Přejít k hlavnímu obsahu

Znamení zvěrokruhu, která mají v životě největší smůlu: Patří sem Beran i Býk

Jednotlivá znamení zvěrokruhu mohou často odhalit určité typy osobnosti, jejich charakter nebo také to, jak snáší jednotlivé životní kroky či zda se mezi nimi najdou děti štěstěny nebo naopak ti, kteří mají v životě smůlu.

Také znáte nebo máte ve svém okolí lidi, kteří mají smůly víc, než druzí? Možná jsou to životní smolaři, kterým se lepí na paty nebo zkrátka jen nemají dostatek štěstí, aby jim vycházelo to, co sami chtějí. A můžete to rozklíčovat za pomoci znamení? Která znamení mají sklony k tomu mít v životě smůlu?

Beran

Lidé narození ve znamení Berana jsou velmi soutěživí jedinci, kteří udělají pro výhru prakticky cokoliv. Potřebují totiž vyhrát a to v mnoha aspektech života - najít nejlepší parkovací místo, být ve frontě první, vyhrát v tombole nebo soutěži v rádiu. A jak už to tak bývá, když se na něco extrémně soustředíte, většinou to nevyjde nebo se stane něco, co jim přinese smůlu. Berani pak začnou být krátkozrací, netrpěliví a prohry se promítají do jejich běžného chování.

 

Mohlo by se vám líbit

Horoskop: Nejfalešnější znamení zvěrokruhu

Falešné chování se nesetkává s úspěchem a podporou a není se čemu divit. Když je někdo falešný, ve společnosti obvykle nebude oblíbený a lidé by se od něj měli raději držet dál. Můžete se na faleš podívat i skrz horoskopy. Jaké znamení je to nejfalešnější?
svetzeny.cz

Kozoroh

Kozorozi jsou lidé, kteří si zakládají na své práci a právě tam, pokud jsou poraženi, to nesou velmi těžce. Často se jejich prací chlubí druzí a dostávají za ně pochvalu, kterou by měl inkasovat Kozoroh. A to je něco, čím je mu velmi ublíženo. Jeho smůla ho v práci může provázet a časem si může vypěstovat komplex, kdy se porovnává s ostatními lidmi, těmi v práci i mimo. Kozoroh potřebuje podporu a setrvat na své cestě, aby prolomil hradbu smůly, která se mi připletla do cesty.

Lev

Lvi touží po pozornosti a potřebují se hřát na výsluní a poslouchat lichotky na svou osobu. Lvi se nespokojí s málem a touží vynikat ve všem. Jejich cíle jsou například vyhrát prestižní ocenění, minimálně Oscary. A když to tak není, což se tak trochu očekává, je to pro ně skoro až fyzická bolest. Nechtějí se cítit poražení, nechtějí být v roli outsiderů a mít smůlu. Z přirozené podstaty věci nemohou vyhrát vždycky a všechno, to si musí uvědomit, jinak se jim smůla bude lepit na paty pořád.

Býk

Býkům se lepí smůla na paty velmi často a všichni, kteří je znají, velmi dobře vědí, že není radno s nimi v tu dobu být. Mohou být až děsiví, když se jim něco nepodaří nebo se nestane tak, jak sami chtějí. Zuří, házejí věcmi a snaží se vykřičet si to, co chtějí. Ne vždy si však jde vše vynutit. Jejich chování se může negativně podílet na tom, že jim nic nevychází a mnohdy mají pocit, že jsou těmi největšími smolaři.

 

Zdroj článku