Je pozitivní, když jste si velmi podobní, nebo to časem vede k nudě? Měli byste tedy raději hledat někoho, kdo funguje úplně jinak než vy sami, nebo to vede jen ke sporům? Na to samozřejmě neexistuje obecná odpověď, ale podle astrologie existují některá znamení zvěrokruhu, která by nemohla být odlišnější, a přesto spolu dokonale souzní.

Býk a Štír

I když Býk jedná promyšleněji a Štír spontánně důvěřuje svému vnitřnímu pocitu, oba jsou velmi ambiciózní a vášniví. Co jednomu chybí, druhý perfektně doplňuje a společně tvoří zářivou a prosperující dvojici, která si může zůstat věrná po celý život.

Beran a Váhy

Znamení ohně a znamení vzduchu - to slibuje velmi vzrušující směsici. I když tito dva mají tendenci se navzájem hádat kvůli různým prioritám, stále se navzájem magicky přitahují. Beran těží z vyrovnanosti a promyšlené povahy Vah, zatímco Váhy se mohou inspirovat naivitou a odvahou Berana.

Blíženci a Střelec

Na první pohled se tato kombinace oheň-vzduch zdá také příliš odlišná na to, aby mohla navzájem fungovat, protože Střelci jsou velmi upřímní, což je pro Blížence poměrně obtížné a často to vede k nedorozuměním. Ale ve skutečnosti je spojuje jejich ambivalentní osobnost, což je taková rozpolcenost osobnosti. Dokáží se vyrovnat se situací, když je jeden z chvíli vzrušený a upovídaný a v dalším okamžiku se náhle stáhne. Oni totiž navzájem znají své chování a dokáží tyto výkyvy nálad tolerovat. V lásce jsou nejlepšími přáteli, což může být dokonalým základem pro dlouhý vztah.

Rak a Kozoroh

Citlivý Rak s přízemním Kozorohem? Ano, i tady se protiklady opět přitahují. Co mají oba společné, je jejich motivace a jejich sdílené hodnoty. Váží si rodiny a sdílejí podobné představy o lásce a vztazích. Raci jsou někdy přemoženi svými pocity, ale Kozoroh má schopnost poskytnout jim v takových chvílích potřebnou podporu.

Newsletter

Svet Zeny logo

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.