Přejít k hlavnímu obsahu

John Travolta promluvil o svém soukromí: Tanec s princeznou Dianou, tragická smrt syna a překonání žalu po úmrtí manželky

Info ikona
John Travolta

John Travolta je známý tím, že si pečlivě střeží své soukromí. Nedávno však udělal výjimku a v rozhovorech promluvil o tanci s princeznou Dianou, tragickém úmrtí syna Jetta i o tom, jak se vyrovnával s úmrtím manželky Kelly, která v 57 letech podlehla rakovině.

Tanec s princeznou Dianou prý byl jako z pohádky

John Travolta po letech promluvil o tom, jaké to bylo tančit s princeznou Dianou. Jedinečnou příležitost mu naskytlo pozvání do Bílého domu, kde povečeřel s tehdejším prezidentem Ronaldem Reaganem a první dámou Nancy Reagonovou. Pro časopis Esquire Mexico se svěřil s tím, že nic neměl připraveno: „Nemyslel jsem, že by mě požádali, abych s ní tančil. Dostal jsem to privilegium a bylo mi ctí. Přemýšlel jsem nad tím, že pro to musí být nějaký důvod, a tak jsem do toho dal všechno. Tanec jsem vedl dobře, abych měl jistotu, že se pobavíme. To byla ta snadná část, ale pozdravit Dianu, jak se sluší a patří, být sebevědomý a požádat ji o tanec, to už byl těžký úkol,“ řekl v rozhovoru. John Travolta se svěřil s tím, že to pro něj byl kouzelný zážitek jako z pohádky, na který bude vzpomínat celý život. A prozradil i detaily: „Pomysli na to prostředí. Byli jsme v Bílém domě. Je půlnoc. Pódium vypadá snově. Přistupuji k ní, dotýkám se jejího loktu, vyzvu ji k tanci. Otočí se a věnuje mi podmanivý úsměv, jen trochu smutný. Přijme mé pozvání. A už jsme tam byli, tančili jsme spolu, jako by to bylo v pohádce.“

Fanoušci šílí! Hvězda Stmívání Kristen Stewart vypadá jako dvojče princezny Diany

svetzeny.cz

Smrt syna ho stále bolí

Nedávno herec zveřejnil dojemný vzkaz pro svého zesnulého syna na Instagramu. „Všechno nejlepší k narozeninám můj krásný Jetty. Miluji tě,“ napsal John Travolta. Hercův syn Jett by tento rok oslavil 29. narozeniny. Zemřel v lednu roku 2009 po tragické nehodě, kdy dostal záchvat a nešťastně se uhodil do hlavy o vanu. Stalo se tak během rodinné dovolené na Bahamách. Tělo mrtvého hocha objevila ráno chůva, John Travolta se ho marně snažil oživit, ale už bylo pozdě. Jett záchvaty trpěl od doby, kdy mu jako malému chlapci byl diagnostikován Kawasakiho syndrom. John Travolta již kdysi řekl, že smrt syna bylo to nejhorší, co ho kdy v životě potkalo: „Byla to ta nejhorší věc, co se mi kdy stala. Pravdou je, že jsem nevěděl, jestli to zvládnu. Život mě už nezajímal, takže to trvalo hodně dlouho, abych se cítil lépe," řekl pro BBC News.

O manželku přišel minulý rok

John Travolta to v osobním životě nemá lehké, poté, co mu zemřel milovaný syn, přišel i o svou manželku Kelly Preston. Ta ve svých nedožitých 57 letech podlehla rakovině prsu. Světu to tehdy  John Travolta sdělil prostřednictvím dojemného vzkazu na Instagramu: „S těžkým srdcem vás musím informovat o tom, že má krásná žena Kelly prohrála svůj dva roky trvající boj s rakovinou. Bojovala statečně, s láskou a podporou spousty lidí.“ Nyní herec promluvil o tom, jak se mu podařilo vypořádat se s touto tragickou událostí. „Zjistil jsem, že truchlit kvůli někomu a žít v zármutku je velmi osobní záležitost. Nejdůležitější, co můžete udělat, abyste lidem pomohli vypořádat se se smutkem, je poskytnout jim prostor žít,. Mám tím na mysli, představte si, že jste na pohřbu a jste smutní. Přijde za vámi člověk, který je ještě smutnější než vy, to neponechává prostor, abyste svůj smutek procítili“ řekl v rozhovoru pro Esquire Mexico. Herec se nyní věnuje hlavně svým dětem, s manželkou má ještě dceru Ellu Bleu a syna Benjamina.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Nejhorší potraviny pro váš žaludek: Jejich konzumace vede k zánětu, vředům i rakovině!

svetzeny.cz

Meghan Markle prolomila ledy a promluvila si s královnou Alžbětou

svetzeny.cz