Přejít k hlavnímu obsahu

Karmické lekce roku 2023: Berani se musí naučit být milejší, Lvi by měli přestat být naivní

Každé znamení zvěrokruhu čeká v letošním roce určitá karmická lekce. Z té bude plynout ponaučení, které si pak poneseme další roky. Zjistěte, jaká karmická lekce je připravena pro vás. Obstojíte ve zkoušce seslané z vesmíru?

Berani se musí naučit být milejší

Berani jsou horké hlavy, které ostatním sdělují věci zcela na rovinu a bez obalu. Mnohdy si však pletou upřímnost s drzostí. Vaší karmickou lekcí pro rok 2023 je naučit se být k ostatním milejší. Často býváte přehnaně kritičtí k druhým, ale i na sebe kladete neúměrně vysoké nároky. Zvolněte a snažte se věci tolik „nehrotit“.

Býci musí přestat odsuzovat druhé

Býci mívají černobílé vidění světa. Často druhé velmi rychle odsoudí, aniž by znali do detailu situaci druhé osoby. Přitom nemohou mnohdy pochopit člověka, v jehož botách nechodili. Tomu již bylo dost. Začněte rok 2023 bez předsudků a unáhlených závěrů.

Blíženci by neměli zapomínat na ostatní

Karmickou lekcí pro znamení Blíženců je v roce 2023 nesobeckost. Toto znamení mnohdy hledí na své zájmy, ale mělo by se zabývat i emocemi druhých lidí. Nečiňte druhým to, co nechcete, aby oni činili vám. Buďte více pozorní k druhým.

Indiánský horoskop: Podle data narození určete svoje zvíře, které odhalí vaše jedinečné vlastnosti

Vedle klasického astrologického horoskopu existuje ještě řada dalších. Mezi ty nejzajímavější a nejznámější patří indiánský horoskop, který přisuzuje lidem vlastnosti podle různých zvířat. Zajímá vás, jaké zvíře přisuzovali staří indiáni právě vám? Najděte si je podle svého data narození.
svetzeny.cz

Lekcí Raků je sebedůvěra

Začněte si věřit, Raci. Karma chce, abyste v roce 2023 byli sebevědomější. Pokud jste se poslední dobou podceňovali, hoďte pochybnosti za hlavu. Jste skvělí, a v roce 2023 to všem dokážete. Nepromarněte už ani jednu šanci zazářit.

Lvi by měli přestat být naivní

Pokud budete v roce 2023 důvěřovat špatným lidem, ošklivě se spálíte. Přestaňte být naivní, hlavně co se týče vašich vztahů. Karma chce, abyste se naučili, že důvěřovat je krásné, ale někdy se vyplatí i prověřovat.

Panny se budou učit užívat si přítomného okamžiku

Myšlenkami jste se zasekli v minulosti. Nostalgicky vzpomínáte na staré časy, zapomínáte však, jaké kouzlo má přítomný okamžik. Vaší karmickou lekcí roku 2023 je užívat si život plnými doušky – teď a tady,

Váhy budou odvážnější

V hlavě se vám za poslední dobu urodilo spoustu dobrých nápadů, ale selháváte v jejich realizování. Což je velká škoda, jste neuvěřitelně kreativní. Změňte to. Vaší karmickou lekcí pro rok 2023 je nebát se realizovat projekty, o kterých jste dlouho snili.

Štíři by měli být tolerantnější

Štíři umí být nekompromisní a častokrát neberou ohledy na druhé. Snažte se vžít do jejich situace a být empatičtí. Nemějte nereálná očekávání od druhých.

Střelci naleznou rovnováhu

V poslední době jste neměli rovnováhu mezi pracovním a osobním životem. Vaše karmická lekce roku 2023 je nastolení harmonie. Nepřehánějte to s prací, neberte si na svá bedra příliš mnoho starostí a zodpovědnosti. I váš osobní život je důležitý.

Horoskop: Znamení zvěrokruhu, která mají v životě největší smůlu

Jednotlivá znamení zvěrokruhu mohou často odhalit určité typy osobnosti, jejich charakter nebo také to, jak snáší jednotlivé životní kroky či zda se mezi nimi najdou děti štěstěny nebo naopak ti, kteří mají v životě smůlu.
svetzeny.cz

Kozoroh se musí naučit dávat emocím volný průchod

Už dlouho v sobě nosíte tolik nevyřčených věcí, které vás štvou. Stále si však zachováváte tvář a decorum. To je ale chyba, moc by se vám ulevilo, kdybyste si o určitých záležitostech promluvili na rovinu. Nebojte se dát volný průchod emocím.

Vodnář by se měl naučit být diskrétní

Vodnáři rádi mluví. Občas nedomýšlejí, že by o určitých věcech měli mlčet. Zamyslete se nad svým soukromím, a začněte si jej chránit. Neříkejte důvěrné věci lidem na potkání. Lidé opravdu nemusí vědět o všem, co se děje ve vašem pracovním a osobním životě.

Ryby se nechávají vést srdcem, to se ale musí změnit

V roce 2023 je třeba, abyste slepě neposlouchali jen své srdce. Zapojte do rozhodování i rozum a logiku. Máte sice skvělou intuici, rozhodně ne však neomylnou. Více věci promýšlejte a nenechejte se strhnout svými pocity.

Zdroj článku