Přejít k hlavnímu obsahu

Angelina Jolie chce svědčit proti Bradu Pittovi. Co se stalo?

Bývalý pár je v rozvodovém řízení od roku 2016 a zdá se, že se ani jeden z dvojice nehodlá vzdát. Vody byly chvíli klidné, teď se ale Angelina rozhodla, že by mohla svědčit proti své ex lásce Bradu Pittovi. Co se stalo?

Angelina Jolie a Brad Pitt jsou stále v procesu rozvodového řízení, přičemž nejnovější aktualizací je, že Jolie údajně nabídla svědectví proti svému bývalému muži. Podle dostupných dokumentů a informací by chtěla herečka podat svědectví spojené s domácím násilím. I když není jasné, zda by svědectví a důkazy odkazovali na nové informace. V roce 2016 byl Pitt vyšetřován za údajné verbální a fyzické týrání jeho dětí po údajném incidentu v letadle. Případ byl poté dokonce předán FBI, která případ uzavřela poté, co úřad na ochranu dětí očistil Pitta od obvinění.

Jolie neobvinila Brada jen jednou

Odhalené dokumenty, které získal deník The Blast, také ukazují, že Jolie podala žádost jménem svých tří nejmladších dětí, aby mohli svědčit při rozvodu. Ovšem s tímto by museli souhlasit oba dva rodiče. Zdroj pro Vanity Fair uvedl, že Jolie učinila podobná obvinění několikrát.

Všichni chtějí věci napravit

Pitt v roce 2017 prohlásil: „Jsme již schopní spolupracovat, chceme věci vyřešit. Oba děláme maximum. Slyšel jsem, jak jeden právník říká: „Nikdo u soudu nevyhraje – jde jen o to, kdo koho zraní hůř.“ a zdá se, že je to pravda.“

Děti musí být blízko otci

Jolie v dalších rozhovorech uvedla a potvrdila, že se snaží spolu vycházet. „Myslím, že je velmi důležité plakat ve sprše a ne před dětmi. Musí vědět, že všechno bude v pořádku, i když si člověk není sám jistý.“ V nejnovějším rozhovoru pro britský Vogue Angelina prozradila, že nyní žije pět minut od Pitta v Los Angeles, protože chce, aby byly její děti blízko svému otci.

Mohlo by se vám líbit

Sharon Stone se rozpovídala ve své nové knize a popsala drsnou realitu Hollywoodu: Facky i nucený sex!

Sharon Stone se ve věku 63 let rozhodla vydat paměti, své zážitky sepsala do knihy Krása žít dvakrát. A zatím vyplouvá na povrch jedna pikantnost za druhou. Herečka se svěřila s tím, co se děje v zákulisí hollywoodských filmů. Po přečtení jejích zážitků už nebudete povolání herečky vnímat jako snové.
svetzeny.cz
Mohlo by se vám líbit

Představujeme vám pravidla královské rodiny. Kdy už nesmíte jíst a co dalšího říká etiketa?

Mysleli jste si, že bát členem královské rodiny je radost? To jste si mysleli špatně. Nejde jen o elegantní oblečení a cestování po celém světě. Musíte dodržovat přísná pravidla. Musíte si být vědomi každé věci, kterou děláte!
svetzeny.cz