Přejít k hlavnímu obsahu

Jennifer Aniston v slzách: Dojemnými fotografiemi se rozloučila se svým milovaným tatínkem

Jennifer Aniston (53) prožívá bolestné životní období. Ve věku 80 let zemřel její milovaný tatínek John Aniston. Herečka se s tatínkem rozloučila sérií krásných rodinných fotografií, které dosud nikdo neviděl.

Hvězda Přátel Jennifer Aniston oplakává úmrtí v rodině. Zemřel její milovaný tatínek John. „Milý tatínku… John Anthony Aniston,“ začíná svoje rozloučení herečka. Byl jsi jedním z nejkrásnějších lidí, které jsem kdy poznala. Jsem tak vděčná, že jsi se vznesl do nebes v míru – a bez bolesti a 11.11.,prozradila kráska.

Mohlo by se vám líbit

Takhle svůdná Jennifer Aniston ještě nebyla: Pózovala polonahá s prodlouženými vlasy

Je jí 53 let, ale rozhodně to není poznat. Nejnovější focení s Jennifer Aniston dokazuje pravý opak. Kráska se ukázala polonahá s neuvěřitelně dlouhými vlasy. Podívejte se sami, jak to jedné z nejslavnějších hereček světa sluší.
svetzeny.cz

Aniston měla s tatínkem lepší vztah než s matkou

Poté, co se z jejího života vytratil otec, který odešel, když bylo Jennifer devět let, nastalo peklo ve vztahu s matkou, která začala být velice kritická, zvláště co se vzhledu a cílů týče. „Byla kritická,“ prozradila herečka v rozhovoru pro The Hollywood Reporter v roce 2015. Byla vůči mně velmi kritická. Byla modelka – nádherná a ohromující. Já ne. Nikdy jsem nebyla. Upřímně si to nemyslím ani teď, což je v pořádku,“ svěřila se herečka.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Série rodinných fotografií na rozloučenou

Vždy jsi měl perfektní načasování. To číslo pro mě teď bude mít navždy ještě větší význam. Budu tě milovat až do konce věků,napsala dojemně herečka a přidala sérii fotek, která vás dojme. Maminka herečce zemřela v roce 2016, nyní přišla i o tatínka.

Zdroj článku